Новий кросовер Mazda оснастять шинами Bridgestone
Дивитися всі Новини

Новий кросовер Mazda оснастять шинами Bridgestone

В автомобільній компанії Mazda повідомили, які шини увійдуть до стандартної комплектації MX-30, компактного кросовера, що нещодавно вийшов на ринок. Вибір припав на літню модель Bridgestone Turanza T005A, пріоритетами для котрої заявлені підвищений комфорт і поліпшена керованість.

Вибір комплектації для Mazda MX-30

 

Нещодавно компанія Mazda представила свою нову модель MX-30 з категорії компактних кросоверів. Цей автомобіль, що передбачає використання гібридної силової установки, отримає у базову комплектацію шини Bridgestone Turanza T005A. Для нового кросовера покришки будуть поставлятися у розмірі 215/55R18 95H.

Bridgestone неодноразово співпрацювали з Mazda, протягом декількох років оснастили автомобільною гумою не одну модель. Тому, як заявили  шинній компанії, її розробники можуть підготувати саме такі шини, які будуть відображати всі технологічні властивості і переваги автомобіля.

Цього разу для комплектації були обрані Bridgestone Turanza T005A. Ці літні шини , що вже заявили про себе на ринку, були дещо вдосконалені і модифіковані спеціально для оснащення MX-30. Але в цілому вони зберегли свої початкові властивості. Основними параметрами, за якими модель підбиралася для нового кросовера – високий ступінь керованості і поліпшені показники комфорту. Найважливішим при виборі покришок стало оптимальне поєднання швидкісних показників і керованості, а також здатності покришок підтримувати комфорт під час тривалих поїздок.

Властивості та особливості шин Bridgestone

Шини турингового класу Bridgestone Turanza T005A, призначені для експлуатації у літній сезон, створені з урахуванням декількох пріоритетних параметрів. Вони повинні забезпечувати максимальну комфортність ходу, давати хорошу стабільність управління і швидко гальмувати в умовах сухої та мокрої дороги.

Основні властивості Turanza T005A:

  •  безпека на мокрій поверхні завдяки використанню спеціальної технології Nano Pro-Tech, розробленій Bridgestone. Вона полягає у більш точних зв'язках між полімерами і молекулами силіки, що дозволяє зберегти стійкість і енергоефективність покришок. Покращують поведінку на мокрій дорозі також дещо скошені краї шашок на протекторі;
  •  мінімальна вібрація під час руху і висока плавність ходу. Ця перевага забезпечується оптимізованою формою плями контакту;
  •  посилені боковини підвищують міцність покришок, додатково покращуючи якість і комфортність ходу шин.

Для MX-30 було дещо оновлено гумовий склад шин. У результаті в комплектації Mazda MX-30 Turanza T005A демонструватимуть вищу керованість на сухому асфальті. Крім того, енергоспоживання буде ще нижчим, ніж в оригінальній версії.

 

26 жовтня 2020 р.