Нові всесезонні легковантажні шини Giti вийдуть на ринок Європи
Дивитися всі Новини

Нові всесезонні легковантажні шини Giti вийдуть на ринок Європи

Сінгапурська компанія розширює свою присутність на ринку Європи. У поточному році цей бренд представить нові легковантажні шини GT Radial Maxmiler AllSeason для цілорічного використання. Нова модель продовжує традиції лінійки GT Radial Maxmiler з використанням досконаліших технологій.

GT Radial Maxmiler AllSeason - легкогрузова всесезонна новинка

Бренд Giti поступово виходить на міжнародний ринок. Нещодавно в європейському сегменті були представлені всесезонні шини для легкових машин під назвою GT Radial. Тепер сінгапурська компанія доповнила цю лінійку, представивши гуму цілорічного використання для легковантажного транспорту.

Нова модель отримала найменування GT Radial Maxmiler AllSeason. Виробник високо цінує свою нову розробку. У Giti заявили, що це - ідеальні легковантажні шини, які поєднують в собі високий ресурс, відповідають вимогам безпеки і ідеально підходять для мінливої погоди. Секрет нових шин - в застосуванні спеціальної гуми і протектора сучасної поліфункціональної конструкції. Інженери Giti розробили склад компаунда, який адаптуватиметься під будь-які погодні умови впродовж усього року.

Технічні властивості GT Radial Maxmiler AllSeason

Раніше, в 2014 році, на ринку з'явилися літній легковантажний аналог GT Radial Maxmiler Pro. У цій версії акценти були розставлені так, щоб машина зберігала хороший баланс на сухій і мокрій дорозі. Розробники окремо виділяють зниження опору коченню і підвищення паливної ефективності. У цій же лінійці є присутніми також фрикційні зимові шини, GT Radial Maxmiler WT2, що мають  високий рівень керованості на сніговій і слизькій поверхні.

Виробник характеризує модель GT Radial Maxmiler AllSeason таким чином:

  • В основі компаунда - інноваційна гумова суміш, розроблена спеціально для їзди на різному типі грунту. Гумовий склад розроблений так, щоб покришки не плавилися при високій температурі і не дубішала при морозі;
  • Спеціальна система канавок і ламелей розроблена так, щоб максимально понизити ризик аквапланування навіть на дуже мокрій дорозі і при цьому скоротити гальмівну дистанцію. Для цієї мети інженери Giti створили профіль із спеціальними рейками і профільними канавками, що дозволяє машині не знижувати керованість на мокрій дорозі навіть при їзді на високій швидкості.
  • Сучасний профіль шини дозволяє підвищити тягу на засніженій або обмерзлій дорозі.

Нова модель поєднує в собі експлуатаційні властивості усіх попередніх сезонних моделей, включаючи підвищену вантажопідйомність і зносостійкість, потрібних для легковантажних машин. У продажу GT Radial Maxmiler AllSeason з'явиться у великій кількості типорозмірів. На ринку представлене 13 типорозмірів шин в діапазоні від 195/70 до 225/75 з діаметром R15C - R16C.  Згідно з нормами європейської маркування нова модель була оцінена на "З/E" за показником економії палива. Зчеплення на мокрій поверхні - "B/C".

15 квітня 2019 р.