Пусто
Універсальні агрошини - новинка від Alliance
Дивитися всі Новини

Універсальні агрошини - новинка від Alliance

В секторі сільськогосподарської техніки з'явилося важливе поповнення - компанія Alliance випустила нові шини для роботи на навантажувачах і екскаваторах. Модель Alliance 585 належить до категорії універсальних шин широкого призначення, дозволяючи працювати в складних дорожніх і погодних умовах.

Свойства Alliance 585

 Шинний бренд Alliance Tire Group представив свої нові шини сільськогосподарського призначення. Новинка Alliance 585 була представлена на спеціалізованій виставці сільгосптехніки SIMA - 2019 і відразу була удостоєна уваги експертів і потенційних покупців.

Основна мета розробки - створення універсальної гуми для машин сільськогосподарського напряму, яка зможе працювати в різних типах покриття - бетоні, асфальтованих ділянках, а також на нерівному ґрунті.

Нова модель бренду спочатку передбачена для навантажувачів різного типу і екскаваторів, у тому числі спеціалізованих машин із зворотним ковшем. Машини цих категорій працюють переважно в складних дорожніх умовах, тому вони мають бути озуті в надійні шини. Тому основні вимоги, які пред'являються до покришок цього класу, - забезпечення безпеки і високої продуктивності. Творці акцентують на використанні вдосконаленого малюнка протектора, а також спеціальній гумовій суміші.

У продажу вже доступна нова гума у шести розмірах з діаметром від R18 до R24.

Експлуатаційні характеристики

Alliance 585 з'явилися як результат тривалих технічних розробок і вивчення виробничих вимог. Для безперебійного виконання комплексу сільськогосподарських або будівельних робіт потрібні всесезонні шини , універсальні за своїми технічними і експлуатаційними властивостями.

Виробник називає наступні характеристики Alliance 585:

  • Посилений захист конструкції від всіляких ушкоджень, яка забезпечується спеціальним сталевим брекерним поясом. Цій же властивості сприяє посилена бічна частина виробів, завдяки якій шини надійно захищені від попадання каменів або інших предметів, які можуть пошкодити поверхню;
  • Спеціальним чином розроблений склад протектора: інноваційна гумова суміш, що поєднується з підвищеною глибиною малюнка, а також підвищеним коефіцієнта пустотності робить виріб міцнішим. Усі ці якості збільшують експлуатаційний термін покришок навіть в умовах роботи на бетоні або інших покриттях з високим рівнем абразивності;
  • Підвищена стійкість на землі, яка забезпечується застосуванням більших блоків. Посилюється цей ефект різноспрямованою поверхнею блоків.

В цілому з технічної точки зору фахівці Alliance охарактеризували нові сільгоспшини як дуже продуману конструкцію, що забезпечує високий рівень функціональності в різних умовах. Вироби мають оптимальну здатність, що несе, потужне зчеплення і тягу. Вони добре самоочищаються і забезпечують комфорт і безпеку. Нові шини були також розроблені як вироби, що відрізняються високим рівнем паливної економічності.

27 лютого 2019 р.