Нові нешиповані шини від компанії Sailun
Дивитися всі Новини

Нові нешиповані шини від компанії Sailun

Хороша новина для шанувальників фрикційних шин - китайський бренд Sailun створив три нешиповані моделі для різних типів автомобілів. Покришки з розширеного асортименту призначені для установки на легкові, компактні і середньорозмірні транспортні засоби, а також на колеса кросоверів і високопродуктивних, швидкісних авто.

Sailun WinterPro SW61

Модель виготовлена ​​з абсолютно нової гумової суміші, тому відрізняється наступними перевагами:

  • оптимальна еластичність при низьких температурах;
  • міцність і довговічність;
  • відмінне зчеплення з обмерзлою та засніженою дорожньою поверхнею.

shiny​Крім формули компаунда, майстри бренду ретельно опрацювали дизайн цієї зимової покришки. Стандартними дренажними каналами сьогодні нікого не здивувати, але ось канавка з декількома виступами на дні заслуговує на увагу. Подібна конструкція сприяє збільшенню ефективності розгону, а також дозволяє скоротити гальмівний шлях при їзді в зимовий сезон.

Протектор має асиметричне розташування елементів. На внутрішній стороні знаходяться хрестоподібні канавки, які сприяють збільшенню площі контактної плями, також підвищується поперечне зчеплення з трасою. При цьому, на зовнішній стороні протектора розташовується ребро з великою кількістю ламелей і жолобків. Ці елементи забезпечують курсову стійкість авто. Крім іншого, модель оснащена тривимірними ламелями, вони надають протектору жорсткість під час гальмування по сухому і мокрому асфальту.

У продаж модель надійде в 24-х типорозмірах з посадковим діаметром від 14 до 18 дюймів.

Sailun WinterPro SW81

Наступна новинка в лінійці фрикційних шин отримала специфічну будову плечових зон. За рахунок своєрідних «терас» виріб демонструє підвищену керованість при їзді по укоченому снігу і льоду. Протекторний малюнок також містить поздовжні канали з пилкоподібними краями. Вони гарантують високу стійкість транспортного засобу, так як запобігають прослизання і знижують тривалість гальмівної дистанції.

shinyДля підвищення тягового зусилля і керованості майстра Саілун забезпечили центральну частину WinterPro SW81 Z-образними поперечними канавками. Це виріб надійде в дилерські мережі з посадковим діаметром від 16 до 18 дюймів.

Sailun WinterPro SW82

Дана шина прекрасно підійде власнику потужного швидкісного автомобіля. Модель може похвалитися асиметричним протектором. Показники стійкості і керованості підвищують великі блоки на зовнішній стороні, а широкі поперечні канавки внутрішньої частини забезпечують відведення снігу і сльоти з контактної області. Цікаво те, що дренажні жолоби, що розміщені в поперечному напрямку, отримали пилкоподібну форму. Це дозволяє їм більш ефективно «чіплятися» за сніг і створювати чудове зчеплення з дорогою.

Підбір оптимального зимового «взуття» значно спрощений широким розмірним рядом моделі: розроблено 11 типорозмірів з посадковим діаметром 18-21 дюймів.

03 січня 2018 р.