Пусто
Друге життя вантажних шин Continental Conti Hybrid HT3: з’явилися протекторні стрічки для відновлення
Дивитися всі Новини

Друге життя вантажних шин Continental Conti Hybrid HT3: з’явилися протекторні стрічки для відновлення

Вантажні шини для причіпної осі Conti Hybrid HT3 від найбільшого виробника гумотехнічних виробів Continental користуються широкою популярністю у автовласників усього світу. Вони прекрасно підходять для здійснення регіональних і далекомагістральних перевезень, можуть похвалитися міцністю, витривалістю і довговічністю. Однак рано чи пізно компаунд стирається, а виріб стає непридатним для експлуатації. Для шин, каркас яких зберігся, але глибина протектора скоротилася до мінімуму, доступна процедура відновлення.

Континенталь випустив протекторні стрічки, які накладаються на підготовлену основу покришки і потім в ході вулканізації (при дії високої температури і тиску) замінюють початковий шар гуми.

Основні характеристики Continental Conti Hybrid HT3

Сам виробник називає цю модель кращою в своєму класі. У списку переваг цієї вантажної покришки варто вказати наступні властивості:

  • високу ходимість;
  • відмінний опір коченню;
  • високий ступінь еластичності полімеру;
  • стійкість до механічних пошкоджень.

Говорячи про протекторний малюнок, слід відзначити наявність трьох ребер жорсткості, які перемежовуються чотирма глибокими дренажними каналами. Будова водоевакуаційних жолобів запобігає засміченню покришок дрібними камінцями. Це не дозволяє моделі деформуватися та істотно подовжує її термін служби.

Головною особливістю виробу є вдосконалена полімерна суміш. Її склад включає цілий набір полімерів нового покоління та термостійкі присадки. Завдяки таким компонентам, гума зберігає працездатність при будь-якій температурі. Тобто, шина відноситься до типу всесезонних моделей, прекрасно витримує мороз і спеку і не вимагає переустановлення при зміні пір року.

Одночасно з еластичністю компаунд має достатню міцність. Тому шина гарантує чудове зчеплення з трасою, а також не боїться проколів і порізів.

Протекторні стрічки, випущені Continental для відновлення Conti Hybrid HT3, характеризуються тими ж показниками, що і оригінальні покришки. Тобто, для їх виготовлення використовували точно такий же компаунд.

Суть методу відновлення шин

shiny​Сьогодні багато великих виробників пропонують економним автовласникам матеріали для відновлення шин. На ринок надходять високоякісні протекторні стрічки. Вони використовуються для заміни витертого верхнього шару гуми. При цьому, відновленню підлягають тільки гумотехнічні товари зі збереженим каркасом.

Відбиток на стрічку наносять шляхом розм'якшення компаунда при високій температурі, потім шина готується до відновлення. Її каркас перевіряється на цілісність, знімається «рідний» протектор, виконується процедура шорсткування і шліфування. Далі майстри ретельно вимірюють параметри колеса і підрізають стрічку для підгонки.

Після поверхневого кріплення протекторної стрічки на колесо, вони монтують обід і упаковують все в конверт. На завершальному етапі покришка підлягає вулканізації, де стрічка міцно приєднується до заготовки.

14 грудня 2017 р.