На європейському ринку з'явилися шини Trazano
Дивитися всі Новини

На європейському ринку з'явилися шини Trazano

Китай активно освоює шинний ринок Європи. Слідом за вже відомою компанією з Піднебесної ZC Rubber свою продукцію європейським автомобілістам пропонує її дочірній бренд Trazano. Ці шини будуть представляти бюджетний сегмент, а головними їх властивостями називають надійність і безпеку.

Асортимент Trazano в Європі

На європейському ринку з'явиться продукція одного з дочірніх брендів ZC Rubber. Виробник, що входить до складу відомої китайської компанії - Trazano. Досі він практично не поширював свою продукцію за межами Китаю і країн Азії. У 2019 році представники Trazano повідомили про вихід їхніх моделей на більш широкий ринок. Причиною такого рішення стало збільшення попиту на бюджетні покришки, а також співпраця з Ганноверською компанією Delticom AG.

Характеризуючи продукцію Trazano, фахівці наголошують, що вона являє собою копії покришок бюджетної категорії інших дочірніх брендів ZC Rubber, включаючи Westlake і Goodride.

У Delticom повідомили про причини, з яких компанія ухвалила рішення про поширення шин ще одного китайського бренду на території Європи. Підвищення якості продукції та відсутність нарікань на вже відомі моделі дозволили розширити цей ринок. У цілому в Delticom повністю впевнені в якості та рентабельності покришок Trazano.

Історія бренду Trazano почалася ще в 2009 році. Через більш ніж 10 років в основній компанії ZC Rubber її продукцію характеризують як надійну, безпечну і конкурентоспроможну.

Асортимент Trazano

З усіх моделей, присутніх в лінійці бренду, основну ставку роблять на Trazano SA37 Sport. Саме клони цієї моделі протягом останнього року стали популярні на ринку - аналогічні версії присутні в асортименті Westlake і Goodride. Більше того, за результатами профільних незалежних тестувань, ці моделі були оцінені досить високо.

SA37 Sport - це літні шини , малюнок протектора яких оптимізований для експлуатації в дорожніх та погодних умовах Європи. В основі технології - застосування високоякісного сучасного каучуку для створення шин, які будуть відповідати міжнародним стандартам. Спеціальний малюнок протектора у поєднанні з високоякісним каучуковим складом дозволяє домогтися максимального контакту шини з дорожнім покриттям і поліпшити поведінку авто на дорозі.

Ці ж якості властиві покришкам іншого дочірнього бренду китайської компанії Westlake. Шини, вже присутні на Європейському ринку - це переважно літні легкові або легковантажні моделі. У тому числі популярні серед власників позашляховиків шини Westlake SU318, що адаптовані для складних дорожніх умов і забезпечують надійне зчеплення і керованість у суху та вологу погоду. Вони придатні до експлуатації до пониження температури повітря до нуля, добре справляються з опадами, у тому числі неглибоким снігом.

Моделі Trazano, згідно з анонсом, за своїми властивостями не поступаються вже відомому брендові. Оікується, що вони стануть оптимальним бюджетним варіантом у літній період.

24 травня 2019 р.