З метою зниження шуму Nexen звернулися по допомогу до штучного інтелекту
Дивитися всі Новини

З метою зниження шуму Nexen звернулися по допомогу до штучного інтелекту

Шинний бренд Nexen оголосив про новітні розробки, які проводять його фахівці з метою зниження шуму, що видають шини. Для створення автомобільної гуми з оптимізованими акустичними властивостями використовують можливості штучного інтелекту. Шини, створені із застосуванням абсолютно нових методик, згідно з анонсом, повинні дебютувати у сегменті первинної комплектації.

Високотехнологічні інновації та застосування у технологіях Nexen

Відомий виробник автомобільних шин Nexen виходить на новий технологічний рівень розробки і виробництва покришок. Інженери компанії наразі проводять дослідження для створення абсолютно нової методики зменшення рівня шуму, який видають шини під час руху. Проект, який розпочали ще у 2018 році, вже наближається до завершення та початку практичного застосування. Курирує його, крім Nexen, також постійний партнер бренду автомобільна компанія Hyundai-Kia Automotive Group. Їх розробки націлені на підвищення конкурентоспроможності покришок завдяки збільшенню попиту і задоволенню широкого кола споживачів. Так, фахівці Nexen впевнені, що подібні технології дозволять їм створювати найтихіші моделі на ринку, будь то літні або зимові шини всіх основних сегментів.

Нова методика зниження шуму передбачає використання спеціальних технологій, що отримали назву Big Data, спільно з сучасними досягненнями штучного інтелекту. Саме його застосування, за словами фахівців Nexen, допоможе здійснювати необхідні дослідження і випробування без значних фінансових вкладень і витрат часу.

Технічні інновації та штучний інтелект: практичне застосування

Як повідомили в Nexen, проект передбачає створення спеціальної безлунної камери, що містить велику кількість датчиків і мікрофонів. Їхнє завдання:

  •  вимірювати та аналізувати шум, що виробляють шини;
  •  передавати фахівцям отримані дані;
  •  проводити необхідні тестування, щоб визначити безпеку та продуктивність тих чи інших моделей.

Ця інновація дозволяє проводити дослідження у невеликі терміни і без залучення великої кількості фахівців.

Застосування технології Big Data і можливостей штучного інтелекту, за словами представників шинного виробника, найближчим часом дозволить вивчати, тестувати і покращувати показники шин зі зчеплення, гальмування, аквапланування та інших параметрів.

Нинішні розробки вже мають свої досягнення: Nexen протягом останніх декількох років створили і впровадили в роботу систему, яка дозволяє підвищити аеродинамічні здібності покришок. Ця розробка буде корисна у виробництві покришок для первинної комплектації, а також при виготовленні шин, які будуть представлені на вторинному ринку.

 

12 жовтня 2020 р.