Nokian Hakkapeliitta LT3 пройшла випробування холодом
Дивитися всі Новини

Nokian Hakkapeliitta LT3 пройшла випробування холодом

У Фінляндії відбулася презентація та тестування зимових шин бренду Nokian. Hakkapeliitta LT3 випробовували в Лапландії за полярним колом, де нові шини фінського виробника змогли продемонструвати свої максимальні можливості.

Презентація зимової гуми Nokian

У Фінляндії відбулася презентація нової гуми для великих позашляховиків під назвою Nokian Hakkapeliitta LT3. Виробник заявив про своєму новому продукті як про інноваційну зимової гумі, властивості якої були покращені за всіма пунктами. Окремо в Nokian зазначили абсолютно нові шипи з нержавіючої сталі. Такі шипи були винайдені фахівцями фінської компанії. Вони використовуються вперше в світі.

Населений пункт Івало, розташований у Лапландії, був вибраний не випадково. Там збудований найбільший полігон для тестування автошин, що дозволяє покришок продемонструвати всі свої можливості. На полігоні були створені кілька видів льодових покриттів, круті підйоми і спуски. Ці можливості дозволяють перевірити зимові шини за всіма пунктами.

Для демонстрації здібностей Hakkapeliitta LT3 були обрані потужні сучасні позашляховики Ford Raptor та Volkswagen Amarok. Нові шини перевіряли на трьох різних ділянках траси - абсолютно гладкому льоду, шорсткуватому крижаному покритті і на засніженій дорозі з пухким льодом.

Властивості Nokian Hakkapeliitta LT3: результати тестів

Nokian Hakkapeliitta LT3 тестувалися паралельно з всесезонними покришками і більш ранньої моделлю цього ж бренду Nokian Hakkapeliitta 9. У порівнянні з іншими моделями, які проявили недостатню впевненість на гладкому льоду, нові шини добре пройшли всі дистанції, зберігаючи зчеплення та баланс на поворотах, демонструючи швидке гальмування.

Розробники заявляють, що нові зимові шини були створені із застосуванням ряду поліпшень і впровадження великого числа інновацій. Перш за все акцентують на зміні шипів. Тепер вони не тільки виготовляються з нержавіючої сталі, але і мають збільшений розмір - шипи стали на 2 мм довшим. Як анонсують у Нокіан, нові шипи майже вічні: вони не піддаються руйнівною дією корозії, добре витримують випробування реагентами і сіллю, якими посипають дороги взимку.

Ще одне відмінне якість новинки - особлива конструкція боковин. Вони були посилені додатковими елементами - арамідними волокнами, які включені до складу гумової суміші. Це якість зміцнює шину, дозволяючи їй зберігати цілісність навіть в несприятливих дорожніх умовах. Збільшена глибина малюнка протектора дозволяє шинам більш впевнено почувати себе на сніговій каші. Спеціальний розроблений малюнок дозволяє виводити сніг і вологу з плями контакту, зберігаючи баланс і зчеплення.

Абсолютно новий агресивний малюнок симетричного спрямованого типу та особлива конструкція ламелей дозволяють зберігати високі тягові здатності навіть в умовах суворих снігових зим. А глибокі канавки, які ефективно самоочищаються, збільшують опір слашпленінгу.

Про появу в зимовій лінійці Nokian цієї новинки стало відомо ще на початку року. На Міжнародний ринок вона вийде восени 2019, обіцяючи стати одним з лідерів продажів цієї зими.

24 квітня 2019 р.