Автогума Matador: відмінний вибір економного автомобіліста

У наш час гуму Матадор виготовляють на декількох європейських і російських заводах, а продукція компанії користується широкою популярністю в усьому світі. Однак чеський бренд не відразу отримав міжнародну популярність і успіх. Потужний економічний прорив стався після того, як в 2007 році виробник став частиною великого німецького шинного концерну Continental.

Цікаво, що спочатку (з 1905 року) бренд Матадор був невеликим підприємством, яке випускало різні гумотехнічні вироби. Перша покришка під цією торговою маркою надійшла на ринок тільки в 1925 році. У наступні десятиліття майстри компанії займалися розробкою і виробництвом нових моделей. Вони представили покришки Matador для пересіченої місцевості і балонні шини, налагодили конвеєрний випуск легкової гуми. В середині 60-70-х асортимент бренду поповнився вантажним моделями, були розроблені покришки з металокордом, а також цільнометалокордні шини.

Спільне підприємство з Continental було організовано в кінці 90-х, компанія відразу приступила до розробки спортивних моделей (швидкість до 270 км / год) і гуми Matador для авто категорії SUV. Вже через чотири роки світ побачила перша всесезонна покришка, був оновлений логотип компанії і реалізована успішна маркетингова стратегія.

Автошини Matador стали популярними не тільки в Європі, але також в СНД, Азії та за океаном. Бренд склав гідну конкуренцію багатьом відомим виробникам, запропонувавши автовласникам бездоганну якість і досить демократичні ціни.

Міжнародна компанія Matador: ставка на якість і безпеку

Залишивши головний офіс в Чехії, виробник розмістив заводи в самих різних країнах: в Німеччині, Великобританії, Росії, Казахстані. При цьому в Словаччині розташувався науково-дослідний центр, в якому кращі фахівці розробляють нові моделі, винаходять високотехнологічні полімерні суміші і вдосконалюють протекторні малюнки.

Matador є членом міжнародної асоціації виробників (ERMC). Бренд має цілу низку сертифікатів, які підтверджують гідну якість продукції, і говорять про дотримання всіх необхідних стандартів і норм (екологічність виробництва, дотримання співробітниками техніки безпеки).

Багато в чому бездоганна якість шин Matador і їх високі їздові характеристики обумовлені використанням першокласної сировини і кращих матеріалів. Однак чимале значення мають унікальні технології і методики, що застосовуються майстрами компанії. Деякі з них були винайдені безпосередньо фахівцями Matador, інші надані материнською компанією (Continental), а треті стали вдосконаленою версією широко відомих прийомів.

Прагнучи відповідати сучасним тенденціям і бажаючи зробити внесок у загальну справу щодо захисту навколишнього середовища, компанія Матадор інвестує чималі кошти в створення екологічних шин. Нові моделі виробника відрізняються зниженим опором кочення, а це значить, що для продовження руху автомобілю буде потрібна менша кількість пального. Чим менше бензину згорить в баку, тим нижче буде рівень шкідливих викидів в атмосферу. Для автовласників це означає скорочення витрат на паливо.

Літні, всесезонні, зимові шини Матадор: структура асортименту бренду

Завдяки вдалому поєднанню демократичної ціни і досить високих характеристик купити шини Матадор воліють власники самих різних транспортних засобів: від компактних міських авто до престижних представницьких автомобілів. Крім того, виробник пропонує моделі для позашляховиків і кросоверів, мікроавтобусів, фургонів і пікапів, багатотонних вантажівок і автобусів.

Залежно від типу і призначення автопокришки Matador отримують більш або менш міцний каркас. Для легкових шин важлива легкість і рухливість, тому інженери намагаються максимально полегшити конструкцію. У той же час, шини Matador для авто з високим дорожнім просвітом або легковантажного транспорту повинні витримувати підвищені навантаження, інтенсивну експлуатацію і тривалі подорожі. Тому така гума Матадор отримує посилені каркаси, а їх боковини виготовляються з дуже міцного компаунда.

Варто відзначити, що існує загальноприйнята класифікація, згідно з якою покришки умовно поділяють на три категорії за характером протекторного малюнка: шосейні, універсальні і моделі підвищеної прохідності.

Величезне значення має поділ покришок за сезонною приналежністю. Так як в Україні клімат включає досить спекотне літо і відносно холодну зиму, автомобілісти не можуть обійтися одним комплектом всесезонних шин. Їм необхідно купити гуму Matador для кожного сезону. Звичайно, вони цілком можуть використовувати і всесезонні моделі і часто роблять це протягом осінніх або весняних місяців.

Ключовою властивістю всесезонних покришок Матадор можна назвати стійкість до перепадів температур і витривалість. Завдяки роботі цілого ряду унікальних термостійких присадок ці шини легко реагують на швидку зміну погоди. Така гума Matador не плавиться в спеку і не застигає при мінусовій температурі, що захищає автомобіль від найнесподіваніших погодних сюрпризів. На думку покупців Інфошини, найбільш продуктивними стали моделі Matador MP-61 Adhessa і Matador MP-62 All Weather Evo.

Звичайно, запобігти ковзанню, пробуксовки і заметів під час справжньої морозної і сніжної зими здатні тільки спеціальні зимові шини Matador. При їх виробництві майстри бренду задіють свої самі передові технології і кращі матеріали. Щоб запобігти застигання компаунда на холоді, до складу полімерної суміші додають морозостійкі присадки і різні активні компоненти. З кожним роком формули удосконалюються, винаходяться нові склади і суміші. В результаті, сучасні зимові шини Matador представляють собою справжній витвір мистецтва. Вони зводять до мінімуму ризик ковзання автомобіля на снігу і льоду, а також ефективно протистоять акваплануванню. Важливу роль у створенні якісного зчеплення з зимовою трасою грає дизайн шин. Зимові покришки Матадор відрізняються рельєфними малюнками з безліччю зацепних крайок, а деякі моделі додатково оснащені шипами. Найбільш затребуваними виявилися шини Matador MP-92 Sibir Snow і Matador MP-54.

Літня гума Matador володіє зовсім іншими характеристиками і конструкцією. Як правило, такі покришки мають відносно неглибокий дизайн з ретельно продуманою дренажною системою. Вони здатні витримувати тривалі поїздки по гарячому асфальту і легко справляються з калюжами. У сегменті літніх шин Матадор популярність отримали моделі Matador MP-47 Hectorra 3 і Матадор MP-82 Conquerra.

Інтернет-магазин Інфошина радий представити вам широкий вибір самих різних покришок виробництва Матадор. Завдяки системі фільтрів ви зможете швидко вибрати і купити модель з оптимальними параметрами, а чітка і злагоджена робота поштових служб забезпечить швидку доставку шин до вашого міста (на поштове відділення або на домашню адресу). Крім того, ви можете самостійно отримати ваші нові покришки Матадор в точці видачі в Києві, Харкові чи Львові.

✔️ Популярні типорозміри шин Matador

Найпопулярніші типорозміри легкових шин 205/55 R16195/65 R15185/65 R14215/65 R16175/70 R13

✔️ Популярні діаметри шин Matador

Найпопулярніші діаметри легкових шин R13R14R15R16R17R18

✔️ Популярні моделі літніх шин Matador

ТОП-5 літніх моделей шин Matador Matador MP-47 Hectorra 3Matador MPS-330Matador MP-16Matador MP-44Matador MP-82 Conquerra 2

✔️ Популярні моделі зимових шин Matador

ТОП-5 зимових моделей шин Matador Matador MPS-530Matador MP-92 Sibir SnowMatador MP-54Matador MP-30 Sibir Ice 2MATADOR MP-50 Sibir Ice
По розміру
Ширина
Виберіть ширину
Популярні
Всі
Як дізнатися ширину шини?

Подивіться маркування на вже встановлених шинах або в керівництві до авто.

Розмір вказано так: 205/75 R16 91T, тут 205 є значенням ширини в міліметрах.

Скористайтеся підбором по авто

У цьому випадку відповідний типорозмір шин буде визначено автоматично.

Профіль
Виберіть профіль
Популярні
Всі
Як дізнатися висоту профілю шини?

Подивіться маркування на вже встановлених шинах або в керівництві до авто.

Розмір вказано так: 205/75 R16 91T, тут 75 є значенням висоти профілю в процентах.

Скористайтеся підбором по авто

У цьому випадку відповідний типорозмір шин буде визначено автоматично.

Діаметр
Виберіть діаметр
Популярні
Всі
Як дізнатися діаметр шини?

Подивіться маркування на вже встановлених шинах або в керівництві до авто.

Розмір вказано так: 205/75 R16 91T, тут 16 є значенням діаметра в дюймах.

Скористайтеся підбором по авто

У цьому випадку відповідний типорозмір шин буде визначено автоматично.

Скинути фільтри
По авто
Ціна
Вкажіть ціну
Від:
до:
Точно знаєте, скільки готові заплатити за нові покришки?

Задайте цей параметр за допомогою двох «повзунків» і побачите варіанти які підходять.

Сезон
Виберіть сезон
Чим відрізняються шини для різних сезонів?

Зимові покришки призначені для використання при температурі повітря нижче +5 градусів за Цельсієм

Літні шини ефективні в період, коли середньодобова температура перевищує +5 градусів Цельсія

Всесезонна гума зможе забезпечити безпеку при температурах не нижче -5 градусів за Цельсієм

Бренд
Виберіть виробника
У вас є конкретні вподобання щодо бренду?

У нас представлені товари декількох сотень торгових марок.

Вся продукція сертифікована, на неї поширюється офіційна гарантія від виробника.

×
Matador
Тип автомобіля
Вирішили підібрати шини під конкретний тип авто?

Покришки для різних видів транспортних засобів мають свої особливості, від яких залежить безпека і ходові якості.

Скористайтеся підбором по авто

В такому випадку тип транспортного засобу буде визначено автоматично.

Скинути фільтри

Шини Matador

? Як обрати

Як підібрати шини?
1. Подивіться розмір на боковині встановленої шини. Він наведений в такому вигляді: 205/55 R16.
2. Альтернативні варіанти розмірів покришок вказані в керівництві на автомобіль, на стійці кузова, дверях водія, на кришці паливного лючка або «бардачка».
3. Скористайтеся підбирачем по авто або фільтром на нашому сайті.

Matador
214 відгуків
532 оцінки

Товарів з цим набором фільтрів не знайдено. Для скидання фільтрів, будь ласка натисніть "Скинути фільтри" і спробуйте задати інші параметри.

Сертифікований представникКупити шини Matador MPS-530 195/70 R15C 104/102R
Matador MPS-530 195/70 R15C 104/102R
Чехія
Артикул: 83913
Паливна ефективністьE
Зчеплення на мокрій поверхніC
Рівень шумності шини73 дБ
1839 грн
Діаметр:
R15C
Тип Т/З:
легковантажний
Сезон:
зимові
Бренд:
Matador
Сертифікований представникКупити шини Matador MP-92 Sibir Snow 195/65 R15 91T
Matador MP-92 Sibir Snow 195/65 R15 91T
Словаччина
Артикул: 84084
Паливна ефективністьF
Зчеплення на мокрій поверхніC
Рівень шумності шини71 дБ
1221 грн
Діаметр:
R15
Тип Т/З:
легковий
Сезон:
зимові
Бренд:
Matador
Сертифікований представникКупити шини Matador MPS-530 225/70 R15C 112/110R
Matador MPS-530 225/70 R15C 112/110R
Словаччина
Артикул: 84146
Паливна ефективністьE
Зчеплення на мокрій поверхніC
Рівень шумності шини73 дБ
2538 грн
Діаметр:
R15C
Тип Т/З:
легковантажний
Сезон:
зимові
Бренд:
Matador
Сертифікований представникКупити шини Matador MP-47 Hectorra 3 175/70 R13 82T
Matador MP-47 Hectorra 3 175/70 R13 82T
Словаччина
Артикул: 158325
Паливна ефективністьE
Зчеплення на мокрій поверхніB
Рівень шумності шини70 дБ
1050 грн
Діаметр:
R13
Тип Т/З:
легковий
Сезон:
літні
Бренд:
Matador
Сертифікований представникКупити шини Matador MP-47 Hectorra 3 185/65 R14 86T
Matador MP-47 Hectorra 3 185/65 R14 86T
Словаччина
Артикул: 158362
Паливна ефективністьE
Зчеплення на мокрій поверхніB
Рівень шумності шини70 дБ
1232 грн
Діаметр:
R14
Тип Т/З:
легковий
Сезон:
літні
Бренд:
Matador
Сертифікований представникКупити шини Matador MP-47 Hectorra 3 215/55 R17 98Y XL
Matador MP-47 Hectorra 3 215/55 R17 98Y XL
Румунія
Артикул: 121631
Паливна ефективністьE
Зчеплення на мокрій поверхніC
Рівень шумності шини72 дБ
1893 грн
Діаметр:
R17
Тип Т/З:
легковий
Сезон:
літні
Бренд:
Matador
Сертифікований представникКупити шини Matador MP-47 Hectorra 3 205/55 R16 91V
Matador MP-47 Hectorra 3 205/55 R16 91V
Артикул: 121609
Паливна ефективністьE
Зчеплення на мокрій поверхніC
Рівень шумності шини71 дБ
1355 грн
Діаметр:
R16
Тип Т/З:
легковий
Сезон:
літні
Бренд:
Matador
Сертифікований представникКупити шини Matador MPS-330 195/70 R15C 104/102R
Matador MPS-330 195/70 R15C 104/102R
Румунія
Артикул: 60359
1734 грн
Діаметр:
R15C
Тип Т/З:
легковантажний
Сезон:
літні
Бренд:
Matador
Сертифікований представникКупити шини Matador MP-47 Hectorra 3 205/55 R16 91H
Matador MP-47 Hectorra 3 205/55 R16 91H
Артикул: 121607
Паливна ефективністьE
Зчеплення на мокрій поверхніC
Рівень шумності шини71 дБ
1405 грн
Діаметр:
R16
Тип Т/З:
легковий
Сезон:
літні
Бренд:
Matador
Сертифікований представникКупити шини Matador MP-47 Hectorra 3 185/65 R15 88T
Matador MP-47 Hectorra 3 185/65 R15 88T
Португалія
2021
Артикул: 158329
Паливна ефективністьC
Зчеплення на мокрій поверхніB
Рівень шумності шини70 дБ
1242 грн
Діаметр:
R15
Тип Т/З:
легковий
Сезон:
літні
Бренд:
Matador
Сертифікований представникКупити шини Matador MP-54 175/70 R13 82T
Matador MP-54 175/70 R13 82T
Артикул: 89305
Паливна ефективністьF
Зчеплення на мокрій поверхніC
Рівень шумності шини71 дБ
1029 грн
Діаметр:
R13
Тип Т/З:
легковий
Сезон:
зимові
Бренд:
Matador
Сертифікований представникКупити шини Matador MPS-330 225/70 R15C 112/110R
Matador MPS-330 225/70 R15C 112/110R
Словаччина
Артикул: 60677
2312 грн
Діаметр:
R15C
Тип Т/З:
легковантажний
Сезон:
літні
Бренд:
Matador
Сертифікований представникКупити шини Matador MP-82 Conquerra 2 215/65 R16 98H
Matador MP-82 Conquerra 2 215/65 R16 98H
Артикул: 88110
Паливна ефективністьE
Зчеплення на мокрій поверхніC
Рівень шумності шини71 дБ
2109 грн
Діаметр:
R16
Тип Т/З:
легковий
Сезон:
літні
Бренд:
Matador
Сертифікований представникКупити шини Matador MPS-530 185/80 R14C 102/100Q
Matador MPS-530 185/80 R14C 102/100Q
Словаччина
Артикул: 51015
1725 грн
Діаметр:
R14C
Тип Т/З:
легковантажний
Сезон:
зимові
Бренд:
Matador
Сертифікований представникКупити шини Matador MP-62 All Weather Evo 195/65 R15 91H
Matador MP-62 All Weather Evo 195/65 R15 91H
Артикул: 172661
Паливна ефективністьC
Зчеплення на мокрій поверхніC
Рівень шумності шини72 дБ
1242 грн
Діаметр:
R15
Тип Т/З:
легковий
Сезон:
всесезонні
Бренд:
Matador
Сертифікований представникКупити шини Matador MPS-530 215/65 R16C 109/107R
Matador MPS-530 215/65 R16C 109/107R
Словаччина
2019
Артикул: 84170
Паливна ефективністьE
Зчеплення на мокрій поверхніC
Рівень шумності шини73 дБ
2507 грн
Діаметр:
R16C
Тип Т/З:
легковантажний
Сезон:
зимові
Бренд:
Matador
Сертифікований представникКупити шини Matador MP-47 Hectorra 3 195/65 R15 91T
Matador MP-47 Hectorra 3 195/65 R15 91T
Артикул: 159096
Паливна ефективністьC
Зчеплення на мокрій поверхніB
Рівень шумності шини71 дБ
1240 грн
Діаметр:
R15
Тип Т/З:
легковий
Сезон:
літні
Бренд:
Matador
Сертифікований представникКупити шини Matador MP-54 185/65 R14 86T
Matador MP-54 185/65 R14 86T
Румунія
Артикул: 89307
Паливна ефективністьF
Зчеплення на мокрій поверхніC
Рівень шумності шини71 дБ
1249 грн
Діаметр:
R14
Тип Т/З:
легковий
Сезон:
зимові
Бренд:
Matador
Сертифікований представникКупити шини Matador MP-92 Sibir Snow 185/65 R15 88T
Matador MP-92 Sibir Snow 185/65 R15 88T
Словаччина
2020
Артикул: 84098
Паливна ефективністьF
Зчеплення на мокрій поверхніC
Рівень шумності шини71 дБ
1267 грн
Діаметр:
R15
Тип Т/З:
легковий
Сезон:
зимові
Бренд:
Matador
Сертифікований представникКупити шини Matador MP-54 175/65 R14 82T
Matador MP-54 175/65 R14 82T
Артикул: 89312
Паливна ефективністьF
Зчеплення на мокрій поверхніC
Рівень шумності шини71 дБ
1015 грн
Діаметр:
R14
Тип Т/З:
легковий
Сезон:
зимові
Бренд:
Matador
Сертифікований представникКупити шини Matador MP-47 Hectorra 3 225/55 R17 101Y XL
Matador MP-47 Hectorra 3 225/55 R17 101Y XL
Артикул: 121612
Паливна ефективністьE
Зчеплення на мокрій поверхніC
Рівень шумності шини72 дБ
2042 грн
Діаметр:
R17
Тип Т/З:
легковий
Сезон:
літні
Бренд:
Matador
Сертифікований представникКупити шини Matador MPS-530 195/75 R16C 107/105R
Matador MPS-530 195/75 R16C 107/105R
Артикул: 83916
Паливна ефективністьE
Зчеплення на мокрій поверхніC
Рівень шумності шини73 дБ
2097 грн
Діаметр:
R16C
Тип Т/З:
легковантажний
Сезон:
зимові
Бренд:
Matador
Сертифікований представникКупити шини Matador MP-47 Hectorra 3 205/60 R16 92H
Matador MP-47 Hectorra 3 205/60 R16 92H
Словаччина
Артикул: 160391
Паливна ефективністьC
Зчеплення на мокрій поверхніB
Рівень шумності шини71 дБ
1684 грн
Діаметр:
R16
Тип Т/З:
легковий
Сезон:
літні
Бренд:
Matador
Сертифікований представникКупити шини Matador MP-47 Hectorra 3 175/65 R14 82T
Matador MP-47 Hectorra 3 175/65 R14 82T
Словаччина
Артикул: 158324
Паливна ефективністьC
Зчеплення на мокрій поверхніB
Рівень шумності шини70 дБ
1050 грн
Діаметр:
R14
Тип Т/З:
легковий
Сезон:
літні
Бренд:
Matador
Останні відгуки про Matador
 • Андрей
  27.09.21 19:37

  Matador MPS-530

  Впечетление от резины не однозначные. С одной стороны просто офигенно гребет по глубокому снегу но на льду не гуд. Но главний минус ето гули и крутит без перегруза. Вам совет не брать!!!

  Плюси: Проходимость снег, грязь.

  Мінуси: Качество зборки колес. (гули)

 • Вадим
  28.07.21 17:05

  Matador MP-47 Hectorra 3

  Очень тонкая и мягкая резина, на втором сезоне три пореза, прокола : щебень, проволока (не стальная) шлак, кусок пластика

  Плюси: Доступная цена, достаточно не шумная

  Мінуси: Толщина резины не достаточная для категории SUV и чрезмерно мягкая, что позволяет не очень твердым предметам делать проколы, разрывы

 • Олексій
  13.05.21 00:58

  Matador MPS-400 All Weather 2

  Ці шини я поставив лише місяць тому, тому не застав сніг чи лід, однак на холодній і теплій дорозі, сухій і мокрій тримають дорогу добре, вода моментально відводиться від протектора. Камені не хапає, бічний захист у протектора хороший, загалом дуже міцні і практичні шини. Гудуть, це є, більше недоліків не помітив.

 • Валерий
  25.04.21 00:58

  Matador MPS-500 Sibir Ice VAN

  Отличная проходимость, в том числе в снегу, очень хорошее сцепление с дорогой. Не шумные шины, насколько это возможно для легкогрузовых. Не заносит на достаточно резких поворотах, но на прямой курсовая устойчивость под вопросом, особенно когда машина нагружена. Хорошо балансируются, экономичные по расходу топлива.

  Плюси: Сцепление, проходимость, отсутствие шума, экономичность.

  Мінуси: Курсовая устойчивость слабая при нагруженности автомобиля.

 • Виктор
  30.03.21 00:58

  Matador MP-85 Hectorra 4x4

  Недавно поставил Matador MP-85 Hectorra 4x4 на второй сезон после зимы. В них мне понравилось все, кроме шума и колейности - бросает автомобиль в разные стороны. На ровном асфальте, независимо сухой или мокрый, сцепление отличное, быстро тормозят, хорошо слышат руль. Неплохие шины по мягкости и плавности хода.

  Плюси: Хорошее сцепление, торможение и управляемость на асфальте.

  Мінуси: Колейность, шум.

 • Женя
  30.03.21 00:58

  Matador MP-16

  Я специально искал мягкую и недорогую резину на лето. В своем ценовом сегменте считаю их очень качественными. Они имеют неспортивный вид, но в остальном просто отлично: цепкие, не плывут на воде, быстро тормозят в любых условиях. Для агрессивной спортивной езды не подходит, буксует на песке и других сложных поверхностях, для спокойной езды по асфальту самое то.

  Плюси: Цена, сцепление, торможение на асфальте, нет аквапланирования.

  Мінуси: Бездорожье, песок - хуже качество езды.

 • Андрей
  16.03.21 23:58

  Matador MP-91 Nordicca 4x4

  За свои деньги вполне адекватные шины. После 50000 км интенсивной эксплуатации осталось 6мм на протекторе. В целом у них хорошие характеристики: по городским дорогам по снегу едут вполне терпимо, по лужам хуже, но проблем не возникало, хуже всего пока что на льду. Снег иногда забивается в протектор, так как плохое самоочищение.

 • Артём
  16.03.21 13:25

  Matador MP-61 Adhessa

  Очень не рекомендую! Рядом не стоит даже с б/у мишленом

  Плюси: Цена

  Мінуси: Качество

 • Андрей
  26.01.21 23:58

  Matador MP-82 Conquerra 2

  Хотя шины по виду обычные и вполне бюджетные, но свойства у них очень неплохие. На сухом и мокром асфальте очень хорошо держат, управляются и тормозят. Даже по песку и грунтовке выгребают. Ям не боятся, по крайней мере за два сезона сколько раз влетал в ямы, не было ни одной грыжи. Износ длительный.

 • Влад
  24.01.21 23:58

  Matador MPS 300 Maxilla AP

  Matador MPS 300 Maxilla AP использовал 2 сезона, планирую оставить и на третье лето. Эксплуатировал много, для перевозки грузов, поэтому могу отметить прочность и долговечность резины. Шины очень стабильные и предсказуемые, цепкие на сухой и мокрой дороге, очень хороши в поворотах, быстро тормозят. Гудят - единственный минус.

  Плюси: Сцепление, управляемость, торможение, износ.

  Мінуси: Есть гудение.