Автомобільні шини Toyo: відмінна якість, бездоганний комфорт

Протягом багатьох років японський шинний бренд Тойо є одним з найпопулярніших виробників у всьому світі. Шини Тойо користуються широким попитом, продукція компанії активно реалізується в Європі і Азії, Сполучених Штатах і багатьох інших країнах. Численні відгуки говорять не тільки про чудові їздові характеристики, але також про стильний дизайн і довговічність літніх і зимових шин Тойо.

Історія компанії починається в 1943 році, проте справжній прорив чекав її в серпні 1945-го. Засновник, Рікімацу Томіхіса, ухвалив доленосне рішення про злиття молодого підприємства з іншим брендом, який виготовляє автогуму. В результаті, з'явився бренд Toyo Tires & Rubber Co., Ltd, який швидко і впевнено завоював міцні позиції на міжнародному ринку.

Вже через чотири роки Toyo Tires вийшли на Осакську біржу, в 1955 р - в Токіо, а в 1961 р - в Нагої. Одночасно компанія нарощує масштаби виробництва, будуються додаткові заводи як в Японії, так і в інших країнах. Сьогодні бренд Тойо має представництва більш ніж в ста країнах по всій земній кулі.

Прагнення до інновацій і технологічної досконалості закріплено в самій місії компанії: виробник приділяє пильну увагу розвитку підприємницького і творчого духу за допомогою впровадження прогресивної культури і створення максимальної цінності для всіх, з ким працює.

Бренд Toyo: майбутнє починається сьогодні

Центральний офіс, «серце», компанії розташований в японському місті Ітамі. Автомобільна гума Toyo розробляється і виробляється на двох заводах в Японії, а також Північній Америці, Малайзії та Китаї.

При тому, що ключовою сферою діяльності бренду є створення першокласних шин, Toyo також виступає виробником і постачальником автомобільних компонентів і технологій, хімічної продукції і препаратів.

Розробки нових продуктів під керівництвом кращих фахівців галузі ведуться у власному технічному центрі Тойо, обладнаному за останнім словом техніки. Там же здійснюють випробування і тестування зразків: за допомогою комп'ютерного моделювання Т-mode прогнозують, як будуть вести себе покришки в різних погодних умовах і ситуаціях на дорозі. Цікаво, що дана методика допомагає відстежити швидкість і характер зносу гуми Тойо, її стійкість до аквапланування, рівень акустичного та механічного комфорту. Фінальні випробування літніх шин Toyo проводяться на спеціальному полігоні в Міядзакі, а зимових - в Хоккайдо.

Однією з важливих сфер діяльності компанії є участь в безлічі гоночних заходів. Отримуючи доступ до унікальної інформації, фахівці Toyo можуть винаходити нові технології, виготовляти унікальні матеріали і втілювати в життя найнеймовірніші концепції. Яскравим прикладом є високопродуктивні низькопрофільні шини Тойо з великим посадковим діаметром. В кінці 2000-х були випущені легкові моделі з отворами на 26 і 28 дюймів, а пізніше - з посадочним діаметром 30 дюймів.

Не менш вражаючими стали розробки в області спортивних вантажних шин.

Заслуги Toyo були неодноразово відзначені високими і престижними нагородами: кілька років поспіль журнал Tire Review визнавав бренд кращим американським дилером. Крім того, експерти високо оцінили характеристики легкових та легковантажних шин бренду.

Детальніше про технології та методики Toyo

Ми вже згадували про технологію Т-Mode, яка дозволяє майстрам Тойо моделювати максимально продуктивні і функціональні протекторні малюнки. Однак в арсеналі японського виробника також присутня безліч інших унікальних методик, які підвищують якість експлуатаційних властивостей гуми.

Е-balance - одна з них. Вона застосовується при проектуванні вантажних покришок, які використовуються в комерційних цілях. Очевидно, що такі шини Toyo піддаються значно більшому навантаженню в порівнянні зі звичайними покришками. Тому вони повинні бути витривалими, міцними і надійними. Гума Toyo, створена із застосуванням технології Е-balance, може похвалитися тривалим терміном служби, рівномірним розподілом навантаження в плямі контакту (рівномірний знос протектора), раціональною витратою палива.

Автошини Тойо для вимогливих до якості автомобілістів виготовляються за технологією Silent Wall. Суть методики полягає в нанесенні додаткової дрібної насічки на стінки канавок. Таким чином вдається розбити потік повітря, що проходить через покришки в процесі руху і запобігти появи шуму.

Гума Тойо на будь-який сезон

Власники самих різних типів транспорту можуть легко підібрати покришки з каталогу бренду для використання протягом усього року. Виробник пропонує великий вибір літніх, зимових і всесезонних моделей для легкових та легковантажних автомобілів, позашляховиків і кросоверів, а також багатотонних вантажівок і навіть спецтехніки.

Залежно від призначення гума Тойо отримує більш або менш рельєфний дизайн. Крім того, покришки для різних сезонів виготовляють зі спеціальних полімерних сумішей. Як правило, зимові шини Тойо відрізняються досить високою пластичністю. Це результат роботи морозостійких присадок, які захищають компаунд від замерзання при екстремально низьких температурах.

Проектуючи дизайн кожної зимової автошини Тойо, інженери намагаються оптимізувати тягово-зчіпні властивості моделі на снігу і льоду, а також запобігти будь-якого ковзання. Для цього вони оснащують протектор безліччю зацепних крайок, різноспрямованих дренажних каналів і ламелей. Щоб максимально убезпечити автомобіль від пробуксовок при їзді по бездоріжжю варто купити гуму Toyo з шипами. Найбільш популярними можна назвати моделі Toyo Observe Garit GIZ та Тoyo Snowprox S943.

У порівнянні із зимовою літня гума Toyo може здатися більш щільною, навіть жорсткою. Однак це необхідно, щоб автомобіль міг витримати тривалі подорожі по розпеченому на сонці асфальту. Більш того, літні покришки демонструють підвищену динамічність і знижений опір коченню. Серед покупців Інфошини найбільш затребуваними виявилися покришки Proxes CF2 і Nano Energy 3.

Багато українських автолюбителів в міжсезоння вважають за краще їздити на всесезонній гумі Toyo. Так вони страхують себе від несподіваних погодних сюрпризів у вигляді ранкових заморозків і денної спеки. Підбираючи універсальні покришки, найчастіше споживачі зупиняються на шинах Toyo Extensa HP 2 і Toyo Open Country H / T II.

Як вибрати і купити шини Toyo в Україні

Інтернет-магазин Інфошина представляє не тільки кращий асортимент гуми Toyo, але також зручну систему підбору, оплати і доставки шин.

Скористайтеся фільтрами, щоб звузити коло пошуків і швидко відсіяти невідповідні варіанти. Визначте, який типорозмір, сезонність, вартість і тип повинні мати ваші майбутні шини Toyo. Система покаже моделі з оптимальними параметрами і вам залишиться тільки оформити замовлення і вказати спосіб доставки.

Для жителів великих міст України (Києва, Харкова і Львова) існує можливість самовивозу покришок. В інших випадках гума Toyo буде відправлена ​​поштою. Ви можете отримати новий комплект шин в найближчому поштовому відділенні або замовити адресну доставку.

✔️ Популярні типорозміри шин Toyo

Найпопулярніші типорозміри легкових шин 205/55 R16195/65 R15185/65 R14215/65 R16175/70 R13

✔️ Популярні діаметри шин Toyo

Найпопулярніші діаметри легкових шин R13R14R15R16R17R18

✔️ Популярні моделі літніх шин Toyo

ТОП-5 літніх моделей шин Toyo Toyo Proxes CF2Toyo NanoEnergy VanToyo Nano Energy 3Toyo Proxes C100Toyo Tranpath MPZ

✔️ Популярні моделі зимових шин Toyo

ТОП-5 зимових моделей шин Toyo Toyo Observe Garit GSi5Toyo Observe G3-IceToyo Observe GSi6Toyo Snowprox S943Toyo H09
По розміру
Ширина
Виберіть ширину
Популярні
Всі
Як дізнатися ширину шини?

Подивіться маркування на вже встановлених шинах або в керівництві до авто.

Розмір вказано так: 205/75 R16 91T, тут 205 є значенням ширини в міліметрах.

Скористайтеся підбором по авто

У цьому випадку відповідний типорозмір шин буде визначено автоматично.

Профіль
Виберіть профіль
Популярні
Всі
Як дізнатися висоту профілю шини?

Подивіться маркування на вже встановлених шинах або в керівництві до авто.

Розмір вказано так: 205/75 R16 91T, тут 75 є значенням висоти профілю в процентах.

Скористайтеся підбором по авто

У цьому випадку відповідний типорозмір шин буде визначено автоматично.

Діаметр
Виберіть діаметр
Популярні
Всі
Як дізнатися діаметр шини?

Подивіться маркування на вже встановлених шинах або в керівництві до авто.

Розмір вказано так: 205/75 R16 91T, тут 16 є значенням діаметра в дюймах.

Скористайтеся підбором по авто

У цьому випадку відповідний типорозмір шин буде визначено автоматично.

Скинути фільтри
По авто
Ціна
Вкажіть ціну
Від:
до:
Точно знаєте, скільки готові заплатити за нові покришки?

Задайте цей параметр за допомогою двох «повзунків» і побачите варіанти які підходять.

Сезон
Виберіть сезон
Чим відрізняються шини для різних сезонів?

Зимові покришки призначені для використання при температурі повітря нижче +5 градусів за Цельсієм

Літні шини ефективні в період, коли середньодобова температура перевищує +5 градусів Цельсія

Всесезонна гума зможе забезпечити безпеку при температурах не нижче -5 градусів за Цельсієм

Бренд
Виберіть виробника
У вас є конкретні вподобання щодо бренду?

У нас представлені товари декількох сотень торгових марок.

Вся продукція сертифікована, на неї поширюється офіційна гарантія від виробника.

×
Toyo
Тип автомобіля
Вирішили підібрати шини під конкретний тип авто?

Покришки для різних видів транспортних засобів мають свої особливості, від яких залежить безпека і ходові якості.

Скористайтеся підбором по авто

В такому випадку тип транспортного засобу буде визначено автоматично.

Скинути фільтри

Шини Toyo

? Як обрати

Як підібрати шини?
1. Подивіться розмір на боковині встановленої шини. Він наведений в такому вигляді: 205/55 R16.
2. Альтернативні варіанти розмірів покришок вказані в керівництві на автомобіль, на стійці кузова, дверях водія, на кришці паливного лючка або «бардачка».
3. Скористайтеся підбирачем по авто або фільтром на нашому сайті.

Toyo
551 відгук
1115 оцінок

Товарів з цим набором фільтрів не знайдено. Для скидання фільтрів, будь ласка натисніть "Скинути фільтри" і спробуйте задати інші параметри.

Купити шини Toyo Observe G3-Ice 275/55 R20 117T (под шип)
 • Акція
Toyo Observe G3-Ice 275/55 R20 117T (под шип)
Японія
2020
Артикул: 119778
3966 грн 3887 грн
Діаметр:
R20
Тип Т/З:
позашляховик
Сезон:
зимові
Бренд:
Toyo
Купити шини Toyo Proxes CF2 185/60 R14 82H
Toyo Proxes CF2 185/60 R14 82H
Японія
2021
Артикул: 105075
Паливна ефективністьC
Зчеплення на мокрій поверхніB
Рівень шумності шини70 дБ
1379 грн
Діаметр:
R14
Тип Т/З:
легковий
Сезон:
літні
Бренд:
Toyo
Купити шини Toyo Proxes CF2 205/55 R16 91V
Toyo Proxes CF2 205/55 R16 91V
Артикул: 61411
Паливна ефективністьC
Зчеплення на мокрій поверхніB
Рівень шумності шини70 дБ
1916 грн
Діаметр:
R16
Тип Т/З:
легковий
Сезон:
літні
Бренд:
Toyo
Купити шини Toyo Snowprox S943 195/65 R15 91T
Toyo Snowprox S943 195/65 R15 91T
Артикул: 50813
Паливна ефективністьE
Зчеплення на мокрій поверхніC
Рівень шумності шини70 дБ
1779 грн 1761 грн
Діаметр:
R15
Тип Т/З:
легковий
Сезон:
зимові
Бренд:
Toyo
Купити шини Toyo Nano Energy 3 185/65 R14 86T
Toyo Nano Energy 3 185/65 R14 86T
Артикул: 86213
Паливна ефективністьC
Зчеплення на мокрій поверхніC
Рівень шумності шини69 дБ
1625 грн
Діаметр:
R14
Тип Т/З:
легковий
Сезон:
літні
Бренд:
Toyo
Купити шини Toyo Observe GSi6 195/65 R15 91H
Toyo Observe GSi6 195/65 R15 91H
Японія
2021
Артикул: 208996
1724 грн 1707 грн
Діаметр:
R15
Тип Т/З:
легковий
Сезон:
зимові
Бренд:
Toyo
Купити шини Toyo Observe Garit GSi5 185/65 R14 86Q
Toyo Observe Garit GSi5 185/65 R14 86Q
Артикул: 117225
1256 грн 1243 грн
Діаметр:
R14
Тип Т/З:
легковий
Сезон:
зимові
Бренд:
Toyo
Купити шини Toyo Observe Garit GSi5 175/70 R13 82Q
Toyo Observe Garit GSi5 175/70 R13 82Q
Артикул: 117362
Паливна ефективністьF
Зчеплення на мокрій поверхніF
Рівень шумності шини71 дБ
1226 грн 1214 грн
Діаметр:
R13
Тип Т/З:
легковий
Сезон:
зимові
Бренд:
Toyo
Купити шини Toyo Observe Garit GSi5 185/65 R15 88Q
Toyo Observe Garit GSi5 185/65 R15 88Q
Артикул: 117226
1363 грн 1349 грн
Діаметр:
R15
Тип Т/З:
легковий
Сезон:
зимові
Бренд:
Toyo
Купити шини Toyo Nano Energy 3 175/65 R14 82T
Toyo Nano Energy 3 175/65 R14 82T
Артикул: 85703
Паливна ефективністьC
Зчеплення на мокрій поверхніC
Рівень шумності шини69 дБ
1524 грн
Діаметр:
R14
Тип Т/З:
легковий
Сезон:
літні
Бренд:
Toyo
Купити шини Toyo Proxes CF2 Suv 215/65 R16 98H
Toyo Proxes CF2 Suv 215/65 R16 98H
Японія
Артикул: 127711
Паливна ефективністьC
Зчеплення на мокрій поверхніB
Рівень шумності шини69 дБ
2289 грн
Діаметр:
R16
Тип Т/З:
легковий
Сезон:
літні
Бренд:
Toyo
Купити шини Toyo Proxes CF2 215/65 R16 98H
Toyo Proxes CF2 215/65 R16 98H
Артикул: 103580
Паливна ефективністьC
Зчеплення на мокрій поверхніB
Рівень шумності шини70 дБ
2563 грн
Діаметр:
R16
Тип Т/З:
легковий
Сезон:
літні
Бренд:
Toyo
Купити шини Toyo Observe GSi6 205/55 R16 94H
Toyo Observe GSi6 205/55 R16 94H
Японія
Артикул: 192534
2075 грн 2054 грн
Діаметр:
R16
Тип Т/З:
легковий
Сезон:
зимові
Бренд:
Toyo
Купити шини Toyo Observe Garit GSi5 175/65 R14 82Q
Toyo Observe Garit GSi5 175/65 R14 82Q
Японія
2020
Артикул: 117250
1166 грн 1154 грн
Діаметр:
R14
Тип Т/З:
легковий
Сезон:
зимові
Бренд:
Toyo
Купити шини Toyo Observe Garit GSi5 205/65 R15 94Q
Toyo Observe Garit GSi5 205/65 R15 94Q
Японія
2020
Артикул: 118895
1753 грн 1735 грн
Діаметр:
R15
Тип Т/З:
легковий
Сезон:
зимові
Бренд:
Toyo
Купити шини Toyo NanoEnergy Van 215/65 R16C 109/107T
Toyo NanoEnergy Van 215/65 R16C 109/107T
Японія
Артикул: 180325
2717 грн
Діаметр:
R16C
Тип Т/З:
легковантажний
Сезон:
літні
Бренд:
Toyo
Купити шини Toyo H08 225/70 R15C 112/110S
Toyo H08 225/70 R15C 112/110S
Японія
Артикул: 57433
Паливна ефективністьF
Зчеплення на мокрій поверхніC
Рівень шумності шини72 дБ
2464 грн
Діаметр:
R15C
Тип Т/З:
легковантажний
Сезон:
літні
Бренд:
Toyo
Купити шини Toyo Observe G3-Ice 185/60 R14 82T (шип)
Toyo Observe G3-Ice 185/60 R14 82T (шип)
Артикул: 91057
1244 грн 1232 грн
Діаметр:
R14
Тип Т/З:
легковий
Сезон:
зимові
Бренд:
Toyo
Купити шини Toyo Observe GSi6 215/60 R16 95H
Toyo Observe GSi6 215/60 R16 95H
Японія
2021
Артикул: 212171
2469 грн 2444 грн
Діаметр:
R16
Тип Т/З:
легковий
Сезон:
зимові
Бренд:
Toyo
Купити шини Toyo NanoEnergy Van 235/65 R16C 115/113S
Toyo NanoEnergy Van 235/65 R16C 115/113S
Японія
Артикул: 187503
3245 грн
Діаметр:
R16C
Тип Т/З:
легкогрузовой
Сезон:
літні
Бренд:
Toyo
Купити шини Toyo Observe GSi6 205/60 R16 92H
Toyo Observe GSi6 205/60 R16 92H
Японія
2021
Артикул: 208947
2341 грн 2318 грн
Діаметр:
R16
Тип Т/З:
легковий
Сезон:
зимові
Бренд:
Toyo
Купити шини Toyo NanoEnergy Van 205/65 R16C 107T
Toyo NanoEnergy Van 205/65 R16C 107T
Японія
Артикул: 180324
Паливна ефективністьC
Зчеплення на мокрій поверхніB
Рівень шумності шини70 дБ
2698 грн
Діаметр:
R16C
Тип Т/З:
легковантажний
Сезон:
літні
Бренд:
Toyo
Купити шини Toyo NanoEnergy Van 225/70 R15C 112/110S
Toyo NanoEnergy Van 225/70 R15C 112/110S
Артикул: 182048
2622 грн
Діаметр:
R15C
Тип Т/З:
легковантажний
Сезон:
літні
Бренд:
Toyo
Купити шини Toyo NanoEnergy Van 225/75 R16C 121R
Toyo NanoEnergy Van 225/75 R16C 121R
Японія
Артикул: 182050
Паливна ефективністьC
Зчеплення на мокрій поверхніB
Рівень шумності шини70 дБ
3080 грн
Діаметр:
R16C
Тип Т/З:
легковантажний
Сезон:
літні
Бренд:
Toyo
Останні відгуки про Toyo
 • Александр
  25.10.21 22:36

  Toyo Nano Energy 3

  Купил в мае 2021 г, отъездил первый сезон: отлично балансируются, тихие и мягкие. Рекомендую !

  Плюси: Мягкие и тихие, отлично держат дорогу.

  Мінуси: Нет

 • Вадим
  25.10.21 08:27

  Toyo Open Country W/T

  Хорошие шины, достойно ведут себя и на снегу,и на льду и на мокрой дороге, не шумные, но есть одно но, - при плюсовой погоде больше 13 градусов, весной при резком потеплении, уже разбивал на ямах эти 3 шины , потом куплял этот же бренд, чтобы иметь возможность ездить на полном комплекте. Может это и не есть негативная особенность этих шин, но на летней резине Bridgestone езжу больше 10 лет и без проблем, хотя попадал и в худшие ямы, а на этой только 8й год(((

  Плюси: Малошумная, держит дорогу нормально на снегу, льду и мокром покрытии

  Мінуси: При плюсовой погоде на ямах может быть повреждена

 • Олег
  23.10.21 15:58

  Toyo Observe GSi6

  Пользуюсь Toyo липучкой как только вышла с 2007года на всех машинах лучше резины цена качество нет. Кстати Toyo первые добавили скорлупу грецкого ореха и кремний в резину и получили : липучку.

  Плюси: Хорошо

  Мінуси: нет

 • Павел
  28.09.21 20:44

  Toyo Observe G3-Ice

  Когда будет в продаже?

 • Богдан
  10.07.21 11:41

  Toyo Proxes CF2

  Доброго дня. Летняя шина Toyo Proxes CF2 195/65R15 91H Який рік виробництва? І яка страна виробництва?

 • Остап
  13.06.21 00:58

  Toyo Open Country G-02 Plus

  Недавно снял этот комплект (пробег за зиму 2000 км). По итогу: идеальное снежное и ледяное сцепление, сухой асфальт сцепляются неплохо, мокрый - хуже, шум - средний, комфорт неплохой. По цене и качеству хорошая альтернатива более дорогим премиальным моделям.

 • Антон
  13.06.21 00:58

  Toyo Observe Garit G2S

  От езды на этих шинах - только положительные эмоции как на сухом, так и на мокром покрытии. Особенно хороши эти шины на выезде из нечищенного двора, отличное сцепление на льду под снежной кашей. На снегу выгребает отлично. Сначала, сразу после установки, резина немного шумновата, но позже она обкатывается и не так слышно.

  Плюси: Хорошее сцепление и тяга в снегу, снежной каше, на льду.

  Мінуси: Шумная вначале.

 • Юрий
  30.05.21 00:58

  Toyo Proxes Comfort

  Пока рано точно говорить, но пока шины мне нравятся. Еще не было жаркой погоды, поэтому не знаю, как они на горячей дороге. Но в сухую погоду и дождь замечаний нет. Качество резины и протектора нравится, комфорт и шум нормальные.

 • Иван
  28.05.21 00:58

  Toyo Proxes Sport SUV

  Езжу на этих шинах с начала сезона. В небольшой дождь держит дорогу как сухую, по сухому вообще отлично: устойчивость и сцепление как на рельсах. У меня тяжелый внедорожник, эти шины очень хорошо подошли, машина едет мягче и комфортнее, чем до этого с родной резиной.

 • Илья
  06.05.21 00:58

  Toyo Extensa HP

  Отличная резина. Кто хочет от езды в основном комфорта, есть смысл покупать именно эту модель. Скоростные качества у нее не самые лучшие, поэтому любителям погонять может быть неинтересно. Сцепление, торможение и управляемость в сухих и мокрых условиях хорошие.