Toyo підготувалася до зими - анонс нових фрикційних шин
Дивитися всі Новини

Toyo підготувалася до зими - анонс нових фрикційних шин

Шинна компанія Toyo Tyres вперше представила свою продукцію на тематичній виставці Autopromotec, що нещодавно пройшла в італійській Болоньї. Там виробник продемонстрував абсолютно новий винахід - шини Toyo Observe S944, призначені для зимового періоду.

Зимова новинка Toyo

Під час свого дебюту на одній з найвідоміших у світі автомобільних виставок Autopromotec-2019 шинна компанія Toyo продемонструвала нову розробку. Зимові шини Toyo Observe S944 анонсовані виробником як гума, створена та ідеально адаптована для європейської зими. Одна з її головних якостей, за повідомленням виробника - високий рівень продуктивності на мокрій дорозі. У цьому – заслуга розробників, які у її створенні застосували спеціальну запатентовану технологію Nano Balance.

Загалом асортимент Toyo в цьому році поповнився не тільки інноваційною зимовою моделлю. На цій же виставці бренд представив свою спортивну шинну новинку Toyo Proxes TR1. На відміну від зимових покришок, які поки були тільки анонсовані, спортивна гума вже вийшла на європейський ринок в першій половині року, доповнивши вже існуючу лінійку в асортименті бренду. Крім цих двох рішень, стенд компанії на Болонській виставці продемонстрував і низку моделей з декількох лінійок для легкових і вантажних машин, які вже встигли зарекомендувати себе.

Експлуатаційні характеристики Toyo Observe S944

Observe S944 від Toyo поки була тільки анонсована виробником. Але з урахуванням інформації, представленої брендом, можна зробити висновок про основні властивості цієї моделі:

  •  Спрямований малюнок протектора. Він має конкретне призначення - експлуатацію на легкових автомобілях в умовах нехолодної зими. Ці шини підходять як для традиційної малосніжної європейської зими, так і для засніжених доріг скандинавського клімату. Саме м'яка європейська зима надихнула розробників на створення протектора, який буде функціональним переважно на мокрій дорозі;
  •  Фрикційні шини цієї моделі оснащені спеціальним покриттям на поверхні протектора. Ця властивість дозволяє комфортно і безпечно їздити як по пухкому снігу, так і по мокрому асфальту;
  •  Оптимальний склад гуми, що доповнює основні властивості протектора. Компаунд, розроблений за спеціальною формулою, сприяє підвищенню їздового комфорту. Цей самий елемент знижує шум і мінімізує витрати палива.

Як повідомили фахівці Toyo Tyres, представляючи нові зимові шини на виставці в Болоньї, вони вже готові до виходу на ринок. В офіційних дилерів Toyo Observe S944 можна буде купувати приблизно у 2020 році. Після появи в широкому продажі фрикційна версія замінить схожі за типом покришки Snowprox S943. Ця модель має схожі властивості, включаючи тип малюнка протектора. Однак за показниками зчеплення, керованості і гальмування на мокрій і сніжній дорозі, відповідно до заявленої виробником інформації, нова версія буде значно сильнішою.

04 червня 2019 р.