Автогума Белшина: раціональний вибір економного автовласника

Продукція білоруського шинного виробника Белшина користується широким попитом серед українських автолюбителів. Поряд з відмінним вибором шин для самих різних типів транспорту компанія пропонує дійсно високу якість і цілком демократичну цінову політику.

Гума Белшина може похвалитися міцним каркасом, сучасною полімерною сумішшю і ретельно продуманими, виваженими до найдрібніших деталей протекторними малюнками.

ВАТ Белшина: початок шляху

Перші кроки по створенню шинного комбінату в білоруському місті Бобруйськ були зроблені ще в 1963 році, проте безпосередньо будівництво було розпочато лише через два роки. Після того, як в 1968 році був готовий блок механічних виробництв, з'явилася можливість відпрацьовувати нові методики виробництва гуми, також було вирішено приступити до навчання майбутніх працівників.

Перші шини Белшина з'явилися в 1971 році, це були великогабаритні колеса для «БілАЗа». До кінця 70-х було розпочато масовий випуск покришок.

Цікаво, що знайома нам сьогодні назва компанії з'явилася в 1992 році, раніше підприємство мало ім'я «Бобруйскшина».

Досягнення компанії

У сучасному асортименті Belshina можна побачити моделі, створені для оснащення легкових та легковантажних авто, позашляховиків і кросоверів, багатотонних вантажівок, автобусів, електротранспорту, а також сільськогосподарської, дорожньої та будівельної техніки. В цілому виробник пропонує шини Белшина більш ніж в 300 типорозмірах. Орієнтуючись на міжнародний ринок, компанія дотримується всіх необхідних норм і стандартів. Наявність сертифікатів говорить про сучасну систему менеджменту, суворий контроль якості на всіх етапах, а також про те, що на заводах виконуються всі вимоги норм безпеки. Виробнича структура складається з заводу великогабаритних шин, заводу масової гуми, підприємства з виготовлення великогабаритних покришок, а також механічного заводу і додаткових організацій.

Ціни на гуму Белшина відмінно підходить приватним автовласникам і тим, хто розпоряджається цілими автопарками. Вдале поєднання високих експлуатаційних властивостей і відносно низької вартості дозволило компанії налагодити ділові відносини більш ніж з 70-ма країнами. У їх числі країни СНД, Європа і Близький Схід, Азія і Африка. Велика частина продукції, близько 60%, відправляється в Росію.

Відмінні характеристики шин підтверджують численні відгуки про гуму Белшина, а також нагороди і дипломи: компанія неодноразово нагороджувалася титулом «Бренд року» (2012, 2013, 2014, 2015), а також була названа експортером року (2014 року) і удостоєна звання «Народної марки» (2014 2017).

Покришки Белшина: основні типи гуми, їх властивості та особливості

Каталог білоруського виробника розділений на кілька розділів:

Легкова гума Белшина призначена для їзди по дорогах загального користування, вона відрізняється високою міцністю і динамічністю. Прагнучи забезпечити автомобілістам максимально можливий рівень комфорту і безпеки, виробник з кожним роком вдосконалює і покращує свою продукцію. Завдяки застосуванню нових матеріалів і спеціальних компонентів знижується вага шин. Це веде до зниження опору коченню і, відповідно, до більш економного використання палива, а також до скорочення шкідливих викидів в атмосферу.

Важливими властивостями легкових шин Белшина виступають маневреність, швидка реакція на команди керма, точне входження в повороти, висока ефективність гальмування на сухій і мокрій дорозі (особливо в екстрених ситуаціях).

Для їзди на мікроавтобусі, фургоні або пікапі необхідно купити шини Белшина з більш міцним каркасом. Такі покришки мають підвищену вантажопідйомність, вони прекрасно витримують вагу самого автомобіля, його пасажирів та вантажу. У списку їх переваг надзвичайно висока витривалість, довговічність, стійкість до механічних пошкоджень (проколів, порізів, розривів), відмінне зчеплення з дорожньою поверхнею.

Вантажна гума Belshina може похвалитися ще більш високою міцністю і витривалістю. Такі покришки отримують міцний металлокаркас, а боковини армовані спеціальними волокнами. Компанія надає всі можливі варіанти вантажних шин: для рульової, провідної і причіпної осей, а також універсальні моделі.

Особливості будови гуми Белшина для спецтехніки обумовлені призначенням шин і конструкцією самої техніки. Покришки для тракторів, посівних і збиральних машин мають унікальні протекторні малюнки з великими ребрами і широкими дренажними каналами. Кращі інженери за допомогою комп'ютерних технологій проектують малюнки таким чином, щоб покришки створювали якомога менший тиск на грунт і не знижували її родючість.

Особливості будови гуми Белшина для спецтехніки обумовлені призначенням шин і конструкцією самої техніки. Покришки для тракторів, посівних і збиральних машин мають унікальні протекторні малюнки з великими ребрами і широкими дренажними каналами. Кращі інженери за допомогою комп'ютерних технологій проектують малюнки таким чином, щоб покришки створювали якомога менший тиск на грунт і не знижували її родючість.

Особливою гордістю компанії Белшина стали численні великогабаритні моделі (посадковий діаметр 20 дюймів і більше), а також надвеликогабаритні шини з діаметрами посадочних отворів до 63 дюймів. Такі покришки використовуються для оснащення кар'єрних і позашляхових автомобілів, самоскидів, автонавантажувачів, автогрейдерів.

Як вибрати купити гуму Белшина в інтернет-магазині

Для вашої зручності всі покришки на сайті Інфошна згруповані в добірки за тими чи іншими критеріями. Скористайтеся системою фільтрів, щоб швидко впорядкувати моделі і вигідно купити Белшина в Україні.

Поряд з вибором типорозміру ви можете відфільтрувати шини по сезонної приналежності: до ваших послуг першокласна зимова, всесезонна і літня гума Белшина. Покришки для літа відрізняються динамічністю і витривалістю, за рахунок термостійких присадок їх компаунд легко витримує тривалі подорожі по гарячому асфальту (Белшина Бел-256 Artmotion, Белшина Бел-274 Artmotion).

У каталозі представлені також всесезонні шини Белшина, купити їх можна для осінніх або весняних місяців (Белшина Бел-119, Белшина Би-522).

Зимова гума Белшина характеризується пластичністю, стійкістю до морозу і відмінним зчепленням з засніженій або зледенілій трасою (Белшина Бел-337 Artmotion Snow, Белшина Бел-357 Artmotion Snow).

Будь-які вибрані вами шини будуть якнайшвидше відправлені до вашого міста за допомогою кращих поштових служб країни. Ви зможете отримати вашу гуму Белшина у відділенні транспортної компанії або заздалегідь обумовити адресну доставку. Також можливий самовивіз з точок видачі в Києві, Харкові, Львові, Одесі чи Дніпрі.

✔️ Популярні типорозміри шин Белшина

Найпопулярніші типорозміри легкових шин 205/55 R16195/65 R15185/65 R14215/65 R16175/70 R13

✔️ Популярні діаметри шин Белшина

Найпопулярніші діаметри легкових шин R13R14R15R16R17R18

✔️ Популярні моделі літніх шин Белшина

✔️ Популярні моделі зимових шин Белшина

По розміру
Ширина
Виберіть ширину
Популярні
Всі
Як дізнатися ширину шини?

Подивіться маркування на вже встановлених шинах або в керівництві до авто.

Розмір вказано так: 205/75 R16 91T, тут 205 є значенням ширини в міліметрах.

Скористайтеся підбором по авто

У цьому випадку відповідний типорозмір шин буде визначено автоматично.

Профіль
Виберіть профіль
Популярні
Всі
Як дізнатися висоту профілю шини?

Подивіться маркування на вже встановлених шинах або в керівництві до авто.

Розмір вказано так: 205/75 R16 91T, тут 75 є значенням висоти профілю в процентах.

Скористайтеся підбором по авто

У цьому випадку відповідний типорозмір шин буде визначено автоматично.

Діаметр
Виберіть діаметр
Популярні
Всі
Як дізнатися діаметр шини?

Подивіться маркування на вже встановлених шинах або в керівництві до авто.

Розмір вказано так: 205/75 R16 91T, тут 16 є значенням діаметра в дюймах.

Скористайтеся підбором по авто

У цьому випадку відповідний типорозмір шин буде визначено автоматично.

Скинути фільтри
По авто
Ціна
Вкажіть ціну
Від:
до:
Точно знаєте, скільки готові заплатити за нові покришки?

Задайте цей параметр за допомогою двох «повзунків» і побачите варіанти які підходять.

Сезон
Виберіть сезон
Чим відрізняються шини для різних сезонів?

Зимові покришки призначені для використання при температурі повітря нижче +5 градусів за Цельсієм

Літні шини ефективні в період, коли середньодобова температура перевищує +5 градусів Цельсія

Всесезонна гума зможе забезпечити безпеку при температурах не нижче -5 градусів за Цельсієм

Бренд
Виберіть виробника
У вас є конкретні вподобання щодо бренду?

У нас представлені товари декількох сотень торгових марок.

Вся продукція сертифікована, на неї поширюється офіційна гарантія від виробника.

×
Белшина
Тип автомобіля
Вирішили підібрати шини під конкретний тип авто?

Покришки для різних видів транспортних засобів мають свої особливості, від яких залежить безпека і ходові якості.

Скористайтеся підбором по авто

В такому випадку тип транспортного засобу буде визначено автоматично.

Скинути фільтри

Шини Белшина

? Як обрати

Як підібрати шини?
1. Подивіться розмір на боковині встановленої шини. Він наведений в такому вигляді: 205/55 R16.
2. Альтернативні варіанти розмірів покришок вказані в керівництві на автомобіль, на стійці кузова, дверях водія, на кришці паливного лючка або «бардачка».
3. Скористайтеся підбирачем по авто або фільтром на нашому сайті.

Белшина
274 відгуки
404 оцінки

Товарів з цим набором фільтрів не знайдено. Для скидання фільтрів, будь ласка натисніть "Скинути фільтри" і спробуйте задати інші параметри.

Купити шини Белшина Бел-337 Artmotion Snow 195/65 R15 91T
Белшина Бел-337 Artmotion Snow 195/65 R15 91T
Білорусь
2021
Артикул: 116733
1007 грн
Діаметр:
R15
Тип Т/З:
легковий
Сезон:
зимові
Бренд:
Белшина
Купити шини Белшина Бел-347 Artmotion Snow 175/70 R13 82T
Белшина Бел-347 Artmotion Snow 175/70 R13 82T
Білорусь
Артикул: 91154
815 грн
Діаметр:
R13
Тип Т/З:
легковий
Сезон:
зимові
Бренд:
Белшина
Купити шини Белшина Бел-253 175/70 R13 82T
Белшина Бел-253 175/70 R13 82T
Білорусь
2021
Артикул: 87402
799 грн
Діаметр:
R13
Тип Т/З:
легковий
Сезон:
літні
Бренд:
Белшина
Купити шини Белшина Бел-357 Artmotion Snow 175/65 R14 82T
Белшина Бел-357 Artmotion Snow 175/65 R14 82T
Білорусь
2021
Артикул: 93498
848 грн
Діаметр:
R14
Тип Т/З:
легковий
Сезон:
зимові
Бренд:
Белшина
Купити шини Белшина Бел-264 Artmotion 175/65 R14 82H
Белшина Бел-264 Artmotion 175/65 R14 82H
Білорусь
2021
Артикул: 101521
749 грн
Діаметр:
R14
Тип Т/З:
легковий
Сезон:
літні
Бренд:
Белшина
Купити шини Белшина Бел-261 195/65 R15 91H
Белшина Бел-261 195/65 R15 91H
Білорусь
2021
Артикул: 89041
998 грн
Діаметр:
R15
Тип Т/З:
легковий
Сезон:
літні
Бренд:
Белшина
Купити шини Белшина Бел-254 Artmotion 185/65 R14 86H
Белшина Бел-254 Artmotion 185/65 R14 86H
Білорусь
2021
Артикул: 87326
905 грн
Діаметр:
R14
Тип Т/З:
легковий
Сезон:
літні
Бренд:
Белшина
Купити шини Белшина Бел-147 Artmotion Snow 185/65 R14 86T
Белшина Бел-147 Artmotion Snow 185/65 R14 86T
Білорусь
2021
Артикул: 91155
905 грн
Діаметр:
R14
Тип Т/З:
легковий
Сезон:
зимові
Бренд:
Белшина
Купити шини Белшина Бел-256 Artmotion 185/60 R14 82H
Белшина Бел-256 Artmotion 185/60 R14 82H
Білорусь
2021
Артикул: 122848
830 грн
Діаметр:
R14
Тип Т/З:
легковий
Сезон:
літні
Бренд:
Белшина
Купити шини Белшина Бел-287 185/65 R15 88T
Белшина Бел-287 185/65 R15 88T
Білорусь
2020
Артикул: 92078
970 грн
Діаметр:
R15
Тип Т/З:
легковий
Сезон:
зимові
Бренд:
Белшина
Купити шини Белшина Бел-317 Artmotion Snow 205/55 R16 91T
Белшина Бел-317 Artmotion Snow 205/55 R16 91T
Білорусь
2021
Артикул: 93634
1147 грн
Діаметр:
R16
Тип Т/З:
легковий
Сезон:
зимові
Бренд:
Белшина
Купити шини Белшина Бел-217 Artmotion Snow 215/65 R16 98T
Белшина Бел-217 Artmotion Snow 215/65 R16 98T
Білорусь
Артикул: 93648
1363 грн
Діаметр:
R16
Тип Т/З:
легковий
Сезон:
зимові
Бренд:
Белшина
Купити шини Белшина Бел-277 Artmotion Snow 205/60 R16 92H
Белшина Бел-277 Artmotion Snow 205/60 R16 92H
Білорусь
2021
Артикул: 94018
1270 грн
Діаметр:
R16
Тип Т/З:
легковий
Сезон:
зимові
Бренд:
Белшина
Купити шини Белшина Бел-262 Artmotion 205/55 R16 91H
Белшина Бел-262 Artmotion 205/55 R16 91H
Білорусь
Артикул: 98107
1 оцінка
1126 грн
Діаметр:
R16
Тип Т/З:
легковий
Сезон:
літні
Бренд:
Белшина
Купити шини Белшина Бел-280 Artmotion 185/65 R15 88H
Белшина Бел-280 Artmotion 185/65 R15 88H
Білорусь
2021
Артикул: 109058
929 грн
Діаметр:
R15
Тип Т/З:
легковий
Сезон:
літні
Бренд:
Белшина
Купити шини Белшина Бел-279 Artmotion 205/65 R15 94H
Белшина Бел-279 Artmotion 205/65 R15 94H
Білорусь
Артикул: 109331
1159 грн
Діаметр:
R15
Тип Т/З:
легковий
Сезон:
літні
Бренд:
Белшина
Купити шини Белшина Бел-274 Artmotion 185/70 R14 88T
Белшина Бел-274 Artmotion 185/70 R14 88T
Білорусь
2021
Артикул: 106736
939 грн
Діаметр:
R14
Тип Т/З:
легковий
Сезон:
літні
Бренд:
Белшина
Купити шини Белшина Бел-100 175/70 R13 82T
Белшина Бел-100 175/70 R13 82T
Білорусь
Артикул: 67875
1 оцінка
773 грн
Діаметр:
R13
Тип Т/З:
легковий
Сезон:
всесезонні
Бренд:
Белшина
Купити шини Белшина Бел-281 Artmotion 195/60 R15 88H
Белшина Бел-281 Artmotion 195/60 R15 88H
Білорусь
2020
Артикул: 105596
959 грн
Діаметр:
R15
Тип Т/З:
легковий
Сезон:
літні
Бренд:
Белшина
Купити шини Белшина Бел-78 195/80 R14C 102/100Q
Белшина Бел-78 195/80 R14C 102/100Q
Білорусь
2021
Артикул: 67953
1346 грн
Діаметр:
R14C
Тип Т/З:
легковантажний
Сезон:
всесезонні
Бренд:
Белшина
Купити шини Белшина Бел-307 Artmotion Snow 195/60 R15 88T
Белшина Бел-307 Artmotion Snow 195/60 R15 88T
Білорусь
Артикул: 90914
979 грн
Діаметр:
R15
Тип Т/З:
легковий
Сезон:
зимові
Бренд:
Белшина
Купити шини Белшина Бел-286 Artmotion 185/60 R15 84Н
Белшина Бел-286 Artmotion 185/60 R15 84Н
Білорусь
Артикул: 105652
972 грн
Діаметр:
R15
Тип Т/З:
легковий
Сезон:
літні
Бренд:
Белшина
Купити шини Белшина Бел-297 Artmotion Snow 205/65 R15 94T
Белшина Бел-297 Artmotion Snow 205/65 R15 94T
Білорусь
Артикул: 93867
1123 грн
Діаметр:
R15
Тип Т/З:
легковий
Сезон:
зимові
Бренд:
Белшина
Купити шини Белшина Бел-283 Artmotion 215/60 R16 95H
Белшина Бел-283 Artmotion 215/60 R16 95H
Білорусь
2021
Артикул: 105659
1202 грн
Діаметр:
R16
Тип Т/З:
легковий
Сезон:
літні
Бренд:
Белшина
Останні відгуки про Белшина
 • Віктор
  02.05.21 12:11

  Белшина Бел-147 Artmotion Snow

  Резина якраз такої ціни. Гарний боковий корд

  Плюси: Стійка до ям

  Мінуси: Шумна

 • Андрей
  29.04.21 00:05

  Белшина Бел-254 Artmotion

  Стійка до зношування. Нешумна. Непогано тримає дорогу. Дуже слабка боковина. З чотирьох шин,що придбав дві вже треба міняти через гулі, хоча по протектору ще бігати і бігати.

  Мінуси: Слабка боковина

 • Алексей
  23.04.21 09:59

  Белшина Бел-282 Artmotion

  Ужасная резина, не рекомендую, не тратьте деньги. Проехал 20000км. В плане вождения - ничего, но 90-110 вибрация, два колеса яйцом! И это новая резина 205/60/16, зимняя Росава ровнее

  Плюси: Если ездить по городу - сойдёт. Управляется лучше летней росави

  Мінуси: Кривая с завода

 • Артем
  23.04.21 00:58

  Белшина Бел-284 Artmotion

  Белорусское качество для наших дорог! Скоростные качества средние, управляемость не идеальная, есть шум, но шины очень прочные и выносливые. Для меня это не менее важно, так как я часто езжу по плохим дорогам. Все мои прошлые шины убивались намного быстрее, так что с Бел-284 Artmotion очень повезло.

 • Иван
  15.04.21 00:58

  Белшина Бел-256 Artmotion

  Шины дешевые, прочные и долговечные. Не слишком мягкие и удобные, шумят, но по производительности замечаний нет. Цепкие, устойчивые на любой дороге, нормально тормозят, особенно если не гонять на мокрой дороге. В жару и небольшой мороз сохраняют упругость и производительность.

  Плюси: Сцепление, торможение, управляемость, прочность, цена.

  Мінуси: Шумные, невысокий комфорт.

 • Сергей
  07.04.21 21:36

  Белшина Бел-337 Artmotion Snow

  Доволен, рекомендую

  Плюси: Цена-качество

  Мінуси: Немного шумные,но это нормально для зимней резины и не критично.

 • Роман
  07.04.21 11:11

  Белшина Бел-286 Artmotion

  Отличная резина за свои деньги

  Плюси: Балансировка. Не шумная . Мелкие ямы проходит на ура.

  Мінуси: Пока не заметил .

 • Михаил
  01.04.21 12:28

  Белшина Бел-261

  резина за свои день очень даже хорошая. У меня ездит на ауди а 6 третий зезон и ведет себя отлично и балансируется она прекрано

 • Андрій
  28.03.21 20:42

  Белшина Бел-253

  Отримав шини на НП, шини пришли на наступний день, якість як на мене добра не шумить...тільки поставив, по їздим по бачимо..

  Плюси: Ціна, якість...

  Мінуси: Тільки поставив

 • Руслан
  16.02.21 22:52

  Белшина Бел-287

  Покупал здесь данные колеса.Магазин все очень чётко и быстро,рекомендую.Езжу на них несколько дней какркас в самые заметили и уже могу сказать што рыхлый и укатаный снег Ет их стихия твердая 5+.Раньше ездил на Клебер, Пирелли,и Данлоп сменил на них,они фактически ничем не уступают бредовый резине,брал на пробу 2шт буду заказывать ещё 2шт.Если у кого ограниченный бюджет можете смело брать.Стаж вождения 29лет(с правами).

  Плюси: Устойчивая на снегу,хорошо выгребает с сугробов,хорошо ведёт себя на укатаном снегу,адекватная цена,мягкая комфортно ездить.

  Мінуси: Пока нет,а там время покажет.