Yokohama виводить на ринок нові літні шини Geolander X - CV
Дивитися всі Новини

Yokohama виводить на ринок нові літні шини Geolander X - CV

Японський бренд Yokohama Tire продовжує удосконалення своєї літньої лінійки для кросоверів. У поточному році очікується вихід оновленої версії Geolander X - CV. Ця шина поліпшена за усіма основними параметрами, включаючи зчеплення за несприятливих погодних умов і зниження шуму при русі.

Оновлення від Yokohama

На шинному ринку з'явилася новинка від японського бренду Yokohama. Geolander X - CV є новою версією вже відомого продукту компанії, вдосконалену по ряду показників. Літні шини , які випускаються на японському заводі Yokohama, на стартовому етапі продажів будуть представлені в 23 типорозмірах. Заявлений індекс швидкості - W (до 270 км/год).

Анонсуючи нову розробку, в Yokohama детально охарактеризували її технічні якості. Порівняно з попередницями ця шина має триваліший термін служби, що стає можливим завдяки рівномірному зносу. Головним досягненням в розробці малюнка протектора стало максимальне скорочення гальмівного шляху, у тому числі на мокрій і навіть засніженій дорозі. Попри те, що шини призначені для літнього використання, виробник допускає їх експлуатацію значно довше, поки не встановиться стабільна зимова погода. Перші незначні снігопади гума Yokohama перенесе добре завдяки особливостям малюнка протектора.

Значно поліпшені були показники швидкості, маневреності і безпеці на сухій дорозі. Конструкція протектора ефективно знижує показники шумності.

Властивості Geolander X - CV    

Заявлена модель покришок має такі технічні властивості:

  • Асиметричний малюнок протектора, що включає два центральні ребра. Ці елементи збільшують продуктивність шини на будь-якій дорозі. Асиметрія в дизайні забезпечує хороше зчеплення у будь-яких умовах, знижує шум, збільшуючи акустичний комфорт;
  • Наявність широких і глибоких канавок, які ефективно служать для відведення води під час дощу. А наявність спеціальних ламелей допоможуть зберегти стійкість і тягу у разі, якщо ще до заміни шин на зимовий комплект випаде сніг;
  • Зона контакту ширша і плоскіша, чим в інших версіях. Ця якість покращує зчеплення, дозволяє зберегти рівномірний знос покришок, тим самим подовжуючи термін його використання;
  • Блоки протектора розміщуються зі змінним кроком - одні з чинників, що знижують показники шуму, особливо при русі на високій швидкості;
  • Застосування спеціальної гумової суміші. У її складі міститься підвищена кількість високодисперсної силіки. Такий матеріал забезпечує якіснішим зчепленням у будь-яких погодних умовах. Сучасний компаунд знижує опір коченню, що підвищує економічність використання палива.

Найкраще нові шини проявляють себе при використанні на міських позашляховиках. На рівній дорозі гума лінійки Geolander забезпечує максимальний їздовий і акустичний комфорт, відрізняючись плавним рухом і належним рівнем безпеки.

05 квітня 2019 р.