Автомобільні шини Toyo: відмінна якість, бездоганний комфорт

Протягом багатьох років японський шинний бренд Тойо є одним з найпопулярніших виробників у всьому світі. Шини Тойо користуються широким попитом, продукція компанії активно реалізується в Європі і Азії, Сполучених Штатах і багатьох інших країнах. Численні відгуки говорять не тільки про чудові їздові характеристики, але також про стильний дизайн і довговічність літніх і зимових шин Тойо.

Історія компанії починається в 1943 році, проте справжній прорив чекав її в серпні 1945-го. Засновник, Рікімацу Томіхіса, ухвалив доленосне рішення про злиття молодого підприємства з іншим брендом, який виготовляє автогуму. В результаті, з'явився бренд Toyo Tires & Rubber Co., Ltd, який швидко і впевнено завоював міцні позиції на міжнародному ринку.

Вже через чотири роки Toyo Tires вийшли на Осакську біржу, в 1955 р - в Токіо, а в 1961 р - в Нагої. Одночасно компанія нарощує масштаби виробництва, будуються додаткові заводи як в Японії, так і в інших країнах. Сьогодні бренд Тойо має представництва більш ніж в ста країнах по всій земній кулі.

Прагнення до інновацій і технологічної досконалості закріплено в самій місії компанії: виробник приділяє пильну увагу розвитку підприємницького і творчого духу за допомогою впровадження прогресивної культури і створення максимальної цінності для всіх, з ким працює.

Бренд Toyo: майбутнє починається сьогодні

Центральний офіс, «серце», компанії розташований в японському місті Ітамі. Автомобільна гума Toyo розробляється і виробляється на двох заводах в Японії, а також Північній Америці, Малайзії та Китаї.

При тому, що ключовою сферою діяльності бренду є створення першокласних шин, Toyo також виступає виробником і постачальником автомобільних компонентів і технологій, хімічної продукції і препаратів.

Розробки нових продуктів під керівництвом кращих фахівців галузі ведуться у власному технічному центрі Тойо, обладнаному за останнім словом техніки. Там же здійснюють випробування і тестування зразків: за допомогою комп'ютерного моделювання Т-mode прогнозують, як будуть вести себе покришки в різних погодних умовах і ситуаціях на дорозі. Цікаво, що дана методика допомагає відстежити швидкість і характер зносу гуми Тойо, її стійкість до аквапланування, рівень акустичного та механічного комфорту. Фінальні випробування літніх шин Toyo проводяться на спеціальному полігоні в Міядзакі, а зимових - в Хоккайдо.

Однією з важливих сфер діяльності компанії є участь в безлічі гоночних заходів. Отримуючи доступ до унікальної інформації, фахівці Toyo можуть винаходити нові технології, виготовляти унікальні матеріали і втілювати в життя найнеймовірніші концепції. Яскравим прикладом є високопродуктивні низькопрофільні шини Тойо з великим посадковим діаметром. В кінці 2000-х були випущені легкові моделі з отворами на 26 і 28 дюймів, а пізніше - з посадочним діаметром 30 дюймів.

Не менш вражаючими стали розробки в області спортивних вантажних шин.

Заслуги Toyo були неодноразово відзначені високими і престижними нагородами: кілька років поспіль журнал Tire Review визнавав бренд кращим американським дилером. Крім того, експерти високо оцінили характеристики легкових та легковантажних шин бренду.

Детальніше про технології та методики Toyo

Ми вже згадували про технологію Т-Mode, яка дозволяє майстрам Тойо моделювати максимально продуктивні і функціональні протекторні малюнки. Однак в арсеналі японського виробника також присутня безліч інших унікальних методик, які підвищують якість експлуатаційних властивостей гуми.

Е-balance - одна з них. Вона застосовується при проектуванні вантажних покришок, які використовуються в комерційних цілях. Очевидно, що такі шини Toyo піддаються значно більшому навантаженню в порівнянні зі звичайними покришками. Тому вони повинні бути витривалими, міцними і надійними. Гума Toyo, створена із застосуванням технології Е-balance, може похвалитися тривалим терміном служби, рівномірним розподілом навантаження в плямі контакту (рівномірний знос протектора), раціональною витратою палива.

Автошини Тойо для вимогливих до якості автомобілістів виготовляються за технологією Silent Wall. Суть методики полягає в нанесенні додаткової дрібної насічки на стінки канавок. Таким чином вдається розбити потік повітря, що проходить через покришки в процесі руху і запобігти появи шуму.

Гума Тойо на будь-який сезон

Власники самих різних типів транспорту можуть легко підібрати покришки з каталогу бренду для використання протягом усього року. Виробник пропонує великий вибір літніх, зимових і всесезонних моделей для легкових та легковантажних автомобілів, позашляховиків і кросоверів, а також багатотонних вантажівок і навіть спецтехніки.

Залежно від призначення гума Тойо отримує більш або менш рельєфний дизайн. Крім того, покришки для різних сезонів виготовляють зі спеціальних полімерних сумішей. Як правило, зимові шини Тойо відрізняються досить високою пластичністю. Це результат роботи морозостійких присадок, які захищають компаунд від замерзання при екстремально низьких температурах.

Проектуючи дизайн кожної зимової автошини Тойо, інженери намагаються оптимізувати тягово-зчіпні властивості моделі на снігу і льоду, а також запобігти будь-якого ковзання. Для цього вони оснащують протектор безліччю зацепних крайок, різноспрямованих дренажних каналів і ламелей. Щоб максимально убезпечити автомобіль від пробуксовок при їзді по бездоріжжю варто купити гуму Toyo з шипами. Найбільш популярними можна назвати моделі Toyo Observe Garit GIZ та Тoyo Snowprox S943.

У порівнянні із зимовою літня гума Toyo може здатися більш щільною, навіть жорсткою. Однак це необхідно, щоб автомобіль міг витримати тривалі подорожі по розпеченому на сонці асфальту. Більш того, літні покришки демонструють підвищену динамічність і знижений опір коченню. Серед покупців Інфошини найбільш затребуваними виявилися покришки Proxes CF2 і Nano Energy 3.

Багато українських автолюбителів в міжсезоння вважають за краще їздити на всесезонній гумі Toyo. Так вони страхують себе від несподіваних погодних сюрпризів у вигляді ранкових заморозків і денної спеки. Підбираючи універсальні покришки, найчастіше споживачі зупиняються на шинах Toyo Extensa HP 2 і Toyo Open Country H / T II.

Як вибрати і купити шини Toyo в Україні

Інтернет-магазин Інфошина представляє не тільки кращий асортимент гуми Toyo, але також зручну систему підбору, оплати і доставки шин.

Скористайтеся фільтрами, щоб звузити коло пошуків і швидко відсіяти невідповідні варіанти. Визначте, який типорозмір, сезонність, вартість і тип повинні мати ваші майбутні шини Toyo. Система покаже моделі з оптимальними параметрами і вам залишиться тільки оформити замовлення і вказати спосіб доставки.

Для жителів великих міст України (Києва, Харкова і Львова) існує можливість самовивозу покришок. В інших випадках гума Toyo буде відправлена ​​поштою. Ви можете отримати новий комплект шин в найближчому поштовому відділенні або замовити адресну доставку.

✔️ Популярні типорозміри шин Toyo

Найпопулярніші типорозміри легкових шин 205/55 R16195/65 R15185/65 R14215/65 R16175/70 R13

✔️ Популярні діаметри шин Toyo

Найпопулярніші діаметри легкових шин R13R14R15R16R17R18

✔️ Популярні моделі літніх шин Toyo

ТОП-5 літніх моделей шин Toyo Toyo Proxes CF2Toyo NanoEnergy VanToyo Nano Energy 3Toyo Proxes C100Toyo Tranpath MPZ

✔️ Популярні моделі зимових шин Toyo

ТОП-5 зимових моделей шин Toyo Toyo Observe Garit GSi5Toyo Observe G3-IceToyo Snowprox S943Toyo Observe GSi6Toyo H09
По розміру
Ширина
Виберіть ширину
Популярні
Всі
Як дізнатися ширину шини?

Подивіться маркування на вже встановлених шинах або в керівництві до авто.

Розмір вказано так: 205/75 R16 91T, тут 205 є значенням ширини в міліметрах.

Скористайтеся підбором по авто

У цьому випадку відповідний типорозмір шин буде визначено автоматично.

Профіль
Виберіть профіль
Популярні
Всі
Як дізнатися висоту профілю шини?

Подивіться маркування на вже встановлених шинах або в керівництві до авто.

Розмір вказано так: 205/75 R16 91T, тут 75 є значенням висоти профілю в процентах.

Скористайтеся підбором по авто

У цьому випадку відповідний типорозмір шин буде визначено автоматично.

Діаметр
Виберіть діаметр
Популярні
Всі
Як дізнатися діаметр шини?

Подивіться маркування на вже встановлених шинах або в керівництві до авто.

Розмір вказано так: 205/75 R16 91T, тут 16 є значенням діаметра в дюймах.

Скористайтеся підбором по авто

У цьому випадку відповідний типорозмір шин буде визначено автоматично.

Скинути фільтри
По авто
Ціна
Вкажіть ціну
Від:
до:
Точно знаєте, скільки готові заплатити за нові покришки?

Задайте цей параметр за допомогою двох «повзунків» і побачите варіанти які підходять.

Сезон
Виберіть сезон
Чим відрізняються шини для різних сезонів?

Зимові покришки призначені для використання при температурі повітря нижче +5 градусів за Цельсієм

Літні шини ефективні в період, коли середньодобова температура перевищує +5 градусів Цельсія

Всесезонна гума зможе забезпечити безпеку при температурах не нижче -5 градусів за Цельсієм

Бренд
Виберіть виробника
У вас є конкретні вподобання щодо бренду?

У нас представлені товари декількох сотень торгових марок.

Вся продукція сертифікована, на неї поширюється офіційна гарантія від виробника.

×
Toyo
Тип автомобіля
Вирішили підібрати шини під конкретний тип авто?

Покришки для різних видів транспортних засобів мають свої особливості, від яких залежить безпека і ходові якості.

Скористайтеся підбором по авто

В такому випадку тип транспортного засобу буде визначено автоматично.

Скинути фільтри

Шини Toyo

? Як обрати

Як підібрати шини?
1. Подивіться розмір на боковині встановленої шини. Він наведений в такому вигляді: 205/55 R16.
2. Альтернативні варіанти розмірів покришок вказані в керівництві на автомобіль, на стійці кузова, дверях водія, на кришці паливного лючка або «бардачка».
3. Скористайтеся підбирачем по авто або фільтром на нашому сайті.

Toyo
543 відгуки
968 оцінок

Товарів з цим набором фільтрів не знайдено. Для скидання фільтрів, будь ласка натисніть "Скинути фільтри" і спробуйте задати інші параметри.

Купити шини Toyo Proxes CF2 195/65 R15 91H
Toyo Proxes CF2 195/65 R15 91H
Малайзія
2020
Артикул: 86615
Паливна ефективністьC
Зчеплення на мокрій поверхніB
Рівень шумності шини70 дБ
1347 грн
Діаметр:
R15
Тип Т/З:
легковий
Сезон:
літні
Бренд:
Toyo
Купити шини Toyo Nano Energy 3 175/70 R13 82T
Toyo Nano Energy 3 175/70 R13 82T
Артикул: 85559
1098 грн
Діаметр:
R13
Тип Т/З:
легковий
Сезон:
літні
Бренд:
Toyo
Купити шини Toyo Proxes CF2 185/65 R14 86H
Toyo Proxes CF2 185/65 R14 86H
Японія
Артикул: 103589
Паливна ефективністьC
Зчеплення на мокрій поверхніB
Рівень шумності шини70 дБ
1373 грн
Діаметр:
R14
Тип Т/З:
легковий
Сезон:
літні
Бренд:
Toyo
Купити шини Toyo Proxes CF2 205/55 R16 91V
Toyo Proxes CF2 205/55 R16 91V
Артикул: 61411
Паливна ефективністьC
Зчеплення на мокрій поверхніB
Рівень шумності шини70 дБ
2060 грн
Діаметр:
R16
Тип Т/З:
легковий
Сезон:
літні
Бренд:
Toyo
Купити шини Toyo Proxes CF2 185/60 R14 82H
Toyo Proxes CF2 185/60 R14 82H
Японія
2021
Артикул: 105075
Паливна ефективністьC
Зчеплення на мокрій поверхніB
Рівень шумності шини70 дБ
1135 грн
Діаметр:
R14
Тип Т/З:
легковий
Сезон:
літні
Бренд:
Toyo
Купити шини Toyo Proxes CF2 195/65 R14 89H
Toyo Proxes CF2 195/65 R14 89H
Артикул: 182053
2003 грн
Діаметр:
R14
Тип Т/З:
легковой
Сезон:
літні
Бренд:
Toyo
Купити шини Toyo Proxes CF2 205/45 R16 83H
Toyo Proxes CF2 205/45 R16 83H
Японія
2020
Артикул: 182054
2136 грн
Діаметр:
R16
Тип Т/З:
легковой
Сезон:
літні
Бренд:
Toyo
Купити шини Toyo Nano Energy 3 195/65 R15 91T
Toyo Nano Energy 3 195/65 R15 91T
Японія
Артикул: 92731
1347 грн
Діаметр:
R15
Тип Т/З:
легковий
Сезон:
літні
Бренд:
Toyo
Купити шини Toyo Proxes CF2 205/60 R16 92V
Toyo Proxes CF2 205/60 R16 92V
Малайзія
2020
Артикул: 61771
Паливна ефективністьC
Зчеплення на мокрій поверхніB
Рівень шумності шини70 дБ
1795 грн
Діаметр:
R16
Тип Т/З:
легковий
Сезон:
літні
Бренд:
Toyo
Купити шини Toyo Proxes CF2 205/55 R16 91H
Toyo Proxes CF2 205/55 R16 91H
Японія
Артикул: 61461
Паливна ефективністьC
Зчеплення на мокрій поверхніB
Рівень шумності шини70 дБ
1687 грн
Діаметр:
R16
Тип Т/З:
легковий
Сезон:
літні
Бренд:
Toyo
Купити шини Toyo Nano Energy 3 185/65 R14 86T
Toyo Nano Energy 3 185/65 R14 86T
Малайзія
2020
Артикул: 86213
1202 грн
Діаметр:
R14
Тип Т/З:
легковий
Сезон:
літні
Бренд:
Toyo
Купити шини Toyo Proxes CF2 185/65 R15 88H
Toyo Proxes CF2 185/65 R15 88H
Малайзія
2020
Артикул: 61514
Паливна ефективністьC
Зчеплення на мокрій поверхніB
Рівень шумності шини70 дБ
1341 грн
Діаметр:
R15
Тип Т/З:
легковий
Сезон:
літні
Бренд:
Toyo
Купити шини Toyo Observe Garit GSi5 175/70 R13 82Q
Toyo Observe Garit GSi5 175/70 R13 82Q
Японія
2020
Артикул: 117362
Паливна ефективністьF
Зчеплення на мокрій поверхніF
Рівень шумності шини71 дБ
1088 грн
Діаметр:
R13
Тип Т/З:
легковий
Сезон:
зимові
Бренд:
Toyo
Купити шини Toyo Observe Garit GSi5 185/65 R14 86Q
Toyo Observe Garit GSi5 185/65 R14 86Q
Артикул: 117225
1121 грн
Діаметр:
R14
Тип Т/З:
легковий
Сезон:
зимові
Бренд:
Toyo
Купити шини Toyo Observe Garit GSi5 185/65 R15 88Q
Toyo Observe Garit GSi5 185/65 R15 88Q
Японія
2020
Артикул: 117226
1264 грн
Діаметр:
R15
Тип Т/З:
легковий
Сезон:
зимові
Бренд:
Toyo
Купити шини Toyo Observe GSi6 195/65 R15 91H
Toyo Observe GSi6 195/65 R15 91H
Артикул: 208996
1889 грн
Діаметр:
R15
Тип Т/З:
легковий
Сезон:
зимові
Бренд:
Toyo
Купити шини Toyo Nano Energy 3 185/70 R14 88T
Toyo Nano Energy 3 185/70 R14 88T
Малайзія
2020
Артикул: 86235
1300 грн
Діаметр:
R14
Тип Т/З:
легковий
Сезон:
літні
Бренд:
Toyo
Купити шини Toyo Proxes CF2 Suv 215/65 R16 98H
Toyo Proxes CF2 Suv 215/65 R16 98H
Японія
2021
Артикул: 127711
2187 грн
Діаметр:
R16
Тип Т/З:
позашляховик
Сезон:
літні
Бренд:
Toyo
Купити шини Toyo Proxes CF2 215/65 R16 98H
Toyo Proxes CF2 215/65 R16 98H
Артикул: 103580
Паливна ефективністьC
Зчеплення на мокрій поверхніB
Рівень шумності шини70 дБ
2262 грн
Діаметр:
R16
Тип Т/З:
легковий
Сезон:
літні
Бренд:
Toyo
Купити шини Toyo Observe Garit GSi5 205/65 R15 94Q
Toyo Observe Garit GSi5 205/65 R15 94Q
Японія
2020
Артикул: 118895
1592 грн
Діаметр:
R15
Тип Т/З:
легковий
Сезон:
зимові
Бренд:
Toyo
Купити шини Toyo Observe Garit GSi5 175/65 R14 82Q
Toyo Observe Garit GSi5 175/65 R14 82Q
Артикул: 117250
1038 грн
Діаметр:
R14
Тип Т/З:
легковий
Сезон:
зимові
Бренд:
Toyo
Купити шини Toyo Observe Garit GSi5 265/65 R17 112S
Toyo Observe Garit GSi5 265/65 R17 112S
Японія
2020
Артикул: 65590
2831 грн
Діаметр:
R17
Тип Т/З:
позашляховик
Сезон:
зимові
Бренд:
Toyo
Купити шини Toyo H08 225/70 R15C 112/110S
Toyo H08 225/70 R15C 112/110S
Японія
Артикул: 57433
Паливна ефективністьF
Зчеплення на мокрій поверхніC
Рівень шумності шини72 дБ
2667 грн
Діаметр:
R15C
Тип Т/З:
легковантажний
Сезон:
літні
Бренд:
Toyo
Купити шини Toyo NanoEnergy Van 215/65 R16C 109/107T
Toyo NanoEnergy Van 215/65 R16C 109/107T
Артикул: 180325
2662 грн
Діаметр:
R16C
Тип Т/З:
легковантажний
Сезон:
літні
Бренд:
Toyo
Останні відгуки про Toyo
 • Антон
  13.06.21 00:58

  Toyo Observe Garit G2S

  От езды на этих шинах - только положительные эмоции как на сухом, так и на мокром покрытии. Особенно хороши эти шины на выезде из нечищенного двора, отличное сцепление на льду под снежной кашей. На снегу выгребает отлично. Сначала, сразу после установки, резина немного шумновата, но позже она обкатывается и не так слышно.

  Плюси: Хорошее сцепление и тяга в снегу, снежной каше, на льду.

  Мінуси: Шумная вначале.

 • Остап
  13.06.21 00:58

  Toyo Open Country G-02 Plus

  Недавно снял этот комплект (пробег за зиму 2000 км). По итогу: идеальное снежное и ледяное сцепление, сухой асфальт сцепляются неплохо, мокрый - хуже, шум - средний, комфорт неплохой. По цене и качеству хорошая альтернатива более дорогим премиальным моделям.

 • Artem
  06.06.21 13:46

  Toyo Proxes CF2

  Хочу купить резину 205/55 R16 Toyo Proxes CF2. Какого года и недели шины?

 • Юрий
  30.05.21 00:58

  Toyo Proxes Comfort

  Пока рано точно говорить, но пока шины мне нравятся. Еще не было жаркой погоды, поэтому не знаю, как они на горячей дороге. Но в сухую погоду и дождь замечаний нет. Качество резины и протектора нравится, комфорт и шум нормальные.

 • Иван
  28.05.21 00:58

  Toyo Proxes Sport SUV

  Езжу на этих шинах с начала сезона. В небольшой дождь держит дорогу как сухую, по сухому вообще отлично: устойчивость и сцепление как на рельсах. У меня тяжелый внедорожник, эти шины очень хорошо подошли, машина едет мягче и комфортнее, чем до этого с родной резиной.

 • Илья
  06.05.21 00:58

  Toyo Extensa HP

  Отличная резина. Кто хочет от езды в основном комфорта, есть смысл покупать именно эту модель. Скоростные качества у нее не самые лучшие, поэтому любителям погонять может быть неинтересно. Сцепление, торможение и управляемость в сухих и мокрых условиях хорошие.

 • Максим
  26.04.21 00:58

  Toyo Proxes R40

  Купил эти шины год назад, уже 10000 отъездил, жаловаться не на что: цепкие шины на сухом и мокром асфальте, хорошая тяга на снегу, неплохо на льду (не так, как зимние все равно). Комфорт и безопасность - оптимальный баланс, еще и цена доступная!

 • Юрій
  22.04.21 20:28

  Toyo Open Country A/T Plus

  Усі відзиви - брехня. Резина тільки для хороших доріг і легкого бездоріжжя. В болоті, глині, снігу - безкорисна.

  Плюси: Тиха, м'яка, стійка до зношування.

  Мінуси: Не підійде до поїздок на рибалку по болотяних дорогах. Не виходить з колії.

 • Михаил
  20.04.21 00:58

  Toyo Open Country A33

  Недорогие, надежные и удобные шины. Комфорт понравился с первого дня использования, хотя для скользкой дороги не советую - лучше зимние, желательно шипованные. Тяга в снегу неплохая, хотя в очень глубокие сугробы не заезжал, так как езжу в основном по прочищенным дорогам и трассе. Сухой и мокрый асфальт шумнее, чем летние, но неплохо.

  Плюси: Хорошее сцепление на асфальте, тяга на льду, комфорт.

  Мінуси: Сцепление на льду, шумные на летней дороге.

 • Николай
  20.04.21 00:58

  Toyo Open Country A20A

  Шины устойчивые, цепкие, управляемые на любой дороге. Хорошо отбалансировались, идеально сели на мою машину, как будто они всегда там были, даже не пришлось долго обкатывать. Резина прочная, должна долго служить, пока только 3 месяца езжу.