Nokian розширює розмірні лінійки для позашляховиків
Дивитися всі Новини

Nokian розширює розмірні лінійки для позашляховиків

Компанія Nokian оголосила про розширення розмірного ряду декількох своїх лінійок шин, призначених для позашляховиків. Розширення асортименту типорозмірів чекають літні моделі Nokian Hakka Black 2 SUV і шини всесезонного застосування декількох різновидів.

Розмірні оновлення в Nokian

Фінська шинна компанія Нокіан активно готується до літнього сезону, не лише випускаючи нові моделі, але і оновлюючи вже відомі і вподобані автовласникам. Удосконалення чекає відразу чотири найменування покришок - до літа вони вийдуть у більшій кількості типорозмірів.

Цього разу у поле зору розробників потрапили літні шини Hakka Black 2 SUV, всесезонні моделі Rotiiva AT, Rotiiva AT Plus, а також Rotiiva HT.

Зміни в модельному ряді Нокиан

Модель Hakka Black 2 SUV, відмічена як гума підвищеної міцності і стійкості на складній дорозі, буде випущена в нинішньому році в додатковому типорозмірі 275/50 ZR 21 c індексом 113y XL. Виробник відмічає, що ця версія буде оптимальною для Lexus LX. Основні її експлуатаційні переваги - здатність працювати на справжньому бездоріжжі. Покришки мають у своїй конструкції потужні грунтозачепи, які дозволяють зберігати хороше зчеплення на ґрунтовці або гравії. А завдяки наявності посиленої бічної частини, що виготовляється за технологією Aramid Sidewals, покришка не боїться ударів і добре протистоїть механічним ушкодженням.

Друга модель -  Rotiiva AT. Вона здатна ефективно працювати впродовж цілого року на будь-якому типі дорожньої поверхні, включаючи міські дороги і пересічену місцевість. Маючи достатню потужність, ця шина проте забезпечує високий рівень комфорту. Вона була створена цілеспрямовано для позашляховиків і повноприводних автомобілів. У її розмірний асортимент були додані два нові розміри - 255/70 R18 113h і 265/65 R18 114h. При розробці першого розмірного типу орієнтувалися на такі авто, як Jeep, Toyota Tundra, Wrangler. Шини з розміром 265/65 підходять для машин типу Chevrolet Tahoe.

Відразу три нові розміри випущені для Rotiiva AT Plus. Серед новинок - розміри 245/75 з діаметром R17, 275/55 і 275/60 в діаметрі 20 дюймів. Ця версія Rotiiva AT оснащена глибшим малюнком протектора і шашками протектора, розташованими в плечовій зоні. Ці особливості надають покришкам більший рівень стійкості і прохідності на складних ділянках дороги.

Rotiiva HT славляться своєю універсальністю. Вони не мають такої високої потужності і прохідності, як попередні моделі, але при цьому однаково добре поводяться на невеликому бездоріжжі, гравії і асфальті. Канавки у них мають оптимальну глибину, яка не дозволяє їм забиватися брудом і каменями, що покращує стійкість і подовжує термін служби. А спеціально розроблений склад гуми забезпечує хороші зчіпні якості у будь-якому температурному діапазоні і на мокрому асфальті. Оновлення для цієї моделі включають два типорозміри: 245/60 з діаметром 18, рекомендований для Ford Explorer, і 275/60 R20.

09 квітня 2019 р.