Лінійка Endurance від Goodyear поповниться новою шиною
Дивитися всі Новини

Лінійка Endurance від Goodyear поповниться новою шиною

Американська компанія Goodyear, відома своєю високоякісною і зносостійкою продукцією, представила нову вантажну шину з серії Endurance. Покришка отримала вдосконалений протекторний малюнок, а також формулу гумової суміші абсолютно нового складу. Шина розрахована на далекі вантажні перевезення і має більш тривалий експлуатаційний термін, ніж її попередниці.

Детальніше про шину

Як відзначають в компанії Goodyear, акцент на високу зносостійкість став основним напрямком розвитку нової лінійки вантажних шин Endurance. Йдеться про те, щоб не просто продовжити життя протектора, але і зробити його екологічним і економічним.

Досягти найкращих результатів в поставленій меті компанії вдалося, зокрема, завдяки конструкційним особливостям Endurance LHS. Нова комбінація розташування шашок протектора дозволяє досягти більш тривалого пробігу, а також знизити опір коченню. Боковини поліпшеної будови також допомагають знизити цей показник і підвищити ефективність використання палива. Плечові зони з особливими елементами дозволяють стабілізувати курсову стійкість шини і роблять знос протектора більш рівномірним.

Запатентована фірмою Goodyear технологія Tredlock допомагає стабілізувати площу плями контакту, збільшуючи стійкість до нерівномірного зносу. Це також дозволяє продовжити життя шини. Блоки протектора, розташовані зигзагоподібно, рухаються як вертикально, так і паралельно поверхні шини, що допомагає зменшити вібрації і гучність покришки.

Крім того, Endurance LHS отримала вдосконалений склад компаунда, куди увійшли матеріали, що запобігають швидкому стиранню протектора.

​У компанії відзначають, що дана модель стане оптимальним варіантом для дальніх вантажних перевезень, завдяки високій прохідності, надійності і безпеці. Endurance LHS показує високі результати на будь-яких типах поверхні і в будь-яких погодних умовах. Покришка розрахована на рульову вісь і буде доступна в типорозмірах 295 / 75R22.5, 11R22.5 і 11R24.5.

Про виробника

Американська компанія Goodyear відома на ринку вже понад 100 років. За цей час вона встигла отримати величезний досвід, який поряд з інноваціями активно застосовується у виробництві висококласних шин. У каталогах компанії можна знайти покришки не тільки для легкових авто, кросоверів і вантажівок, але також і варіанти для різної спецтехніки, включаючи військову.

У вантажному сегменті Goodyear використовує власні напрацювання. Основна мета компанії в даному напрямку - створити шину, яка стала б універсальною, як для далеких магістральних перевезень, так і для поїздок по місту або за його межами на короткі відстані.

Знайти покришки Goodyear різного призначення можна в інтернет-магазині Інфошина.

25 червня 2018 р.