Yokohama презентувала екологічні спортивні шини
Дивитися всі Новини

Yokohama презентувала екологічні спортивні шини

На європейському ринку з'явилися нові спортивні шини від бренду Yokohama. Нова версія моделі ADVAN Neova AD08RS була презентована на Женевському автосалоні. Ці вулично-трекові покришки відрізняються високою енергоефективністю і продовжують лінійку продуктивної і екологічної гуми Yokohama.

Спортивна новинка ADVAN Neova AD08RS

Шинний бренд Yokohama представив свою спортивну новинку на Женевському автосалоні, який почав свою роботу 7 березня. На стенді компанії уперше з'явилася нова версія спортивних шин для літнього періоду ADVAN Neova AD08RS. Ці вулично-трекінгові покришки стали модифікованим варіантом своїх попередників. Вони визнані кроком вперед за показниками енергоефективності і екологічності. За цими показниками новинка повністю відповідає існуючим європейським вимогам відносно легкових шин спортивного типу.

Основну ставку інженери шинної компанії роблять на підвищену продуктивність і економічність роботи нового продукту. При цьому малюнок протектора вирішено було залишити традиційним для цієї лінійки трекінгових шин. Цей параметр задовольняє вимогам по стійкості, зчепленню і іншим технічним властивостям, необхідним для покришок літньої експлуатації.

Характеристики і властивості

Основні технічні показники моделі істотно не відрізняються від попередньої її версії. Проте деякі зміни ця модифікація все ж зазнала. Нові літні шини мають такі характеристики:

  • Головна особливість гуми - вона належить до категорії полусликов і призначена одночасно для використання на треках перегонів і звичайних міських дорогах;
  • Інноваційний, відмінний від попередника склад гумової суміші. У тому числі її склад багатіший силикой і вуглецем. Завдання гумової суміші - зменшувати опір коченню, а також покращувати зчеплення і зберігати безпеку на мокрій дорозі;
  • - Економічність в споживанні палива. Менша витрата палива сприяє зниженню шкоди, що заподіюється екології;
  • Малюнок протектора залишився традиційним. Функцію відведення води виконують суцільні блоки в плечовій зоні. Вони утримують спеціальні водовідвідні канали;
  • Підвищену міцність конструкції покришки забезпечують спеціальні вставки у бічній частині.

ADVAN Neova AD08RS характеризують передусім як безпечні і економічні шини, що відрізняють до того ж високою мірою екологічності. Особливо цінна ця властивість для любителів високих швидкостей і поціновувачів м'якої і комфортної їзди. В цьому відношенні вони продовжують традиції попередньої моделі бренду. Розробники повідомляють, що по рівню балансу, керованості і стійкості на мокрій трасі ця модель продовжує традиції попередньої моделі. При цьому порівняно з попередницею в ADVAN Neova AD08RS поліпшені гальмівний шлях і реакція на управління керма.

На ринку Європи новинка від Yokohama буде представлена в самий найближчий час. У планах компанії - випустити шини в 31 розмірній позиції. Планується розмірна сітка від 185/55R15 до 255/30R19.

11 березня 2019 р.