Michelin анонсували появу всесезонних шин економ-класу
Дивитися всі Новини

Michelin анонсували появу всесезонних шин економ-класу

Французька компанія Michelin анонсувала вихід на ринок декількох моделей покришок, які будуть випущені під її дочірніми брендами. Нові шини матимуть всесезонний характер. Вони отримали поліпшені експлуатаційні характеристики і, за прогнозами виробників, будуть найкращими у своєму сегменті.

Всесезонні інновації від брендів Michelin

У категорії всесезонного економ-класу в 2019 році намічається відразу декілька новинок. Економ-сегмент покришок для цілорічного використання збагатиться завдяки брендам, що належать французькій компанії Michelin. Як повідомляють огляди експертів, фактично новинка буде однією моделлю, але представленою під різними брендами.

Придбати нові шини можна під назвами Kormoran, Orium, Riken, Strial, Taurus, Tiger. Усі моделі мають загальні риси. Одна з самих відмітних - малюнок протектора у формі скелета риби, так званого фішбоуна, що має важливе функціональне призначення. Виробники заявляють про підвищення важливих якостей, властивих всесезонній гумі, - поліпшення стійкості і безпеки за будь-яких погодних умов, а також ефективна робота над поліпшенням енергоефективності. Усі представники цієї всесезонної лінійки створені європейським виробником. Тому вони призначені передусім для європейського клімату.

Експлуатаційні новинки і властивості

Попри те, що усі моделі нових шин, представлені компанією Michelin, належать до різних брендів, вони мають декілька загальних технічних і експлуатаційних властивостей:

  • Використання однакового малюнка протектора. Усі всесезоннні шини цієї лінійки мають спрямований малюнок, схожий на риб'ячий скелет. Головні завдання такого дизайну - ефективно справлятися з водою, що потрапляє в пляму контакту. Ця якість допомагає забезпечити безпеку за будь-яких погодних умов, що важливо для шин, використовуваних впродовж усього року;
  • Наявність на поверхні протектора спеціальних канавок, супротивних аквапланінгу. Зважаючи на полісезонності покришки у складі свого малюнка вони містять спеціальні пристосування для очищення колеса від талого снігу;
  • Посилення властивостей гуми додаванням до її складу додаткової кількості силіки. Така міра дозволила поліпшити зчеплення на мокрій поверхні, крім того, склад розроблений так, щоб збільшити енергоефективність і понизити масштаби паливного споживання;
  • Завдяки спеціальним ізоляційним заходам забезпечується максимальне зниження рівня шуму при русі навіть на високій швидкості.

Оскільки нові шини призначені у тому числі для їзди по неглибокому снігу, протектор розроблений так, щоб підвищувати потужність тяги, але при цьому зберігати високі показники при русі на сухій дорозі.

Почнуть надходити у продаж нові покришки з квітня 2019 року, протягом року кількість діаметрів і типорозмірів виробів збільшуватиметься.

05 лютого 2019 р.