Комерційні шини - поради щодо вибору
Дивитися всі Поради

Комерційні шини - поради щодо вибору

Для легковантажного транспорту необхідна особлива автогума - вона повинна відповідати цілій низці вимог. Адже від якості таких шин залежить не тільки комфорт і безпеку управління, а й збереження вантажу і життя пасажирів. Ось чому до вибору комерційних шин необхідно підійти дуже уважно і слідувати порадам досвідчених фахівців.

Основні характеристики, необхідні для легковантажних шин

Є ряд параметрів, які необхідні для тривалої і надійної служби комерційних шин . Йдеться про високу курсової стійкості, керованості, економічності. Також ці покришки повинні витримувати великі навантаження, мати укріплений корпус і володіти тривалим терміном експлуатації. Адже надійні якісні шини - це єдиний посередник між автобусом і дорогий, від них багато в чому залежить безпека пасажирів і водія, швидкий старт і надійне гальмування на різних типах поверхні.

Важливо, щоб шини були економічними. Не секрет, що якісні покришки сприяють економії пального, що особливо актуально для пасажирських перевезень. Про особливості шин для пасажирських авто слід розповісти більш докладно.

Шини для мікроавтобусів - правила підбору

Вибираючи такий тип покришок, необхідно переконатися, що вони призначені для транспорту місткістю 10-12 чоловік. Крім того, металокордний шар всередині шини повинен бути міцніше, ніж у легковий гуми. Така конструкція зумовлює більший, ніж у легкових покришок, вага.

Гума для мікроавтобусів відрізняється підвищеним індексом вантажопідйомності, а виготовляються такі шини зі спеціального витривалого і міцного компаунда. Знижений опір коченню дає можливість заощадити на паливі, а також знижує стирання.

За сезонності легковантажні покришки, як і інші, класифікують на літні, зимові та всесезонні. Оптимальний варіант - використання сезонної покришки . Всесезонні моделі на мікроавтобус можна використовувати при перепаді температур від -5 до +7 градусів за Цельсієм.

Важливо звернути увагу і на те, як шини розташовані на самому транспортному засобі. Якщо задні колеса здвоєні, особливо важливо вбирати шини строго по типорозміру, який рекомендує виробник. Якщо шини були підібрані неправильно, це може спровокувати перегрів або пошкодження гуми.

Відомі виробники шин для мікроавтобусів тестують продукцію по 50 різними критеріями. Використовуються найсучасніші технології, що підвищують якість, надійність і термін служби покришки. Ось чому слід довіряти тільки перевіреним брендам і надійним продавцям, коли ви вирішили вибрати і купити комерційні шини.

20 лютого 2019 р.