Автомобільні шини Барум: гідна якість, доступна ціна

Шинна компанія, яка зараз носить назву Barum, з'явилася в результаті об'єднання трьох досить великих європейських брендів: Bata, Rubena та Mitas.

Все почалося в 1934 році, коли взуттєва компанія Bata Shoes заснувала Barum Tyre Company для забезпечення гумою власного транспортного парку. Виробник взуття прийняв рішення таким чином скоротити витрати на перевезення вантажів. Згодом шинобудівне відділення настільки розширилося, що стало самостійним підприємством. У 1945 році відбулося злиття трьох брендів, і з'явилася нова європейська компанія Barum. В ході націоналізації сім'я засновника (Бата) була змушена передати її державі.

Що стосується компаній Рубена і Мітас, то вони з самого початку займалися безпосередньо виготовленням автогуми. Перша існувала з 1908 року і починала з виробництва гумових матеріалів і велосипедних шин. Історія незалежного бренду Мітас була відносно недовгою, вона почалася в 1933 році і закінчилася в 1945 р злиттям з іншими двома компаніями.

У наступні десятиліття виробник успішно розвивався: були побудовані нові заводи, розроблялися інноваційні (на той час) моделі автошин Barum, були винайдені унікальні технології.

Після того як в 1992 році бренд став частиною німецької компанії Continental AG, він в черговий раз зміцнив свої позиції на міжнародному ринку. Визнаний, популярний шинний гігант зміг підвищити впізнаваність шин Барум, забезпечив їм необхідну рекламу і додаткові ринки збуту. В асортименті виробника з'явилися сільськогосподарські і вантажні шини Barum. Щорічно з конвеєрів чеського бренду сходить більше 18 мільйонів покришок, які успішно продаються в європейських країнах, Азії і навіть за океаном.

Однією з важливих сфер діяльності компанії стала організація ралі Барум. Починаючи з 1983 року бренд є офіційним патроном цього заходу, який входить в програму чемпіонату Європи з ралі.

Автошини Барум: ставка на безпеку і комфорт

Орієнтуючись на пересічних автовласників (не на гонщиків і любителів драйву), компанія приділяє максимум уваги питанню комфорту і безпеки. За допомогою спеціальних технологій комп'ютерного моделювання інженери Barum розробляють унікальні протекторні малюнки і проектують складні конструкції. Надаючи покришкам динамічність, прохідність, стійкість до зношування, пошкоджень і аквапланування, вони спрощують процес управління автомобілем і кожну поїздку перетворюють в захоплюючу подорож.

Важливою властивістю гуми Барум є витривалість і міцність. Покришки цього європейського бренду прекрасно служать протягом тривалого часу, чудово витримуючи інтенсивні навантаження і щоденну експлуатацію. Щоб шини Barum для авто класу SUV і легковантажного транспорту якнайкраще виконували свої функції, майстри компанії оснащують їх міцними каркасами і посиленими боковинами.

Вантажна гума і покришки для спецтехніки виробляються за унікальними технологіями. Їх каркаси укріплені металокордом і арамідними волокнами, а будова кожної конкретної моделі відповідає тим завданням, які вона покликана виконувати. Приватним власникам вантажного транспорту і тим, хто розпоряджається цілими автопарками, компанія надає широкий вибір моделей для рульової, провідної і причіпної осі (а також покришки з універсальним дизайном).

Які купити шини Барум для літа та зими

Одним з найважливіших параметрів автомобільних покришок виступає сезонність. В асортименті компанії Barum представлені найрізноманітніші варіанти літніх, зимових і всесезонних моделей. Кожен тип шин має власну конструкцією, яка дозволяє максимально продуктивно виконувати вузький спектр завдань.

Наприклад, зимова гума Barum виготовляється з морозостійкого компаунда і отримує досить рельєфний протекторний малюнок. Це необхідно, щоб автомобіль міг зберігати стійкість і керованість в складних погодних умовах: на дорозі, покритій снігом, льодом або сльотою. Саме пластичність полімеру забезпечує шині щільне зчеплення з дорожньою поверхнею. Поряд з еластичним компаундом чималу роль відіграє будова протектора. Як правило, зимові моделі можуть похвалитися великою кількістю блоків (з гострими зацепними крайками і ріжучими гранями), хвилястими ламелями і глибокими різноспрямованими водоевакуаційними канавками. Покришки для бездоріжжя додатково оснащують шипами, також в каталозі виробника представлені шини з отворами для подальшого шипування (хоча вони можуть бути використані і без шипів).

Відповідно до думки більшості покупців Інфошина, кращими зимовими покришками Барум можна вважати моделі Barum SnoVanis 2 і Barum Polaris 5.

На відміну від компаунда зимових шин літній полімер більш жорсткий. Він також містить цілий ряд термостійких присадок, однак уже для захисту від перегріву, а не від холоду. За рахунок зниженого опору коченню такі покришки допомагають автовласникові економніше використовувати пальне, а також отримують підвищену динамічність і маневреність. Ретельно продумана до найдрібніших деталей система дренажних каналів (найчастіше спрямованих) забезпечує швидкий відтік води з плями контакту. Найбільш актуальними для українських автолюбителів виявилися шини Barum Brillantis 2 і Barum Bravuris 5HM.

Багато експертів рекомендують під час складних періодів міжсезоння «перевзувати» в універсальну гуму. Всесезонні шини мають безліч переваг, вони об'єднують в собі деякі властивості зимових і літніх, дозволяючи автомобілю залишатися керованим в будь-якій ситуації. Всесезонна гума Барум відмінно адаптується до перепадів температур, не боїться раптових заморозків або несподіваного потепління. Це своєрідна гарантія, що надає впевненість і стоїть на варті безпеки всіх учасників дорожнього руху (Barum OR 34, Barum Quartaris).

Як вибрати і купити гуму Barum онлайн в Інфошині

Переваги підбору автошин в інтернет-магазині очевидні. В першу чергу, це швидкий доступ до величезної кількості всіляких моделей. Інфошина допоможе вам підібрати шини Барум буквально за кілька хвилин. Скористайтеся системою фільтрів, щоб відсіяти явно невідповідні варіанти:

При необхідності ви можете звернутися до менеджера, ми завжди раді надати додаткову інформацію про місце і дату виготовлення конкретної моделі. Всі шини Барум захищені гарантією від виробника, а Інфошина забезпечить максимально швидке транспортування ваших нових покришок.

Доставка здійснюється за допомогою кращих транспортних компаній України. Залежно від вашого побажання, шини Барум будуть відправлені на вказане вами поштове відділення або ж доставлені прямо за домашньою (робочою) адресою. Жителі і гості великих міст можуть самостійно отримати своє замовлення в пунктах видачі. Вони розміщені разом з шиномонтажними майстернями в Києві, Харкові, Львові, Одесі та Дніпрі.

✔️ Популярні типорозміри шин Barum

Найпопулярніші типорозміри легкових шин 205/55 R16195/65 R15185/65 R14215/65 R16175/70 R13

✔️ Популярні діаметри шин Barum

Найпопулярніші діаметри легкових шин R13R14R15R16R17R18

✔️ Популярні моделі літніх шин Barum

ТОП-5 літніх моделей шин Barum Barum Bravuris 5HMBarum Brillantis 2Barum Vanis 2Barum Bravuris 3Barum Bravuris 2

✔️ Популярні моделі зимових шин Barum

ТОП-5 зимових моделей шин Barum Barum Polaris 5Barum Polaris 3Barum SnoVanis 2Barum SnoVanisBarum Polaris 2
По розміру
Ширина
Виберіть ширину
Популярні
Всі
Як дізнатися ширину шини?

Подивіться маркування на вже встановлених шинах або в керівництві до авто.

Розмір вказано так: 205/75 R16 91T, тут 205 є значенням ширини в міліметрах.

Скористайтеся підбором по авто

У цьому випадку відповідний типорозмір шин буде визначено автоматично.

Профіль
Виберіть профіль
Популярні
Всі
Як дізнатися висоту профілю шини?

Подивіться маркування на вже встановлених шинах або в керівництві до авто.

Розмір вказано так: 205/75 R16 91T, тут 75 є значенням висоти профілю в процентах.

Скористайтеся підбором по авто

У цьому випадку відповідний типорозмір шин буде визначено автоматично.

Діаметр
Виберіть діаметр
Популярні
Всі
Як дізнатися діаметр шини?

Подивіться маркування на вже встановлених шинах або в керівництві до авто.

Розмір вказано так: 205/75 R16 91T, тут 16 є значенням діаметра в дюймах.

Скористайтеся підбором по авто

У цьому випадку відповідний типорозмір шин буде визначено автоматично.

Скинути фільтри
По авто
Ціна
Вкажіть ціну
Від:
до:
Точно знаєте, скільки готові заплатити за нові покришки?

Задайте цей параметр за допомогою двох «повзунків» і побачите варіанти які підходять.

Сезон
Виберіть сезон
Чим відрізняються шини для різних сезонів?

Зимові покришки призначені для використання при температурі повітря нижче +5 градусів за Цельсієм

Літні шини ефективні в період, коли середньодобова температура перевищує +5 градусів Цельсія

Всесезонна гума зможе забезпечити безпеку при температурах не нижче -5 градусів за Цельсієм

Бренд
Виберіть виробника
У вас є конкретні вподобання щодо бренду?

У нас представлені товари декількох сотень торгових марок.

Вся продукція сертифікована, на неї поширюється офіційна гарантія від виробника.

×
Barum
Тип автомобіля
Вирішили підібрати шини під конкретний тип авто?

Покришки для різних видів транспортних засобів мають свої особливості, від яких залежить безпека і ходові якості.

Скористайтеся підбором по авто

В такому випадку тип транспортного засобу буде визначено автоматично.

Скинути фільтри

Шини Barum

? Як обрати

Як підібрати шини?
1. Подивіться розмір на боковині встановленої шини. Він наведений в такому вигляді: 205/55 R16.
2. Альтернативні варіанти розмірів покришок вказані в керівництві на автомобіль, на стійці кузова, дверях водія, на кришці паливного лючка або «бардачка».
3. Скористайтеся підбирачем по авто або фільтром на нашому сайті.

Barum
650 відгуків
1052 оцінки

Товарів з цим набором фільтрів не знайдено. Для скидання фільтрів, будь ласка натисніть "Скинути фільтри" і спробуйте задати інші параметри.

Сертифікований представникКупити шини Barum Bravuris 5HM 195/65 R15 91T
Barum Bravuris 5HM 195/65 R15 91T
Словаччина
2021
Артикул: 180382
Паливна ефективністьC
Зчеплення на мокрій поверхніB
Рівень шумності шини71 дБ
1396 грн
Діаметр:
R15
Тип Т/З:
легковий
Сезон:
літні
Бренд:
Barum
Сертифікований представникКупити шини Barum Bravuris 5HM 205/60 R16 92H
Barum Bravuris 5HM 205/60 R16 92H
Артикул: 180384
Паливна ефективністьC
Зчеплення на мокрій поверхніB
Рівень шумності шини71 дБ
1842 грн
Діаметр:
R16
Тип Т/З:
легковий
Сезон:
літні
Бренд:
Barum
Сертифікований представникКупити шини Barum Bravuris 5HM 225/65 R17 102H FR
Barum Bravuris 5HM 225/65 R17 102H FR
Німеччина
2021
Артикул: 181482
Паливна ефективністьC
Зчеплення на мокрій поверхніB
Рівень шумності шини71 дБ
2579 грн
Діаметр:
R17
Тип Т/З:
позашляховик
Сезон:
літні
Бренд:
Barum
Сертифікований представникКупити шини Barum Cargo OR56 195/70 R15 97T Reinforced
Barum Cargo OR56 195/70 R15 97T Reinforced
Артикул: 57513
Паливна ефективністьC
Зчеплення на мокрій поверхніC
Рівень шумності шини71 дБ
1618 грн
Діаметр:
R15
Тип Т/З:
легковий
Сезон:
літні
Бренд:
Barum
Сертифікований представникКупити шини Barum Vanis 2 195/70 R15C 104/102R
Barum Vanis 2 195/70 R15C 104/102R
Чехія
Артикул: 60441
Паливна ефективністьE
Зчеплення на мокрій поверхніC
Рівень шумності шини72 дБ
2036 грн
Діаметр:
R15C
Тип Т/З:
легковантажний
Сезон:
літні
Бренд:
Barum
Сертифікований представникКупити шини Barum Bravuris 5HM 215/65 R16 98H FR
Barum Bravuris 5HM 215/65 R16 98H FR
Словаччина
2021
Артикул: 180387
Паливна ефективністьC
Зчеплення на мокрій поверхніB
Рівень шумності шини71 дБ
2262 грн
Діаметр:
R16
Тип Т/З:
легковий
Сезон:
літні
Бренд:
Barum
Сертифікований представникКупити шини Barum Vanis 2 225/70 R15C 112/110R
Barum Vanis 2 225/70 R15C 112/110R
Словаччина
Артикул: 60323
Паливна ефективністьE
Зчеплення на мокрій поверхніC
Рівень шумності шини72 дБ
2442 грн
Діаметр:
R15C
Тип Т/З:
легковантажний
Сезон:
літні
Бренд:
Barum
Сертифікований представникКупити шини Barum Bravuris 5HM 205/55 R16 91H
Barum Bravuris 5HM 205/55 R16 91H
Португалія
2021
Артикул: 183665
Паливна ефективністьC
Зчеплення на мокрій поверхніB
Рівень шумності шини71 дБ
1515 грн
Діаметр:
R16
Тип Т/З:
легковий
Сезон:
літні
Бренд:
Barum
Сертифікований представникКупити шини Barum Bravuris 5HM 225/55 R17 101Y XL FR
Barum Bravuris 5HM 225/55 R17 101Y XL FR
Румунія
Артикул: 189118
Паливна ефективністьC
Зчеплення на мокрій поверхніB
Рівень шумності шини72 дБ
2280 грн
Діаметр:
R17
Тип Т/З:
легковий
Сезон:
літні
Бренд:
Barum
Сертифікований представникКупити шини Barum Polaris 5 235/55 R18 104H XL FR
Barum Polaris 5 235/55 R18 104H XL FR
Артикул: 167910
Паливна ефективністьE
Зчеплення на мокрій поверхніC
Рівень шумності шини72 дБ
3864 грн 3825 грн
Діаметр:
R18
Тип Т/З:
позашляховик
Сезон:
зимові
Бренд:
Barum
Сертифікований представникКупити шини Barum Bravuris 5HM 235/65 R17 108V XL FR
Barum Bravuris 5HM 235/65 R17 108V XL FR
Артикул: 182261
Паливна ефективністьC
Зчеплення на мокрій поверхніB
Рівень шумності шини72 дБ
3633 грн
Діаметр:
R17
Тип Т/З:
позашляховик
Сезон:
літні
Бренд:
Barum
Сертифікований представникКупити шини Barum Bravuris 5HM 255/50 R19 107Y XL FR
Barum Bravuris 5HM 255/50 R19 107Y XL FR
Артикул: 181985
Паливна ефективністьC
Зчеплення на мокрій поверхніB
Рівень шумності шини73 дБ
3148 грн
Діаметр:
R19
Тип Т/З:
позашляховик
Сезон:
літні
Бренд:
Barum
Сертифікований представникКупити шини Barum Vanis 2 205/65 R16C 107/105T
Barum Vanis 2 205/65 R16C 107/105T
Артикул: 60696
Паливна ефективністьE
Зчеплення на мокрій поверхніC
Рівень шумності шини72 дБ
2616 грн
Діаметр:
R16C
Тип Т/З:
легковантажний
Сезон:
літні
Бренд:
Barum
Сертифікований представникКупити шини Barum Bravuris 5HM 235/55 R18 100V FR
Barum Bravuris 5HM 235/55 R18 100V FR
Артикул: 181485
Паливна ефективністьC
Зчеплення на мокрій поверхніB
Рівень шумності шини71 дБ
2672 грн
Діаметр:
R18
Тип Т/З:
позашляховик
Сезон:
літні
Бренд:
Barum
Сертифікований представникКупити шини Barum Vanis 2 215/65 R16C 109/107R
Barum Vanis 2 215/65 R16C 109/107R
Словаччина
Артикул: 60350
Паливна ефективністьE
Зчеплення на мокрій поверхніC
Рівень шумності шини72 дБ
2893 грн
Діаметр:
R16C
Тип Т/З:
легковантажний
Сезон:
літні
Бренд:
Barum
Сертифікований представникКупити шини Barum Bravuris 5HM 195/65 R15 91V
Barum Bravuris 5HM 195/65 R15 91V
Артикул: 183405
Паливна ефективністьC
Зчеплення на мокрій поверхніB
Рівень шумності шини71 дБ
1725 грн
Діаметр:
R15
Тип Т/З:
легковий
Сезон:
літні
Бренд:
Barum
Сертифікований представникКупити шини Barum Vanis 2 195/75 R16C 107/105R
Barum Vanis 2 195/75 R16C 107/105R
Румунія
2021
Артикул: 60536
Паливна ефективністьE
Зчеплення на мокрій поверхніC
Рівень шумності шини72 дБ
2149 грн
Діаметр:
R16C
Тип Т/З:
легковантажний
Сезон:
літні
Бренд:
Barum
Сертифікований представникКупити шини Barum Bravuris 5HM 235/60 R18 107W XL FR
Barum Bravuris 5HM 235/60 R18 107W XL FR
Німеччина
2021
Артикул: 182260
Паливна ефективністьC
Зчеплення на мокрій поверхніB
Рівень шумності шини72 дБ
3089 грн
Діаметр:
R18
Тип Т/З:
позашляховик
Сезон:
літні
Бренд:
Barum
Сертифікований представникКупити шини Barum Bravuris 5HM 225/60 R17 99V FR
Barum Bravuris 5HM 225/60 R17 99V FR
Франція
2021
Артикул: 200561
Паливна ефективністьC
Зчеплення на мокрій поверхніB
Рівень шумності шини71 дБ
3186 грн
Діаметр:
R17
Тип Т/З:
позашляховик
Сезон:
літні
Бренд:
Barum
Сертифікований представникКупити шини Barum Bravuris 5HM 215/60 R16 99V XL
Barum Bravuris 5HM 215/60 R16 99V XL
Артикул: 182690
Паливна ефективністьC
Зчеплення на мокрій поверхніB
Рівень шумності шини72 дБ
3250 грн
Діаметр:
R16
Тип Т/З:
легковий
Сезон:
літні
Бренд:
Barum
Сертифікований представникКупити шини Barum Vanis 2 215/75 R16C 113/111R
Barum Vanis 2 215/75 R16C 113/111R
Словаччина
2021
Артикул: 61377
Паливна ефективністьE
Зчеплення на мокрій поверхніC
Рівень шумності шини72 дБ
2539 грн
Діаметр:
R16C
Тип Т/З:
легковантажний
Сезон:
літні
Бренд:
Barum
Сертифікований представникКупити шини Barum Bravuris 5HM 225/55 R19 99V FR
Barum Bravuris 5HM 225/55 R19 99V FR
Франція
Артикул: 215607
Паливна ефективністьC
Зчеплення на мокрій поверхніB
Рівень шумності шини71 дБ
3293 грн
Діаметр:
R19
Тип Т/З:
позашляховик
Сезон:
літні
Бренд:
Barum
Сертифікований представникКупити шини Barum Bravuris 5HM 185/60 R15 84H
Barum Bravuris 5HM 185/60 R15 84H
Португалія
2021
Артикул: 215603
Паливна ефективністьC
Зчеплення на мокрій поверхніB
Рівень шумності шини70 дБ
1548 грн
Діаметр:
R15
Тип Т/З:
легковий
Сезон:
літні
Бренд:
Barum
Сертифікований представникКупити шини Barum Vanis 2 235/65 R16C 115/113R
Barum Vanis 2 235/65 R16C 115/113R
Словаччина
2021
Артикул: 60698
Паливна ефективністьE
Зчеплення на мокрій поверхніC
Рівень шумності шини72 дБ
3293 грн
Діаметр:
R16C
Тип Т/З:
легковантажний
Сезон:
літні
Бренд:
Barum
Останні відгуки про Barum
 • Володимир
  24.10.21 17:40

  Barum Polaris 5

  На электромобиль 215\50R17 зима какой вариант лучше? Спасибо.

 • Дмитрий
  20.10.21 09:42

  Barum Bravuris 5HM

  Качество покрышек супер.

  Плюси: Хорошая устойчивость и сцепка.

  Мінуси: Очень часть в протекторе застряют камешки и во время движения слышится неприятное цокание.

 • Мар'ян
  18.10.21 19:37

  Barum Brillantis 2

  Чудово тримає авто в поворотах в суху та мокру погоду.

 • Виктор
  09.09.21 18:03

  Barum Vanis 2

  Я раньше ездил 3 сезона на предыдущей версии, эту заказал, так как думаю, что она еще лучше. Цена, конечно, высокая, я рассчитывал на меньшее. Но доверяю Инфошине в плане качества и подлинности резины, поэтому все же заказал. Пока что только скорость доставки не порадовала (3 дня), сами шины очень качественные.

  Плюси: Качество на высоком уровне

  Мінуси: Цена, все же "кусается"

 • Александер
  27.07.21 00:03

  Barum Quartaris 5

  Приобрел шины 185.60.15Barum всесезонка Обкатал 300 км на скорости до 80 км Авто Мазда на малой скорости терпимо торможение ускорение вхождение в повороты Но при скорости 130 и выше управляемость теряется не слушается руля реакция запаздалая торможение длинное Шум очень большой впечатление взлета Вывод летняя резина для лета лучший вариант

  Мінуси: Много шума Не слушается руля При +35 плывет

 • Иван
  20.06.21 08:36

  Barum Cargo OR56

  Одна из лучших шин в своей категории и ценовом сегменте. Прошлый комплект отъездил 3 сезона по различным дорогам и ни разу не было ни одной грыжи или прокола, и сцепление всегда хорошее. В этом году купил новый комплект этой же модели, выводы делать рано, но пока нравится. Отдельное спасибо менеджерам за быстрое подтверждение заявки и отправку товара.

 • Віталій
  05.04.21 18:32

  Barum SnoVanis 2

  Відмінна шина для легковантажних автомобілів для різноманітної зимової погоди. Потрапляв з ними у сніг, ожеледицю, у дощ - машина впевнено і безпечно проїжджає у будь-яких умовах. На сухій дорозі гудуть сильніше, поки це єдиний недолік.

  Плюси: Ціна, якість, зчеплення з дорогою.

  Мінуси: Сильніше гудуть на сухій дорозі.

 • Степан
  30.03.21 00:58

  Barum Bravuris 3

  Хорошие тормоза в любых погодных условиях, низкий уровень шума даже после 2 сезонов и с сильным износом. Но заметил низкое сопротивление качению, поэтому не очень экономичные по расходу топлива. В остальном надежные и удобные покрышки для ежедневного использования на наших дорогах.

  Плюси: Сцепление, торможение, отсутствие шума.

  Мінуси: Низкое сопротивление качению, невысокая топливная экономичность.

 • Эдуард
  19.12.20 23:58

  Barum Bravuris 4x4

  На моем внедорожнике эти шины простояли 2 сезона. Отлично едут как по асфальту, так и на бездорожье. Хотя и шумят, но свое дело выполняют, сцепляются, поворачивают тормозят с легкостью даже на очень мокрой и грязной дороге. Средняя экономия топлива. В общем по своей цене хорошая резина на лето для наших дорог.

  Плюси: Хорошее сцепление, управляемость, поведение на бездорожье и мокрой дороге, доступная цена.

  Мінуси: Не очень экономичны по расходу топлива, есть шум.

 • Константин
  17.12.20 23:58

  Barum Vanis

  Прочные и надежные, использую их не только летом, вплоть до первого снега и морозов. Сухая, мокрая и грязная дорога - отлично, неплохо бездорожье, при перевозе грузов никаких замечаний. Шум и комфорт в норме. Особый плюс - очень прочные боковины.