Пусто
Влітку у продажу з'являться Geolandar X-AT
Дивитися всі Новини

Влітку у продажу з'являться Geolandar X-AT

На 1 липня призначена офіційна прем'єра покришок Geolandar X-AT від японського бренду Yokohama. Нові шини для бездоріжжя створені з метою забезпечення високої продуктивності пікапів і позашляховиків у будь-яких умовах.

Анонс нових шин для бездоріжжя

На 1 липня призначено початок продажу шин японського бренду Yokohama. Нова модель Geolandar X-AT для позашляховиків належить до класу Rugged Terrain і створена для безпечної та комфортної їзди в умовах абсолютної відсутності доріг. За своїми властивостями ця версія зайняла проміжне місце у лінійці Geolandar. Вона відрізняється більшою агресивністю малюнка у порівнянні з Geolandar A/T і при цьому більш комфортна при їзді на твердій дорозі, ніж Geolandar M/T. За заявою виробника, саме такий баланс технічних характеристик та комфорту був головною метою при створенні цієї моделі.

Найближчим часом нові шини будуть представлені тільки на території США, в перспективі протягом року вони з'являться на ринку Європи.

Прототип нового шинного продукту Йокогама вже представляла на SEMA у 2018 році, коли в продаж надійшли шини Geolandar M/T. Серед останніх анонсів - обіцянка бренду доповнити лінійку версією Geolandar X CV. Ці літні шини створено спеціально для позашляховиків і кросоверів преміум-класу.

Технічні характеристики

Всюдихідні шини від Yokohama за своїми технічними та експлуатаційними якостями віднесені до класу Rugged Terrain. Це своєрідний гібрид попередніх розробок, який поєднує в собі експлуатаційні якості, що однаково підходять для пересіченої місцевості і рівних міських доріг.

В умовах бездоріжжя Geolandar X-AT демонструють поліпшені показники тяги, що стало можливим завдяки збільшеним динамічним плечовим блокам. Ця деталь протидіє застряганню каменів і скупченню бруду у поверхні протектора за рахунок збільшення кромкового ефекту. Більш якісне зчеплення та підвищену міцність протектора дають його центральні шашки, розміщені під певним кутом.

У створенні цієї моделі була задіяна спеціалізована технологія Yokohama Geo Shield. Вона передбачає використання багатошарових бічних стінок, які сприяють зміцненню загальної конструкції покришки .

Особливий склад компаунду - один із секретів практичності всюдихідної моделі в лінійці Geolandar. У новому продукті використовується потрійна полімерна суміш. Такий склад забезпечує стійкість шини до порізів та інших пошкоджень, в цілому збільшуючи тривалість служби виробів.

Акустичному комфорту сприяє наявність зиґзаґоподібних канавок на поверхні протектора. Така форма канавок перериває потік повітря, що проходить вздовж коліс під час руху. Тим самим знижується дорожній шум.

Одна з переваг цієї версії - різний дизайн боковин. Покупець може обрати одну із запропонованих варіацій за власним смаком.

Нова модель відразу після виходу на американський ринок буде представлена у 27 типорозмірах. Посадковий діаметр - в межах від 15 до 22 дюймів. Гарантійний пробіг, на який майбутніх власників цієї шини орієнтує виробник - 72 тис. км.

27 травня 2019 р.