Компанія Barum є одним з найбільших гравців на світовому ринку автогуми. Цей чеський бренд був заснований в 1948 році за допомогою злиття трьох виробників. Вся продукція виробляється в місті Отроковіце на заводі, побудованому в 1972 році. Підприємство впроваджує сучасні технології та постійно удосконалює процес. Розвитку також сприяє співпраця зі  групою Континенталь, в яку компанія вступила в 1992 році.

Чому даний виробник завоював настільки широкий успіх в Європі? Цьому сприяють корпоративні цінності, що роками вибудовуються і  чітко сформульовані в девізі компанії: "Хороші шини. Вигідна угода». Іншими словами, гума Барум гарантує бездоганну якість їзди при порівняно невисокій вартості.

Зимові і літні шини Barum

Серед продукції компанії переважають легкові покришки, але вантажні теж зустрічаються. Основний упор зроблений на моделі, призначені для експлуатації в літній час. Що стосується зимової та всесезонной гуми, то вона теж присутня, але в обмеженому асортименті.

Шини від Барум досить затребувані серед водіїв автомобілів середнього і економ-класу. Однак і власники більш дорогих машин не втрачають шансу купити шини Барум, адже вибір такої гуми свідчить про раціональний підхід до оснащення автомобіля. Практично щороку в уже існуючих лінійках з'являються нові моделі, оскільки виробник намагається йти в ногу з часом.

Літні шини Barum здатні забезпечити водієві максимальний комфорт на дорогах. Малюнки протектора у них переважно лінійні, ненаправлені, що складаються з 4-5 ребер. Зустрічаються як симетричні, так і асиметричні дизайнерські концепції. Їх виготовляють з полімерних сумішей, збагачених добавками, що сприяють паливної економічності і стійкості до високих температур.

Яку купити гуму Barum: популярні моделі та серії

Одна з найпопулярніших літніх лінійок - гума Barum Bravuris. У ній представлені як легкові, так і позашляхові покришки. Для компактних авто зазвичай беруть моделі Bravuris серій 2 та 3HM. Вони мають асиметричні 5-реберні малюнки з розширеною контактною плямою і забезпечують легкість розгону, хороше зчеплення, швидке гальмування і паливну економічність. А для повнопривідного авто підійде Бравуріс 4 × 4.

Не менш затребувана літня лінійка Brilliantis, в якій також представлено кілька гідних моделей. Їх об'єднують такі характеристики:

Зимові шини Barum характеризуються високою ламелізацією і посиленою глибиною протекторів. Малюнки переважно симетричні, деякі моделі мають шипи. У компаунди включають присадки, що допомагають зберігати еластичність при низьких температурах.

Для легкових автомобілів оптимально підійдуть зимові шини лінійки Barum Polaris. Сьогодні найбільшим попитом користується модель 3-го покоління. Вона має симетричний спрямований протекторний малюнок і відноситься до категорії фрикційної гуми. Гострі кромки блоків в поєднанні з грамотним їх розташуванням та великою кількістю ламелей дозволяють впевнено пересуватися на снігу і льоду.

Для більшого транспорту призначена серія Snovanis. Випускаються в ній моделі відрізняються розширеними контактного плями і посиленими боковинами, а також більш міцними каркасами.

Покришки Барум: особливості продукції бренду

Вирішивши купити шини Barum, важливо підібрати максимально відповідну до вашого транспортного засобу модель. Необхідно, щоб вона мала відповідні габарити і відповідала вимогам користувача. Найбільш популярні типорозміри даної гуми:

Для компактних легкових авто зазвичай беруть автошини Барум з посадочними діаметрами в межах R13- R14, а для більших R15 або R16. В цілому ж, сама ходова ширина профілю - 185 і 195.

На літню гуму Барум ціна стартує від 760 грн, що дозволяє «взути» автомобіль з мінімальними витратами, отримавши при цьому чудові їздові характеристики. Купівля зимової гуми обійдеться трохи дорожче - від 870 грн і вище. Однак, з огляду на середню вартість зимової шини Барум, ціни також досить доступні.

Щоб визначитися з відповідною моделлю покришок Barum, можна почитати відгуки - це допоможе зрозуміти, як вона поводиться при експлуатації. В інтернет-магазині «Інфошина» ви знайдете якісну оригінальну гуму бренду, зручна структура каталогу і система фільтрів допоможе легко вибрати і купити гуму Барум на будь-який сезон.

✔️ Популярні типорозміри шин Barum

Найпопулярніші типорозміри легкових шин 205/55 R16195/65 R15185/65 R14215/65 R16175/70 R13

✔️ Популярні діаметри шин Barum

Найпопулярніші діаметри легкових шин R13R14R15R16R17R18

✔️ Популярні моделі літніх шин Barum

ТОП-5 літніх моделей шин Barum Barum Brillantis 2Barum Bravuris 5HMBarum Bravuris 3Barum Vanis 2Barum Bravuris 2

✔️ Популярні моделі зимових шин Barum

ТОП-5 зимових моделей шин Barum Barum Polaris 5Barum Polaris 3Barum SnoVanis 2Barum SnoVanisBarum Polaris 2
літні моделі шин
зимові моделі шин
всесезонні моделі шин
Barum - європейська якість, комфорт і безпека
Об'єм виробництва
Загальна кількість випущених за рік покришок перевищує 21 мільйон одиниць
 
 
 
Дослідження
Розробка і виробництво моделей шин здійснюється фахівцями в Чехії (Остроковіца), а також у Франції, Австрії, Німеччини та інших країнах (в рамках співпраці з концерном Continental)
Досвід
Компанія виробляє шини з 1945 року
 
 
 
Штат співробітників
Над створенням нових моделей і удосконаленням найуспішніших шин працюють тисячі співробітників по всій земній кулі (тільки на заводі в Чехії працює 4800 чоловік)
Випробування
Ретельне тестування нових шин Барум є невід'ємною частиною виробничого процесу
 
 
 
Вибір автовиробників
Експерти рекомендують доступну за ціною гуму Барум для оснащення легкових, легковантажних, вантажних авто і позашляховиків. Близько третини всієї продукції компанії відправляється на заводи автовиробників для первинного оснащення нових автомобілів

Шини Barum