infoshina.ua
пошук
Пусто
7 найпоширеніших помилок, які допускають автомобілісти при догляді за дисками

7 найпоширеніших помилок, які допускають автомобілісти при догляді за дисками

Багато хто з легкістю погодиться з тим, що автомобіль з чистими, блискучими колісними дисками створює незабутнє враження. У прагненні оновити, очистити або прикрасити диски свого транспортного засобу варто дотримуватися деяких правил.

Помилки в догляді нерідко призводять до того, що замість очікуваного ефекту автовласник отримує зовсім зіпсовані комплектуючі, що не підлягають відновленню.

Найчастіше покриття комплектуючих (особливо литих дисків ) страждає при спробах очистити поверхню виробів від забруднень. Отже, чого НЕ потрібно робити.

Використовувати очисні засоби для духовок

Незважаючи на те, що ці спреї надзвичайно ефективні у видаленні жиру з духовок, вони не призначені для контакту з автомобільними дисками. Через агресивниі інгредієнти спрей негативно впливає на фарбу і метал дисків.

Крім того, при видаленні залишків аерозолю буде потрібно докласти певних зусиль, що також загрожує різними механічними пошкодженнями.

Спрей впливає не тільки на диск, але і на покришки, роблячи компаунд пористим і знижуючи його продуктивність.

Застосовувати очисники з кислотою або лугом

Звичайно, такі засоби для чищення змиють забруднення з поверхні диска, але при цьому постраждає метал. Покриття комплектуючих несе не тільки декоративну функцію, але також служить для захисту конструкції від різних факторів зовнішнього середовища.

Фахівці звертають увагу автомобілістів на те, що кислотні та лужні засоби провокують виникнення корозії диска і гальмівного супорта.

Задіяти металеву губку, наждачний папір або сталеву щітку

Це одне з найбільш «непробачних злочинів», який можна допустити по відношенню до дисків. Видаляючи бруд таким агресивним методом, можна геть зіпсувати фарбу і навіть метал під нею.

Подряпини, що з'являться, не тільки огидно виглядатимуть, але і прискорять процес появи іржі.

Використовувати побутові порошкові чистячі засоби

Ці речовини повинні застосовуватися тільки за призначенням: ними можна відмити плиту або раковину, але не можна застосовувати для догляду за колісними дисками.

Руйнування проявляються в появі подряпин, порушенні цілісності покриття і появі корозії.

Спалювати бруд рідиною для запальничок

Невідомо, хто перший придумав такий дотепний спосіб позбуватися від забруднень, але йому варто було подумати про техніку безпеки.

Спалюючи бруд за допомогою рідини для запальничок, можна залишити на поверхні диска горючі речовини. А це дуже небезпечно, адже з'являється ризик загоряння.

Відчищати диски зубною пастою і зубною щіткою

Якщо всі описані вище методи виявлялися невідповідними через занадто агресивний вплив на покриття дисків, то застосування зубної пасти навпаки: не дає належного ефекту.

Використовуючи зубну щітку і пасту, дійсно можна позбутися від пилу і бруду на комплектуючих, але набагато більший ефект має застосування спеціальних засобів.

Заїжджати на мийку високого тиску

Більшість автомийок обладнані пристроями, що подають воду під дуже високим тиском. Якщо піднести шланг надто близько до дисків , то разом з брудом буде знято і шар фарби. Оптимальна відстань від шланга до диска має становити не менше 30 см.

Про те, як робити не треба, вже написано достатньо. Що ж означає «правильний догляд за дисками»?

Найбільш правильними будуть такі дії автомобіліста:

  •  нанести на диски безкислотний очищувач;
  •  видалити бруд;
  •  змити водою під тиском.

Щоб забезпечити стійкий захист коліс, можна скористатися спеціальними засобами для герметизації дисків.

Сподобалося? Поділіться з друзями.
01 червня 2018 р.