Пусто
Yokohama продемонструвала нові флагманські шини
Дивитися всі Новини

Yokohama продемонструвала нові флагманські шини

Японська шинна компанія Yokohama взяла участь в міжнародній виставці, де представила свої нові шини для сезону- 2019. На особливу увагу заслужила модель Advan Sport V105 для автомобілів високої потужності преміум-класу.

Новинки-2019 від Yokohama

На спеціалізованій виставці, яка нещодавно відбулася у Бірмінгемі, японська шинна компанія Yokohama Rubber презентувала широкій публіці свої нові розробки для лета- 2019. Флагманом була визнана модель Advan Sport V105. Ці літні шини призначені для преміальних і високопотужних автомобілів. Основна мета, яку переслідували розробники при їх створенні, - збереження балансу між високою спортивною продуктивністю і досягненням максимального комфорту під час руху. Саме ця модель була вибрана для первинної комплектації декількох преміальних спортивних автомобілів, серед яких - Mercedes Benz AMG E43, Porsche 911 Carrera і інші. Вже другий раз преміальні шини цього виробника для своїх моделей вибрали BMW.

Окрім Advan Sport V105, на виставці були представлені інші нові продукти від Yokohama, у тому числі Advan Fleva V701 і Advan А052. Усі представлені моделі створені з урахуванням європейських вимог і розроблені з урахуванням відповідних кліматичних особливостей. Усі презентовані моделі мають добре збалансовані характеристики маневреності, стійкості, легкої керованості і комфорту.

Експлуатаційні характеристики Advan Sport V105 від Yokohama

Як заявив про нову модель виробник, ці літні покришки розраховані на експлуатацію на потужних автомобілях спортивного і преміального класів. Фактично це вдосконалена версія покришки-попередника Yokohama Advan Sport V103, яка була випущена в 2012 році. Головною причиною для появи цієї версії на ринку - необхідність підвищення швидкісних показників для гуми преміального класу.

Технічні і експлуатаційні характеристики нової моделі:

  • Асиметричний ненаправлений протектор. Його зовнішня частина розроблена з урахуванням необхідності зчеплення з сухою поверхнею дороги, а будова зовнішньої частини спрямована на збереження безпеці на мокрій поверхні;
  • Використання так званої оквадраченної плями контакту і спеціальним чином розташованої кільцевої канавки, що дає можливість поліпшити зчеплення шин; - Оновлений гумовий склад з використанням олії шкірки апельсина дозволяє поліпшити показники зносостійкості. Склад протектора включає одночасно три види полімеру, кожен з яких виконує свою функцію;
  • Асиметричне розташування шашок усередині і зовні плечових зон протектора сприяє зниженню рівня шуму.

У виробництві цієї моделі був використаний спеціальний профіль Mound Profile, який підвищує рівень контакту покришки з дорогою. Порівняно зі своїм попередником модель Yokohama Advan Sport V105 має знижену вагу. При цьому шини відрізняються оптимальним рівнем жорсткості у поєднанні з високою маневреністю і поліпшеною якістю ходу.

11 лютого 2019 р.