Мікроавтомобілі-трасформери взують у Hankook
Дивитися всі Новини

Мікроавтомобілі-трасформери взують у Hankook

Мікроавтомобілі, розроблені швейцарським брендом Rinspeed, взують в шини Hankook. Для інноваційної моделі microSnap представниками обох компаній був вибраний представник флагманської лінійки UHP- класу Ventus S1 evo3.

Співпраця Hankook і Rinspeed: вибір шин

Компанія Rinspeed повідомила про створення свого нового концепту microSnap. Ця система мікроавтомобілів має інноваційну конструкцію - вона оснащена можливістю зміни шасі і деталей кузова. Деталі можуть підбиратися індивідуально, залежно від цілей в конкретній ситуації. Як заявляє виробник, шасі, оснащене електромотором, застаріє швидше, ніж верхня частина, тому може бути замінена раніше.

Окрім наявності змінних деталей, новий мікроавтомобіль матиме ряд інших технічних інновацій і візуальних елементів. У тому числі цьому сприяють шини, вибрані фахівцями для оснащення свого винаходу.

Компанією, яка надала покришки для так званого "робокопа майбутнього", стала Hankook. Як заявили в Rinspeed, співпраця з Ханкук дає новому продукту немало переваг і дозволяє реалізувати створену концепцію. Так, цей шинний бренд, використовуючи свій колосальний досвід, прагне розробляти технології, які виходять за рамки сучасних тенденцій, і постійно удосконалюється.

Ventus S1 evo3: властивості для мікроавтомобіля

Для оснащення microSnap були вибрані літні шини Ventus S1 evo3 K 127. Ця модель - наймолодший і сучасний представник лінійки Ventus. Його якості були визнані оптимальними для інноваційних мікроавтомобілів. Ці покришки належать до категорії гуми з ультрависокими показниками продуктивності. Асиметричний дизайн їх протектора розроблений спеціально для швидкісних авто, у тому числі для позашляховиків і легкових машин спортивного типу.

Здатність розвивати високу швидкість поєднується в них з хорошою стійкістю на вологій дорозі і ідеальною реакцією на дії керма. Низький рівень шуму і паливна економічність - додаткові показники, які важливі для виробників мікроавтомобілів.

З усієї лінійки Ventus S1 evo3 для оснащення microSnap була вибрана остання версія. Новинка, створена для лета-2019, перевершує своїх попередників за якістю зчеплення з мокрим асфальтовим покриттям, рульове управління і реакція на повороти керма у неї точніша. Удосконаленню усіх перерахованих характеристик в числі інших рис сприяє використання природних смол високої ефективності при створенні протектора. Інноваційна гумова суміш не лише зберігає зчеплення на високому рівні, але і розширює діапазон температур, залишаючись функціональною в жарку погоду. Поліпшений тут і показник зносостійкості. Останнє покоління шин Hankook заявлене також як продукт, орієнтований на збереження екології без втрати показників безпеки.

Інноваційний мікроавтомобіль-трансформер, озутий в покришки від Hankook, був анонсований ще у кінці 2018 року. На спеціалізованих виставках він буде представлений вже в 2019 році.

18 березня 2019 р.