Новий кросовер Toyota отримає шини від Toyo
Дивитися всі Новини

Новий кросовер Toyota отримає шини від Toyo

Кросовер Toyota RAV4, випущений японською компанією в кінці 2018 року, взують в шини бренду Toyo. Про це повідомили в шинної компанії, розповівши про особливості вибраних Toyota покришок і перспективи такої співпраці.

Шини Toyo: вибір для Toyota RAV4

До закінчення 2018 року на американському ринку дебютував позашляховик Toyota RAV4. Тепер стало відомо, що з усіх шинних брендів відповідної категорії у Toyota обрали японського виробника Toyo. Новий позашляховик заявлений творцями як автомобіль, що відрізняється високим рівнем комфорту, стабільністю рульового управління і високою паливною економічністю. Як повідомило керівництво компанії-виробника, новинка буде оснащуватися моделями з сімейства Open Country.

У тому числі 2 моделі - Toyo Open Country А38 і A 39, спеціально для RAV4. Вони були створені для співпраці з автовиробниками і розраховані на первинну комплектацію машин позашляхового типу. Зокрема, при розробці цих покришок застосовувалися методи комп'ютерного моделювання. Основною метою під час створення цих моделей було названо збільшення енергоефективності через зниженню опору коченню під час руху автомобіля навіть на несприятливому грунті.

Технічні властивості шин категорії Open Country

Кросовер Toyota RAV4 виділяється в своєму сегменті як ультрасучасне авто SUV категорії. Тому для них були обрані всесезонні шини відповідного рівня. Їх розробили цілеспрямовано для заводській комплектації автомобілів сегмента позашляховиків і кросоверів.

Головна особливість моделей А38 і А39 - застосування інноваційної технології Nano Balance. Її дія полягає у виконанні аналізу молекулярної структури та взаємодію гумової суміші. Таке дослідження дозволяє отримати оптимальний матеріал для шинного компаунда. У свою чергу спеціально розроблений склад гуми дозволяє домогтися максимального удосконалення експлуатаційних якостей і до максимуму знизити витрати палива.

Всі представники лінійки Open Country призначені для поїздок по міським та сільським дорогам, а також легкої бездоріжжя. Їх оснащують спеціальними щільними ламелями, які забезпечують стійкість на нерівному ґрунті, вкатаному снігу і слизькій дорозі. Гумова суміш, як правило, двошаровий, що дозволяє одночасно виконувати кілька функціональних призначень.

Обидві шинні моделі для нового кросовера обрані в одному типорозмірі: А38 - у розмірі 225/65 R17, А39 - 235/55 R19.

Як йдеться у звіті Toyo, в поточному році близько половини продажів в сегменті первинної комплектації доводиться на покришки , призначені для позашляховиків, кросоверів і пікапів. Перелічені категорії автомобілів найбільш затребувані на сьогоднішній день, тому шинний бренд постійно розробляє нові шляхи розвитку в цьому напрямку. Згодом з використанням цієї бази Toyo планує зміцнити своє становище в категорії вторинного ринку.

13 травня 2019 р.