Автомобільні шини Барум: гідна якість, доступна ціна

Шинна компанія, яка зараз носить назву Barum, з'явилася в результаті об'єднання трьох досить великих європейських брендів: Bata, Rubena та Mitas.

Все почалося в 1934 році, коли взуттєва компанія Bata Shoes заснувала Barum Tyre Company для забезпечення гумою власного транспортного парку. Виробник взуття прийняв рішення таким чином скоротити витрати на перевезення вантажів. Згодом шинобудівне відділення настільки розширилося, що стало самостійним підприємством. У 1945 році відбулося злиття трьох брендів, і з'явилася нова європейська компанія Barum. В ході націоналізації сім'я засновника (Бата) була змушена передати її державі.

Що стосується компаній Рубена і Мітас, то вони з самого початку займалися безпосередньо виготовленням автогуми. Перша існувала з 1908 року і починала з виробництва гумових матеріалів і велосипедних шин. Історія незалежного бренду Мітас була відносно недовгою, вона почалася в 1933 році і закінчилася в 1945 р злиттям з іншими двома компаніями.

У наступні десятиліття виробник успішно розвивався: були побудовані нові заводи, розроблялися інноваційні (на той час) моделі автошин Barum, були винайдені унікальні технології.

Після того як в 1992 році бренд став частиною німецької компанії Continental AG, він в черговий раз зміцнив свої позиції на міжнародному ринку. Визнаний, популярний шинний гігант зміг підвищити впізнаваність шин Барум, забезпечив їм необхідну рекламу і додаткові ринки збуту. В асортименті виробника з'явилися сільськогосподарські і вантажні шини Barum. Щорічно з конвеєрів чеського бренду сходить більше 18 мільйонів покришок, які успішно продаються в європейських країнах, Азії і навіть за океаном.

Однією з важливих сфер діяльності компанії стала організація ралі Барум. Починаючи з 1983 року бренд є офіційним патроном цього заходу, який входить в програму чемпіонату Європи з ралі.

Автошини Барум: ставка на безпеку і комфорт

Орієнтуючись на пересічних автовласників (не на гонщиків і любителів драйву), компанія приділяє максимум уваги питанню комфорту і безпеки. За допомогою спеціальних технологій комп'ютерного моделювання інженери Barum розробляють унікальні протекторні малюнки і проектують складні конструкції. Надаючи покришкам динамічність, прохідність, стійкість до зношування, пошкоджень і аквапланування, вони спрощують процес управління автомобілем і кожну поїздку перетворюють в захоплюючу подорож.

Важливою властивістю гуми Барум є витривалість і міцність. Покришки цього європейського бренду прекрасно служать протягом тривалого часу, чудово витримуючи інтенсивні навантаження і щоденну експлуатацію. Щоб шини Barum для авто класу SUV і легковантажного транспорту якнайкраще виконували свої функції, майстри компанії оснащують їх міцними каркасами і посиленими боковинами.

Вантажна гума і покришки для спецтехніки виробляються за унікальними технологіями. Їх каркаси укріплені металокордом і арамідними волокнами, а будова кожної конкретної моделі відповідає тим завданням, які вона покликана виконувати. Приватним власникам вантажного транспорту і тим, хто розпоряджається цілими автопарками, компанія надає широкий вибір моделей для рульової, провідної і причіпної осі (а також покришки з універсальним дизайном).

Які купити шини Барум для літа та зими

Одним з найважливіших параметрів автомобільних покришок виступає сезонність. В асортименті компанії Barum представлені найрізноманітніші варіанти літніх, зимових і всесезонних моделей. Кожен тип шин має власну конструкцією, яка дозволяє максимально продуктивно виконувати вузький спектр завдань.

Наприклад, зимова гума Barum виготовляється з морозостійкого компаунда і отримує досить рельєфний протекторний малюнок. Це необхідно, щоб автомобіль міг зберігати стійкість і керованість в складних погодних умовах: на дорозі, покритій снігом, льодом або сльотою. Саме пластичність полімеру забезпечує шині щільне зчеплення з дорожньою поверхнею. Поряд з еластичним компаундом чималу роль відіграє будова протектора. Як правило, зимові моделі можуть похвалитися великою кількістю блоків (з гострими зацепними крайками і ріжучими гранями), хвилястими ламелями і глибокими різноспрямованими водоевакуаційними канавками. Покришки для бездоріжжя додатково оснащують шипами, також в каталозі виробника представлені шини з отворами для подальшого шипування (хоча вони можуть бути використані і без шипів).

Відповідно до думки більшості покупців Інфошина, кращими зимовими покришками Барум можна вважати моделі Barum SnoVanis 2 і Barum Polaris 5.

На відміну від компаунда зимових шин літній полімер більш жорсткий. Він також містить цілий ряд термостійких присадок, однак уже для захисту від перегріву, а не від холоду. За рахунок зниженого опору коченню такі покришки допомагають автовласникові економніше використовувати пальне, а також отримують підвищену динамічність і маневреність. Ретельно продумана до найдрібніших деталей система дренажних каналів (найчастіше спрямованих) забезпечує швидкий відтік води з плями контакту. Найбільш актуальними для українських автолюбителів виявилися шини Barum Brillantis 2 і Barum Bravuris 5HM.

Багато експертів рекомендують під час складних періодів міжсезоння «перевзувати» в універсальну гуму. Всесезонні шини мають безліч переваг, вони об'єднують в собі деякі властивості зимових і літніх, дозволяючи автомобілю залишатися керованим в будь-якій ситуації. Всесезонна гума Барум відмінно адаптується до перепадів температур, не боїться раптових заморозків або несподіваного потепління. Це своєрідна гарантія, що надає впевненість і стоїть на варті безпеки всіх учасників дорожнього руху (Barum OR 34, Barum Quartaris).

Як вибрати і купити гуму Barum онлайн в Інфошині

Переваги підбору автошин в інтернет-магазині очевидні. В першу чергу, це швидкий доступ до величезної кількості всіляких моделей. Інфошина допоможе вам підібрати шини Барум буквально за кілька хвилин. Скористайтеся системою фільтрів, щоб відсіяти явно невідповідні варіанти:

При необхідності ви можете звернутися до менеджера, ми завжди раді надати додаткову інформацію про місце і дату виготовлення конкретної моделі. Всі шини Барум захищені гарантією від виробника, а Інфошина забезпечить максимально швидке транспортування ваших нових покришок.

Доставка здійснюється за допомогою кращих транспортних компаній України. Залежно від вашого побажання, шини Барум будуть відправлені на вказане вами поштове відділення або ж доставлені прямо за домашньою (робочою) адресою. Жителі і гості великих міст можуть самостійно отримати своє замовлення в пунктах видачі. Вони розміщені разом з шиномонтажними майстернями в Києві, Харкові, Львові, Одесі та Дніпрі.

✔️ Популярні типорозміри шин Barum

Найпопулярніші типорозміри легкових шин 205/55 R16195/65 R15185/65 R14215/65 R16175/70 R13

✔️ Популярні діаметри шин Barum

Найпопулярніші діаметри легкових шин R13R14R15R16R17R18

✔️ Популярні моделі літніх шин Barum

ТОП-5 літніх моделей шин Barum Barum Bravuris 5HMBarum Brillantis 2Barum Vanis 2Barum Bravuris 3Barum Bravuris 2

✔️ Популярні моделі зимових шин Barum

ТОП-5 зимових моделей шин Barum Barum Polaris 5Barum Polaris 3Barum SnoVanis 2Barum SnoVanisBarum Polaris 2
По розміру
Ширина
Виберіть ширину
Популярні
Всі
Як дізнатися ширину шини?

Подивіться маркування на вже встановлених шинах або в керівництві до авто.

Розмір вказано так: 205/75 R16 91T, тут 205 є значенням ширини в міліметрах.

Скористайтеся підбором по авто

У цьому випадку відповідний типорозмір шин буде визначено автоматично.

Профіль
Виберіть профіль
Популярні
Всі
Як дізнатися висоту профілю шини?

Подивіться маркування на вже встановлених шинах або в керівництві до авто.

Розмір вказано так: 205/75 R16 91T, тут 75 є значенням висоти профілю в процентах.

Скористайтеся підбором по авто

У цьому випадку відповідний типорозмір шин буде визначено автоматично.

Діаметр
Виберіть діаметр
Популярні
Всі
Як дізнатися діаметр шини?

Подивіться маркування на вже встановлених шинах або в керівництві до авто.

Розмір вказано так: 205/75 R16 91T, тут 16 є значенням діаметра в дюймах.

Скористайтеся підбором по авто

У цьому випадку відповідний типорозмір шин буде визначено автоматично.

Скинути фільтри
По авто
Ціна
Вкажіть ціну
Від:
до:
Точно знаєте, скільки готові заплатити за нові покришки?

Задайте цей параметр за допомогою двох «повзунків» і побачите варіанти які підходять.

Сезон
Виберіть сезон
Чим відрізняються шини для різних сезонів?

Зимові покришки призначені для використання при температурі повітря нижче +5 градусів за Цельсієм

Літні шини ефективні в період, коли середньодобова температура перевищує +5 градусів Цельсія

Всесезонна гума зможе забезпечити безпеку при температурах не нижче -5 градусів за Цельсієм

Бренд
Виберіть виробника
У вас є конкретні вподобання щодо бренду?

У нас представлені товари декількох сотень торгових марок.

Вся продукція сертифікована, на неї поширюється офіційна гарантія від виробника.

×
Barum
Тип автомобіля
Вирішили підібрати шини під конкретний тип авто?

Покришки для різних видів транспортних засобів мають свої особливості, від яких залежить безпека і ходові якості.

Скористайтеся підбором по авто

В такому випадку тип транспортного засобу буде визначено автоматично.

Скинути фільтри

Шини Barum

? Як обрати

Як підібрати шини?
1. Подивіться розмір на боковині встановленої шини. Він наведений в такому вигляді: 205/55 R16.
2. Альтернативні варіанти розмірів покришок вказані в керівництві на автомобіль, на стійці кузова, дверях водія, на кришці паливного лючка або «бардачка».
3. Скористайтеся підбирачем по авто або фільтром на нашому сайті.

Barum
630 відгуків
952 оцінки

Товарів з цим набором фільтрів не знайдено. Для скидання фільтрів, будь ласка натисніть "Скинути фільтри" і спробуйте задати інші параметри.

Сертифікований представникКупити шини Barum Brillantis 2 155/70 R13 75T
 • Хіт продажу
Barum Brillantis 2 155/70 R13 75T
Румунія
2021
Артикул: 45252
Паливна ефективністьE
Зчеплення на мокрій поверхніC
Рівень шумності шини70 дБ
929 грн
Діаметр:
R13
Тип Т/З:
легковий
Сезон:
літні
Бренд:
Barum
Сертифікований представникКупити шини Barum Cargo OR56 195/70 R15 97T Reinforced
 • Хіт продажу
Barum Cargo OR56 195/70 R15 97T Reinforced
Чехія
2021
Артикул: 57513
1459 грн
Діаметр:
R15
Тип Т/З:
легковий
Сезон:
літні
Бренд:
Barum
Сертифікований представникКупити шини Barum Bravuris 5HM 225/65 R17 102H FR
 • Новинка
Barum Bravuris 5HM 225/65 R17 102H FR
Німеччина
2021
Артикул: 181482
Паливна ефективністьC
Зчеплення на мокрій поверхніB
Рівень шумності шини71 дБ
2449 грн
Діаметр:
R17
Тип Т/З:
позашляховик
Сезон:
літні
Бренд:
Barum
Сертифікований представникКупити шини Barum Vanis 2 225/70 R15C 112/110R
 • Хіт продажу
Barum Vanis 2 225/70 R15C 112/110R
Словаччина
2021
Артикул: 60323
Паливна ефективністьE
Зчеплення на мокрій поверхніC
Рівень шумності шини72 дБ
2199 грн
Діаметр:
R15C
Тип Т/З:
легковантажний
Сезон:
літні
Бренд:
Barum
Сертифікований представникКупити шини Barum Bravuris 5HM 225/55 R17 101Y XL FR
 • Новинка
Barum Bravuris 5HM 225/55 R17 101Y XL FR
Румунія
2020
Артикул: 189118
Паливна ефективністьC
Зчеплення на мокрій поверхніB
Рівень шумності шини72 дБ
2099 грн
Діаметр:
R17
Тип Т/З:
легковий
Сезон:
літні
Бренд:
Barum
Сертифікований представникКупити шини Barum Bravuris 5HM 195/65 R15 91H
 • Новинка
Barum Bravuris 5HM 195/65 R15 91H
Словаччина
2021
Артикул: 180809
Паливна ефективністьC
Зчеплення на мокрій поверхніB
Рівень шумності шини71 дБ
1259 грн
Діаметр:
R15
Тип Т/З:
легковий
Сезон:
літні
Бренд:
Barum
Сертифікований представникКупити шини Barum Bravuris 5HM 215/55 R16 93V
 • Новинка
Barum Bravuris 5HM 215/55 R16 93V
Німеччина
2021
Артикул: 201340
Паливна ефективністьC
Зчеплення на мокрій поверхніB
Рівень шумності шини71 дБ
2039 грн
Діаметр:
R16
Тип Т/З:
легковий
Сезон:
літні
Бренд:
Barum
Сертифікований представникКупити шини Barum Bravuris 5HM 225/45 R17 94Y XL FR
 • Новинка
Barum Bravuris 5HM 225/45 R17 94Y XL FR
Німеччина
2021
Артикул: 181478
Паливна ефективністьC
Зчеплення на мокрій поверхніB
Рівень шумності шини72 дБ
1659 грн
Діаметр:
R17
Тип Т/З:
легковий
Сезон:
літні
Бренд:
Barum
Сертифікований представникКупити шини Barum Bravuris 5HM 235/65 R17 108V XL FR
 • Новинка
Barum Bravuris 5HM 235/65 R17 108V XL FR
Португалія
2021
Артикул: 182261
Паливна ефективністьC
Зчеплення на мокрій поверхніB
Рівень шумності шини72 дБ
2539 грн
Діаметр:
R17
Тип Т/З:
позашляховик
Сезон:
літні
Бренд:
Barum
Сертифікований представникКупити шини Barum Bravuris 5HM 255/50 R19 107Y XL FR
 • Новинка
Barum Bravuris 5HM 255/50 R19 107Y XL FR
Румунія
2021
Артикул: 181985
Паливна ефективністьC
Зчеплення на мокрій поверхніB
Рівень шумності шини73 дБ
2838 грн
Діаметр:
R19
Тип Т/З:
позашляховик
Сезон:
літні
Бренд:
Barum
Сертифікований представникКупити шини Barum Bravuris 5HM 235/55 R18 100V FR
 • Новинка
Barum Bravuris 5HM 235/55 R18 100V FR
Франція
2021
Артикул: 181485
Паливна ефективністьC
Зчеплення на мокрій поверхніB
Рівень шумності шини71 дБ
2629 грн
Діаметр:
R18
Тип Т/З:
позашляховик
Сезон:
літні
Бренд:
Barum
Сертифікований представникКупити шини Barum Bravuris 5HM 235/55 R17 103V XL FR
 • Новинка
Barum Bravuris 5HM 235/55 R17 103V XL FR
Німеччина
2020
Артикул: 202560
Паливна ефективністьC
Зчеплення на мокрій поверхніB
Рівень шумності шини72 дБ
2679 грн
Діаметр:
R17
Тип Т/З:
позашляховик
Сезон:
літні
Бренд:
Barum
Сертифікований представникКупити шини Barum Bravuris 5HM 255/55 R18 109Y XL FR
 • Новинка
Barum Bravuris 5HM 255/55 R18 109Y XL FR
Німеччина
2021
Артикул: 188518
Паливна ефективністьC
Зчеплення на мокрій поверхніB
Рівень шумності шини73 дБ
2719 грн
Діаметр:
R18
Тип Т/З:
позашляховик
Сезон:
літні
Бренд:
Barum
Сертифікований представникКупити шини Barum Bravuris 4x4 235/60 R16 100H
 • Хіт продажу
Barum Bravuris 4x4 235/60 R16 100H
Португалія
2021
Артикул: 56145
Паливна ефективністьE
Зчеплення на мокрій поверхніC
Рівень шумності шини71 дБ
2389 грн
Діаметр:
R16
Тип Т/З:
позашляховик
Сезон:
літні
Бренд:
Barum
Сертифікований представникКупити шини Barum Bravuris 5HM 225/45 R18 95Y XL FR
 • Новинка
Barum Bravuris 5HM 225/45 R18 95Y XL FR
Німеччина
2020
Артикул: 181479
Паливна ефективністьC
Зчеплення на мокрій поверхніB
Рівень шумності шини72 дБ
2389 грн
Діаметр:
R18
Тип Т/З:
легковий
Сезон:
літні
Бренд:
Barum
Сертифікований представникКупити шини Barum Bravuris 5HM 225/60 R17 99V FR
 • Новинка
Barum Bravuris 5HM 225/60 R17 99V FR
Франція
2021
Артикул: 200561
Паливна ефективністьC
Зчеплення на мокрій поверхніB
Рівень шумності шини71 дБ
2889 грн
Діаметр:
R17
Тип Т/З:
позашляховик
Сезон:
літні
Бренд:
Barum
Сертифікований представникКупити шини Barum Bravuris 5HM 185/60 R15 84H
 • Новинка
Barum Bravuris 5HM 185/60 R15 84H
Португалія
2021
Артикул: 215603
1369 грн
Діаметр:
R15
Тип Т/З:
легковий
Сезон:
літні
Бренд:
Barum
Сертифікований представникКупити шини Barum Bravuris 5HM 225/45 R19 96W XL FR
 • Новинка
Barum Bravuris 5HM 225/45 R19 96W XL FR
Німеччина
2021
Артикул: 181480
3329 грн
Діаметр:
R19
Тип Т/З:
легковий
Сезон:
літні
Бренд:
Barum
Сертифікований представникКупити шини Barum Quartaris 5 205/60 R16 96H XL
 • Новинка
Barum Quartaris 5 205/60 R16 96H XL
Румунія
2020
Артикул: 166359
Паливна ефективністьE
Зчеплення на мокрій поверхніC
Рівень шумності шини72 дБ
2029 грн
Діаметр:
R16
Тип Т/З:
легковий
Сезон:
всесезонні
Бренд:
Barum
Сертифікований представникКупити шини Barum Bravuris 5HM 235/40 R19 96Y XL FR
 • Новинка
Barum Bravuris 5HM 235/40 R19 96Y XL FR
Португалія
2021
Артикул: 183645
3589 грн
Діаметр:
R19
Тип Т/З:
легковий
Сезон:
літні
Бренд:
Barum
Сертифікований представникКупити шини Barum Quartaris 5 225/50 R17 98V XL FR
 • Новинка
Barum Quartaris 5 225/50 R17 98V XL FR
Румунія
2021
Артикул: 165392
Паливна ефективністьE
Зчеплення на мокрій поверхніC
Рівень шумності шини72 дБ
2689 грн
Діаметр:
R17
Тип Т/З:
легковий
Сезон:
всесезонні
Бренд:
Barum
Сертифікований представникКупити шини Barum Bravuris 5HM 245/45 R20 103Y XL FR
 • Новинка
Barum Bravuris 5HM 245/45 R20 103Y XL FR
Румунія
2020
Артикул: 201343
Паливна ефективністьC
Зчеплення на мокрій поверхніB
Рівень шумності шини72 дБ
3669 грн
Діаметр:
R20
Тип Т/З:
позашляховик
Сезон:
літні
Бренд:
Barum
Сертифікований представникКупити шини Barum Bravuris 5HM 255/50 R20 109Y XL FR
 • Новинка
Barum Bravuris 5HM 255/50 R20 109Y XL FR
Португалія
2020
Артикул: 215693
4178 грн
Діаметр:
R20
Тип Т/З:
позашляховик
Сезон:
літні
Бренд:
Barum
Сертифікований представникКупити шини Barum Quartaris 5 215/60 R16 99V XL
 • Новинка
Barum Quartaris 5 215/60 R16 99V XL
Португалія
2020
Артикул: 190953
Паливна ефективністьE
Зчеплення на мокрій поверхніC
Рівень шумності шини72 дБ
2580 грн
Діаметр:
R16
Тип Т/З:
легковий
Сезон:
всесезонні
Бренд:
Barum
Останні відгуки про Barum
 • Иван
  20.06.21 08:36

  Barum Cargo OR56

  Одна из лучших шин в своей категории и ценовом сегменте. Прошлый комплект отъездил 3 сезона по различным дорогам и ни разу не было ни одной грыжи или прокола, и сцепление всегда хорошее. В этом году купил новый комплект этой же модели, выводы делать рано, но пока нравится. Отдельное спасибо менеджерам за быстрое подтверждение заявки и отправку товара.

 • Юрий Григорьевич
  15.06.21 16:13

  Barum Bravuris 5HM

  Отличные шины.

 • Дмитрий
  14.06.21 11:22

  Barum Quartaris 5

  Отличная резина. Машина Лада Калина, откатал 8000 км. Износ сзади около 0,5 мм, перед 0,8. Машина на ходу очень мягкая, отличный зацеп при разгоне, в жару резина не плывёт. Хоть и выглядит слишком мягкой для лета. Скорости до 130, езда активная. Зимой ход отличный по умеренному снегу, в снежной каше не заносит, в мороз минус 17 тоже хорошо (если аккуратно ехать).

  Плюси: Мягкий ход, в жару не плывёт, износ минимальный.

  Мінуси: По глубокому снегу буксует, но это для неё естественно. По паспорту шина не экономна по топливу, особого перерасхрода не заметил.

 • Николай
  10.06.21 21:28

  Barum Vanis 2

  Это уже второй комплект этой модели. В прошлый раз прослужили 2 сезона, но очень активной ежедневной езды по городу и в горах. Поэтому даже по такой цене считаю их лучшими. В этот раз хочу похвалить сервис магазина: моментально среагировали, позвонили, чтобы уточнить насчет подробностей заказа и в тот же день отправили по указанному мной адресу.

 • Сергей
  30.05.21 15:28

  Barum Polaris 5

  Рекомендую! Всі заявлені параметри шини відповідають дійсності. Їздив по різним дорогам, проблем не мав.

  Плюси: Якість - ціна!

 • Сергей
  20.05.21 22:53

  Barum Brillantis 2

  Спасибо менеджерам, работают отлично, звонят часто, по делу. Резину брал по рекомендации знакомых. Сегодня поставил, балансировку прошли на ура. С китайской не сравнить. Спасибо за предоставленные услуги

 • Віталій
  05.04.21 18:32

  Barum SnoVanis 2

  Відмінна шина для легковантажних автомобілів для різноманітної зимової погоди. Потрапляв з ними у сніг, ожеледицю, у дощ - машина впевнено і безпечно проїжджає у будь-яких умовах. На сухій дорозі гудуть сильніше, поки це єдиний недолік.

  Плюси: Ціна, якість, зчеплення з дорогою.

  Мінуси: Сильніше гудуть на сухій дорозі.

 • Степан
  30.03.21 00:58

  Barum Bravuris 3

  Хорошие тормоза в любых погодных условиях, низкий уровень шума даже после 2 сезонов и с сильным износом. Но заметил низкое сопротивление качению, поэтому не очень экономичные по расходу топлива. В остальном надежные и удобные покрышки для ежедневного использования на наших дорогах.

  Плюси: Сцепление, торможение, отсутствие шума.

  Мінуси: Низкое сопротивление качению, невысокая топливная экономичность.

 • Эдуард
  19.12.20 23:58

  Barum Bravuris 4x4

  На моем внедорожнике эти шины простояли 2 сезона. Отлично едут как по асфальту, так и на бездорожье. Хотя и шумят, но свое дело выполняют, сцепляются, поворачивают тормозят с легкостью даже на очень мокрой и грязной дороге. Средняя экономия топлива. В общем по своей цене хорошая резина на лето для наших дорог.

  Плюси: Хорошее сцепление, управляемость, поведение на бездорожье и мокрой дороге, доступная цена.

  Мінуси: Не очень экономичны по расходу топлива, есть шум.

 • Константин
  17.12.20 23:58

  Barum Vanis

  Прочные и надежные, использую их не только летом, вплоть до первого снега и морозов. Сухая, мокрая и грязная дорога - отлично, неплохо бездорожье, при перевозе грузов никаких замечаний. Шум и комфорт в норме. Особый плюс - очень прочные боковины.