Michelin розширює різноманітність бюджетних всесезонних шин
Дивитися всі Новини

Michelin розширює різноманітність бюджетних всесезонних шин

Відома шинна компанія Michelin постійно розширює свій асортимент. Нові моделі покришок французького виробника будуть представлені під брендами другого ешелону. В основному в 2019 році Michelin представить шини всесезонного використання і широкого спектру застосування.

Новинки дочірніх брендів Michelin

Знаменитий французький шинний виробник Michelin регулярно розширює свій асортимент новими моделями. У поточному році менеджментом компанії було прийнято рішення збільшити кількість брендів другого рівня, що дозволить вивести на ринок велику кількість бюджетних моделей і тим самим демократизувати свою продукцію.

Під дочірніми брендами Michelin впродовж нинішнього і наступного років представлять декілька все сезонних моделей. У першу чергу прогнозують надходження у продаж шин лінійки Road Terrain. Нова версія отримає наступні найменування: Kormoran, Orium, Riken, Strial, Taurus і Tiger.

Названі всесезонні шини матимуть ряд важливих властивостей. Так, усі вони мають спеціалізований агресивний малюнок і інші технологічні риси, що дозволяють їм обійти конкурентів по рівню проходження бездоріжжя. Малюнок містить цілий комплекс функцій, що підвищують практичність і ефективність гуми на складному  і комбінованому грунті. Це і спеціальні насічки, внутрішньоблокові канали і інші розробки. При цьому виробник приділив увагу одночасно практичності, комфорту і довговічності.

Експлуатаційні характеристики

Представники нової лінійки Road Terrain мають наступні функціональні і технічні якості:

  • Агресивний ненаправлений малюнок протектора: яскраво виражені плечові і центральні блоки зроблять хорошу послугу на ділянках дороги, де зовсім відсутній асфальт. Розробники надали спеціальної зубчастої форми, тому покришка ніколи не втрачає контакт з поверхнею дороги. Поверхня протектора такої якості дозволяє шинам однаково упевнено почувати себе на асфальті, ґрунтовці або траві;
  • Конструкція покришки посилена за допомогою використання подвійного металокордного пояса. Каркас складається в цілому з двох радіальних і одного кутового шарів з поліестеру. Цей захід забезпечує шинам додаткову міцність, у тому числі на бездоріжжі, добре захищає від бічних ударів, зіткненнями з бордюром;
  • Застосування інноваційного гумового складу компаунда і посилена конструкція покришки дає велику стійкість до зносу - цей процес стає більше рівномірним і тривалим. Оновлений склад також підвищує комфортність ходу автомобіля.

Спеціальна розробка Michelin - підвищення стійкості до деформацій. Дизайн протектора був розроблений так, щоб запобігати можливим порізам або проколам, які часто трапляються на бездоріжжі.

Впродовж року можна придбати нові шини в діаметрі від 15 до 18 дюймів. Призначені вони для протектора шириною 205 - 285 мм.

13 квітня 2019 р.