Технологію шумозаглушування Goodyear визнали продуктом року
Дивитися всі Новини

Технологію шумозаглушування Goodyear визнали продуктом року

Технологія SoundComfort, розроблена і використовувана брендом Goodyear, отримала офіційне визнання - їй присвоїли звання "Продукт года-2019". Такий результат був отриманий після ряду спеціальних досліджень і опитувань, що проводяться в декількох європейських країнах. Як повідомляють, впровадження технології шумозаглушування особливо актуальні на ринку, оскільки після зниження рівня шуму двигунів шини випробовують підвищене навантаження.

Визнання технології SoundComfort

Маркетингова компанія Nielsen провела опитування автовласників в країнах Європи з метою з'ясувати кращого виробника, що використовує інноваційні технології для створення акустичного комфорту під час руху. За результатами досліджень, які включали опитування 5000 респондентів, найбільш цінується на ринку технологія, застосована американським брендом Goodyear. Завдяки цій властивості компанія отримала звання "Продукт года-2019". Його щорічно привласнюють виробникам, що відрізнилися у своєму сегменті ринку і отримали найбільше визнання споживачів.

Особливу увагу технології шумозаглушування приділяють в країнах Західної Європи, де широке поширення отримали електрокари і гібридні моделі. Їх технічні особливості передбачають значне зниження рівня звуку при роботі двигуна. На цьому фоні шум, вироблюваний шинами, стає відчутнішим.

Принцип дії SoundComfort

Технологія SoundComfort, яку застосовують у виробництві своїх шин розробники компанії Goodyear, передбачає розміщення шару пінополіуретану усередині шини. Це додавання дозволяє знижувати вібрацію повітря, яке циркулює усередині покришки, провокуючи тим самим виникнення шуму.

Цією інноваційною технологією оснащуються покришки усіх типів і різних типорозмірів і діаметрів. Але частіше цю характеристику мають літні шини бренду. У тому числі моделі лінійок Eagle і UltraGrip. На використання технології шумозаглушування вказує спеціальна маркірування на бічній частині покришки. Як заявляють фахівці Goodyear, шини з технологією шумозаглушування приблизно удвічі знижують рівень шуму. В середньому цей показник зменшується до 11 Дб, в кабіні автомобіля зменшення шумових показників складає до 4 Децибел.

Що важливе, наявність цієї функції не знижує загальну продуктивність виробів. Більше того, за рахунок легкості структури шумозаглушуючих покришок вони мають додаткові переваги в експлуатації. Піна, що бере участь у виготовленні виробів, має малу вагу, тому гума не має значного опору коченню. Легкість конструкції сприяє також зниженню витрати палива. Мінімальна вага шини не робить ніякого впливу на пробіг, індекс швидкості і інші показники. Технології шумозаглушування використовують і інші флагмани шинного ринку, включаючи Pirelli і Continental. Проте саме Goodyear вважаються першопроходцями і лідерами в цьому напрямі.

06 лютого 2019 р.