Новинка від Falken - шини для туманної погоди
Дивитися всі Новини

Новинка від Falken - шини для туманної погоди

Абсолютно інноваційний продукт запропонувала компанія Falken - вона створила спеціальні шини для їзди в тумані. 1 квітня модель Falken Foggy SL231 була офіційно представлена потенційним споживачам. Творці описали механізм дії і пояснили ефективність свого винаходу, а також розповіли, в яких регіонах нові покришки будуть особливо корисні.

Сучасне рішення для туманної погоди від Falken

В результаті тривалих розробок інженерами шинної компанії Falken були створені інноваційні покришки, що відповідають потребам жителів регіонів з частими і густими туманами. 1 квітня були представлені абсолютно інноваційні шини моделі Falken Foggy SL231, які покликані полегшити і узабезпечити рух в регіонах, де вранці часто буває щільний туман.

Головною основою для розробки нових шин стали несприятливі дорожні умови, які у багатьох європейських країнах створює високий рівень туманності. Вивчивши усі можливості і доступні технології, інженери Falken за сприяння учених-метеорологів дійшли висновку про необхідність впровадження в шинні технології спеціальних датчиків. Ці пристрої допоможуть реагувати на погодні умови і контролювати рух транспортного засобу.

Навіть правильно підібрані літні шини , що забезпечують якісне зчеплення і керованість за різних дорожніх умів, не завжди допомагають при несприятливій погоді. Волога дорога у поєднанні з поганою видимістю значно підвищують рівень небезпеки під година руху. Саме цей чинник і ставши основним поштовхом для розробки нового продукту.

Як працюють протитуманні шини?

Основна особливість покришок Falken Foggy SL231 - наявність спеціальних вбудованих датчиків. Вони здатні під час руху машини робити аналіз туману, визначаючи його тип і щільність. Якщо рівень туманності представляє небезпеку для руху, датчики певним чином реагують. По-перше, цей механізм автоматично знижує швидкість автомобіля до безпечних показників.

Ці ж шини містять спеціальну систему. Її завдання - всмоктувати туман. Тим самим покращується видимість і підвищується комфорт і безпека їзди. Потрапляючи в спеціальну систему покришок Falken, туман змінює свої властивості. Він трансформується в кисень і знову потрапляє в атмосферу. У зв'язку з такою особливістю нову модель шин від Фалькен можна вважати екологічно корисним продуктом.

Щоб подібні технології стали можливими, представники Falken звернулися за сприянням до фахівців німецького метеорологічного управління в Оффенбаху. Створенню нових шин передували ряд випробувань на спеціальному полігоні, де створювалися штучні туманні умови. Саме серія експериментів допомогла створити спеціалізовані шини і оптимізувати їх для сучасних дорожніх умов. Творці гуми нового типу упевнені, що нова модель стане справжнім бестселером. Особливо оцінять її в окремих європейських країнах, де довга берегова лінія призводить до високого рівня туманності.

Нові покришки з моменту виходу на ринок будуть доступні в 90 типорозмірах. Розмірний діапазон складе від 17 до 21 дюйма.

02 квітня 2019 р.