За допомогою Bridgestone Potenza S007 встановили новий рекорд
Дивитися всі Новини

За допомогою Bridgestone Potenza S007 встановили новий рекорд

Спортивний автомобіль бренду Renault за допомогою покришок Potenza S007 виробника Bridgestone став рекордсменом на одній з найвідоміших у світі гоночних трас Нордшляйфе. Одним з факторів успіху називають поєднання спортивних характеристик автомобіля та інноваційної гуми. Шини Bridgestone змогли розкрити потенціал, що закладено в автомобілі лінійки Megane його виробником.

Рекорд у Нюрбургринг: результати гонки

На трасі Нордшляйфе, що стала вже легендарною у своїй категорії, був зафіксований новий рекорд. Унікальний результат пілотові вдалося поставити на Renault Megane RS Trophy - R в шинах Potenza S007 від Bridgestone.

Кілька днів тому там відбулася гонка для серійних передньопривідних автомобілів. За її підсумком переможцем і абсолютним рекордсменом став Лоран Хургон на зовсім новому Renault Megane. Всю довжину траси йому вдалося пройти за 07:45,389 хвилин.

Однією з причин такого беззастережного виграшу називають оснащення автомобіля шинами Potenza S007 бренду Bridgestone. Саме ці покришки, спеціально розроблені для спортивної їзди, допомогли автомобілю потужністю в 300 к.с. повністю розкрити свої таланти - виняткові швидкісні показники і відмінну маневреність.

Як відомо, подолання цієї найдовшій і складної траси вимагає від пілота колосального майстерності, а від автомобіля - технічної досконалості.

Технічні характеристики Bridgestone Potenza S007

Potenza S007 не випадково були обрані для оснащення автомобіля спортивного призначення. Протягом багатьох років Bridgestone вважається одним з лідерів шинного ринку. Літні шини Potenza S007, випущені у 2016 році, стали підтвердженням цьому факту. Лінійці Potenza загалом властиві найважливіші для спортивних автомобілів характеристики - ідеальна керованість за будь-якої погоди, відсутність аквапланування, відмінна маневреність. Дизайнерській складовій також приділяється увага при розробці спортивних моделей.

З урахуванням літнього використання та спортивного призначення покришки Potenza S007 UHP-класу відрізняють кілька важливих властивостей. Одна з деталей конструкції шини - наявність широких каналів на поверхні протектора. Вони збільшують щільність контакту з дорогою при русі на мокрій поверхні. Спеціальне розташування і форма ламелей дають можливість зберігати максимальне зчеплення протягом всієї експлуатації. Це важливо для авто, що беруть участь в перегонах - гума підвищує швидкісні можливості машини завдяки широким та гладким плечевинам.

Посилена конструкція покришки знижує ризик ушкодження, в особливості на високій швидкості і під час різких поворотів. Спеціально для збереження цілісності гуми тут використовується підложка, розташована під біговою доріжкою протектора. А більш високий вміст силіки у гумовому складі допомагає зменшити швидкісний шлях, дає потрібний рівень жорсткості і покращує показник зносостійкості.

28 травня 2019 р.